Piątkowska 103 w Poznaniu coraz bliżej ukończeniaźródło: Materiały inwestora

Piątkowska 103 w Poznaniu coraz bliżej ukończenia

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Prace budowlane budynku wielorodzinnego Piątkowska 103 idą zgodnie z planem: osiągnięto stan surowy zamknięty, wstawiono stolarkę okienną, ukończono tynkowanie wewnątrz, a także wykonano wszystkie instalacje. Koniec budowy w drugiej połowie tego roku. Obie inwestycje dewelopera Quadro Development w Poznaniu – Piątkowska 103 oraz Rezydencja Winiary – z ostatnimi wolnymi mieszkaniami.
Inwestycja Piątkowska 103, dewelopera Quadro Development, osiągnęła stan surowy zamknięty. Od zewnętrznej strony budynku wstawiono stolarkę okienną, natomiast w jego wnętrzu ukończono tynkowanie i wykonano wszystkie instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne i ogrzewania centralnego. Kolejnym etapami budowy będą prace nad balkonami i tarasami oraz stawiane ścian działowych wraz z drobnymi pracami wykończeniowymi. – Klienci mogą być zadowoleni z postępów prac zgodnych z harmonogramem, które oznaczają brak opóźnień i w konsekwencji terminowe przekazanie lokali do rąk przyszłych mieszkańców. Warto pamiętać, iż dobro pracowników jest równie ważne, co dobro klientów. Dlatego zadbaliśmy również, by budowa naszej inwestycji przebiegała z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa, także w kontekście trwającej pandemii – powiedział Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Ukończenie prac budowlanych planowane jest na drugą połowę 2021 roku.

Ostatnie wolne lokale

Inwestycja Piątkowska 103 składać się będzie z 42 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, podzielonych pomiędzy pięć kondygnacji. W każdej znajdzie się zbliżona ilość lokali, o różnej wielkości i układzie pomieszczeń. Aktualnie dostępne zostały cztery wolne mieszkania: dwa 3-pokojowe oraz dwa 4-pokojowe, o powierzchniach mieszczących się między 57,60 a 71,30 mkw. Do jednego z nich przynależeć będzie taras na parterze, o metrażu ponad 10 mkw. – Dodatkowa przestrzeń w formie tarasu to udogodnienie, które jest bardzo pożądane w projektach mieszkaniowych zlokalizowanych wśród miejskiej infrastruktury. Pozwala na spędzanie czasu w półotwartej przestrzeni, którą mieszkaniec może cieszyć się w obrębie własnego M – dodaje Marek Smogór.

Miejsce dla każdego

Lokalizacją Piątkowskiej 103 jest środkowa część poznańskich Winiar, u zbiegu ulic Piątkowskiej i Koronnej. Okolica ta zapewnia dostęp do każdej części Poznania, miejskimi i prywatnymi środkami transportu. W pobliżu znajdują się: punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, a także tereny rekreacyjne wraz ze ścieżkami rowerowymi w Parku Sołackim i Parku Cytadela. Niedaleko Piątkowskiej 103 budowana jest również druga inwestycja dewelopera Quadro Development o nazwie Rezydencja Winiary. Zakończenie prac nad tym projektem planowane jest na pierwszą połowę 2022 roku. – Pomimo dużej większości sprzedanych mieszkań w obu inwestycjach, wolne jeszcze lokale czekają na swoich właścicieli, którzy docenią atuty poznańskich Winiar. Projekty wpasowane w tkankę miasta, umożliwią dogodne zamieszkiwanie osobom o odmiennych oczekiwaniach. Każdy może znaleźć dobry powód, by wybrać swoją przestrzeń w Piątkowskiej 103 lub Rezydencji Winiary – podsumowuje Marek Smogór.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Rząd zwiększy dotację do budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór
Bardzo dobre informacje dla Wrocławia. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zadecydowało o z...
Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w...
Trei Real Estate otworzył park handlowy w Chorzowie
Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierz...
Osiedle Via Flora powstanie na gdańskim Chełmie
Via Flora, nowa propozycja Develii w Gdańsku, powstanie przy ul. Ptasiej, w obrębie zielonej i spoko...
Na budynku D w kompleksie Quorum zawisła wiecha. Trwa również budowa dwóch wieżowców [FILM]
Na budynku D największego wrocławskiego projektu mixed-use Quorum przy ul. Sikorskiego zawisła wiech...
Real Logistics otwiera biuro w West Forum
Real Logistics, to polska firma spedycyjno-transportowa, specjalizująca się w transporcie lądowym, k...
W Krakowie trwa budowa estakady kolejowej Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej [FILM + ZDJĘCIA]
Międzynarodowa trasa kolejowa E30 zwiększy możliwości podróży w regionie i w połączeniach dalekobież...
Kolejna zagraniczna firma inwestuje w Sosnowcu
Firma Antwerk, zajmująca się pełnym cyklem logistyki oraz usługami dla e-commerce, wynajęła ponad 8....
Mocna końcówka roku, Archicom podsumowuje III kwartał
Przychody Grupy Archicom wyniosły 279 mln zł, a marża brutto ze sprzedaży 34,6%. Archicom na pierwsz...
W Warszawie powstaje Varso Tower, najwyższy wieżowiec w Unii Europejskiej [FILM]
W centrum Warszawy przy ul. Chmielnej 73 trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w Unii Europej...