Dolny Śląsk: Polska firma Galwanizer zainwestuje w Dzierżoniowie blisko 100 milionów złotych źródło: pixabay.com

Dolny Śląsk: Polska firma Galwanizer zainwestuje w Dzierżoniowie blisko 100 milionów złotych

Orzech
Orzech
REKLAMA
Kolejna duża inwestycja polskiej firmy na Dolnym Śląsku. Galwanizer sp. z o.o. zainwestuje w Dzierżoniów blisko 100 milionów złotych. Przedsięwzięcie będzie realizowane w ramach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park (WSSE). W ostatnich dniach grudnia 2021 roku WSSE wydała decyzję o wsparciu inwestycji tej firmy.
Nowe przedsięwzięcie w Dzierżoniowie polegać będzie na zwiększeniu zdolności produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa poprzez budowę nowego zakładu produkcyjnego oraz jego wyposażenie. Pozwoli to firmie na poszerzenie działalności w zakresie obróbki powierzchniowej. Przedmiotem świadczonych przez spółkę usług galwanizacyjnych jest obróbka galwaniczna metali kolorowych: miedzi, mosiądzu, a także stali i tworzyw sztucznych. Wartość inwestycji w Dzierżoniowie wyniesie 95,4 mln zł. 
REKLAMA
Firma Galwanizer sp. z o.o. działa na rynku usług galwanicznych od wielu lat. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Dzierżoniowie. Specjalnością firmy jest obróbka galwaniczna stali, tworzyw sztucznych typu ABS i metali kolorowych. Oferuje szeroki zakres usług, które obejmują: nakładanie powłok galwanicznych jednowarstwowych z takich metali jak: cynk, cynk-nikiel, miedź, cyna, srebro, nikiel, nakładanie powłok galwanicznych wielowarstwowych, chromowanie ABS, nakładanie powłok cynku oraz cynku-niklu z dodatkowymi uszczelniaczami oraz woskami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA