Masz Kartę Dużej Rodziny? Otrzymasz bon na wyposażenie mieszkania.

Masz Kartę Dużej Rodziny? Otrzymasz bon na wyposażenie mieszkania.

Polska
primetimepr
REKLAMA
Grupa Deweloperska Geo została partnerem Karty Dużej Rodziny. Dzięki temu, rodziny z co najmniej trójką dzieci przy zakupie mieszkania mogą otrzymać bon o wartości 5 tyś. zł na wykończenie własnego „M”. Program obowiązuje w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.
KDR to preferencyjny system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z co najmniej trójką dzieci. Jej posiadacze mają możliwość skorzystania z tańszej oferty instytucji kultury, mniej płacą także za jedzenie czy kosmetyki. Karta może obniżać również rachunki za usługi telekomunikacyjne lub bankowe.
Karta wydawana jest bezpłatnie opiekunom dzieci do 18 roku życia lub 25 jeżeli jeszcze się uczą. Ograniczenia wiekowe nie dotyczą dzieci z orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności.
REKLAMA
Tym, co wyróżnia program jest możliwość uczestnictwa zarówno instytucji publicznych, jak i przedsiębiorstw prywatnych niezależnie od branży. Obecnie zaangażowanych jest ponad tysiąc firm, które oferują zniżki w ponad 10 tys. miejsc w całej Polsce.
Zależy nam na wsparciu rodzin wielodzietnych. Oferujemy mieszkania w programie MdM, w którym właśnie ta grupa beneficjentów może liczyć na największe profity. Teraz zdecydowaliśmy się zostać partnerem Karty Dużej Rodziny i przekazywać tym rodzinom bony na wykończenie własnego „M” – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Grupie Geo.
Co trzeba zrobić, aby otrzymać bon? Należy skontaktować się z oddziałem firmy w mieście, w którym planujemy zakup mieszkania. Program dotyczy wszystkich inwestycji mieszkaniowych Grupy Geo – krakowskich (Kwiatowa Równina i Fabryka Czekolady), wrocławskich: (Malinowe Zacisze i Nowy Horyzont oraz katowickiej (Atrium Geo). Szczegółowych informacji udzielają działy sprzedaży.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA