Pięciu małopolskich przedsiębiorców zdecydowało się skorzystać z ulgi podatkowej w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, zapowiadając plany inwestycyjne o łącznej wartości blisko 19 milionów złotych. Wśród nich znalazły się dwie firmy, które miały już okazję korzystać z ulg podatkowych: AGNIESZKA WROŃSKA Terra Verde i PPHU „KALI” Janusz Krawczyk. Pozostałe to nowe firmy w strefie: INSTAR sp. z o.o. sp.k., Tomasz Kruk ICAR oraz Zakład Usługowy „Ślusarstwo” Gerard Urbańczyk.
– Z jednakową radością witam w strefie nowe firmy, jak również tych, którzy już mieli okazję z nami pracować. To zawsze informacja dla nas, że oferowane przez KPT usługi sprawdzają się w praktyce i realnie pomagają przedsiębiorcom w rozwoju. Tym razem mamy pełny przekrój firm korzystających z ulgi: od mikroprzedsiębiorcy po dużą firmę, co potwierdza tylko, że Polska Strefa Inwestycji jest bardzo dobrym narzędziem, które daje wsparcie wszystkim firmom – podkreśla Tadeusz Zaremba, prezes zarządu KPT.
Na kolejne już inwestycje w Małopolsce zdecydowali się w ostatnim okresie:




![Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Gminy zyskują czas, niepewność pozostaje [KOMENTARZ EKSPERCKI]](https://investmap.pl/_i/image/21/21/83989_100x70.jpg)





![Czy Polska stanie się hubem dla chińskiego e-commerce? [KOMENTARZ EKSPERCKI]](https://investmap.pl/_i/image/11/11/83979_100x70.jpg)









![[małopolskie] 2500 – Tylu pracowników zatrudnią inwestorzy w Małopolsce](https://investmap.pl/_i/image/110/110/1902_100x70.jpg)
