[Polska] W których osiedlach są do wzięcia ostatnie mieszkania

[Polska] W których osiedlach są do wzięcia ostatnie mieszkania

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
W jakich inwestycjach kupimy mieszkanie, do którego od razu odbierzemy klucze? Czy ostatnie lokale w ukończonych osiedlach sprzedawane są w promocyjnych cenach? Ofertę gotowych mieszkań deweloperskich prezentuje portal nieruchomości dompress.pl.
Mirosław Kujawski, członek zarządu LC CorpWiększość naszych projektów to duże inwestycje, realizowane etapami, w których na bieżąco uzupełniamy ofertę. Ostatnie mieszkania można znaleźć w takich inwestycjach jak Dolina Piastów we Wrocławiu, Osiedle Poborzańska i Promenady w Warszawie, Osiedle Pustynna 43 i Dębowa Ostoja w Łodzi. Większość z tych projektów jest jeszcze w trakcie budowy, stąd nie widzimy potrzeby do prowadzenia szczególnych działań marketingowych. To projekty dobrze przygotowane, oferujące mieszkania o przemyślanych układach, w atrakcyjnych cenach.
Eryk Nalberczyński, dyrektor ds. sprzedaży w Lokum DeweloperFinalną ofertę mamy aktualnie w osiedlu Lokum Viva na Starym Mieście we Wrocławiu. W sprzedaży zostało kilka trzypokojowych mieszkań o metrażach od 48 do 71 m kw. Wśród wolnych mieszkań dostępne jest jedno wykonane w programie Lokum pod klucz – gotowe do wprowadzenia. Nie stosujemy okresowych upustów czy rabatów, nasza przewidywalność w tym zakresie daje klientom pewność podejmowanych przez nich decyzji. Zainteresowanie ostatnimi mieszkaniami jest wciąż duże. Ceny dostępnych jeszcze lokali w osiedlu Lokum Viva mieszczą się w przedziale od 5999 zł/m kw. do 7219 zł/m kw. 
Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J. W. Construction Holding S.A.Wprowadziliśmy promocje cenowe na ostatnie gotowe mieszkania, które mamy jeszcze w sprzedaży w warszawskich osiedlach Zielona Dolina i Villa Campina. Lokale w tych projektach oferujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach – od 4900 zł za m kw. Promocją objęta jest pula mieszkań o  zróżnicowanym metrażu, by każdy znalazł coś dla siebie. Zakup ostatnich gotowych lokali niesie ze sobą wiele korzyści, niższa cena transakcyjna wpływa na obniżenie wysokości zaciąganego kredytu, a tym samym raty spłaty.  
Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi PolskaW tej chwili kończymy nasze inwestycje w Warszawie przy Staffa i Księżycowej. Oferta w tych projektach wyczerpuje się. Ostatnie mieszkanie dostępne jest jeszcze w inwestycji Słodowiec Park. W większości naszych inwestycji udaje się sprzedać wszystkie mieszkania bez uciekania się do dodatkowych zachęt cenowych. Staramy się po prostu oferować produkt w rozsądnej cenie od momentu wprowadzenia mieszkań do sprzedaży.
Marta Ulbrych, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Neocity PolskaW zakończonej inwestycji Neosky na warszawskich Bielanach kilka ostatnich mieszkań trzypokojowych oferujemy z rabatami w wysokości do 52 000 zł. Mieszkanie o powierzchni. 51 m kw. jest na przykład w sprzedaży w cenie 6 635 zł/m kw.
Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży PolnordW tej chwili ostatnie kilka mieszkań czeka na szczęśliwych właścicieli w pierwszych dwóch etapach projektu 2 Potoki  w Gdańsku, a także w łódzkim City Parku. W trójmiejskim projekcie dwupokojowe, 50-metrowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem można nabyć za 196 tys. zł. Podobnie w Łodzi, gdzie w tej samej cenie dostępne są ostatnie lokale dwupokojowe z aneksem kuchennym w samym centrum miasta.
Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel ServiceOstatnie wolne mieszkania dostępne są jeszcze w inwestycjach Weżyka i Borkowska w Krakowie. To przede wszystkim mieszkania dwupokojowe o metrażach około 45-50 m kw. Przy obecnym poziomie zainteresowania naszą ofertą nie planujemy dodatkowych bonusów. Dla osób zainteresowanych zakupem mieszkań w naszych projektach mamy atrakcyjne promocje w programie Kompas Korzyści, które mogą samodzielnie wybrać.
Monika Kudełko, reprezentująca Activ InvestmentW ofercie Activ Investment ostatnie mieszkania pozostały w inwestycji Cztery Wieże w Katowicach. Budowa została zakończona w połowie października, a lokale jedno i dwupoziomowe, które są jeszcze w ofercie to ciekawe propozycje ze względu na atrakcyjne ceny i bardzo dobrą lokalizację osiedla. 
Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-ClassicSprzedaż mieszkań kończymy w warszawskiej inwestycji Apartamenty TRIO. Zostały w niej już tylko dwa lokale z widokiem na panoramę Warszawy o pow. 150 m kw. usytuowane na 16 i 17 piętrze.
Andrzej Przybek, dyrektor sprzedaży Grupy Kapitałowej Euro StylZakończyliśmy budowę mieszkań w trzech gdyńskich inwestycjach: Osiedlu Morskim, Osiedlu Nawigator i Apartamentach Conrada, a w rejonie Gdańska zakończyliśmy kolejne etapy rozbudowy Osiedla Cytrusowego oraz Nowego Horyzontu. Z tej okazji wprowadziliśmy promocyjne ceny mieszkań. Mieszkania gotowe do odbioru mamy w Osiedlu Morskim usytuowanym na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze i gminy Kosakowo. W inwestycji dostępne są jeszcze mieszkania 1- 3-pokojowe o metrażu od 31 do 52 m kw. W Osiedlu Nawigator, które mieści się na gdyńskim Obłużu, blisko centrum Gdyni w sprzedaży są jeszcze mieszkania 2- 4-pokojowe o powierzchni od 40 do 90 m kw. Ceny rozpoczynają się od ponad 224 tys. do ponad 503 tys. zł, a stawki za metr kw. wahają się od 4 553 zł do 5 583 zł. W ofercie znajdują się mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM 3+, który skierowany jest do rodzin z co najmniej trojgiem dzieci. W Apartamentach Conrada, które znajdują się w gdyńskiej dzielnicy Mały Kack jest jeszcze spory wybór lokali. Eleganckie mieszkania o metrażu od 46  do 83 m kw. kosztują od 266 733 do 581 708 zł, a cena metra rozpoczyna się od 5 500 zł.W drugiej połowie listopada zostaną przekazane klucze do mieszkań w Nowym Horyzoncie, który mieści się na granicy gdańskiej dzielnicy Łostowice i gminy Pruszcz Gdański. Wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu MdM. Ceny mieszkań dwupokojowych o metrażu od 35 m kw. kształtują się od ponad 158 tys. zł, a trzypokojowych od ponad 221 tys. zł. Osiedle jest cenione za bogatą ofertę handlowo-usługową oraz rekreacyjno-sportową. W znajdującym się po sąsiedzku Osiedlu Cytrusowym w sprzedaży zostało kilka gotowych do odbioru mieszkań.  
Marcin Liberski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Atlas EstatesOstatnie mieszkania mamy w dwóch warszawskich osiedlach. W budynku ConceptHouse Mokotów, położonym obok Galerii Mokotów i Mokotów Business Parku, gdzie dostępne są jeszcze trzy lokale o metrażach od 71 m kw. do 165 m kw. Dzięki trwającej promocji – Ostateczna wyprzedaż – ich ceny zostały obniżone o kilka-kilkanaście procent i wynoszą aktualnie 6750-10500 zł za m kw. Szczególnie atrakcyjna wydaje się propozycja zakupu 3-pokojowego mieszkania, które oferujemy zaaranżowane we współpracy z architektem wnętrz, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. W budynku znajduje się siłownia, sauna i salą dla dzieci, dostępne do wyłącznego użytku mieszkańców. W naszym flagowym osiedlu Capital Art Apartments, położonym nieopodal Ronda Daszyńskiego i stacji metra, mamy w ofercie już tylko jedno, ostatnie mieszkanie o metrażu 115 m kw., w cenie 9000 zł za m kw. 
Urszula Hofman, reprezentująca Grupę InwestNależy zaznaczyć, że do mieszkań w budynkach przyjętych już do użytkowania nie stosuje się przepisów ustawy deweloperskiej. W związku z tym można oszczędzić pewną kwotę np. na kosztach notarialnych związanych z umową deweloperską i rachunkach powierniczych, których nie trzeba utrzymywać, co sprzyja obniżeniu cen lokali. 
Marta Jagłowska, marketing manager w firmie MarvipolProwadzimy działania promocyjne w warszawskich inwestycjach, w których zostały jeszcze ostatnie mieszkania. W inwestycji Bielany Residence w sprzedaży są ostanie dwa mieszkania o metrażu 69 m kw. i 112 m kw. w promocyjnej cenie od 6900 zł/ m kw. W Osiedlu Zielona Italia zostało jeszcze 8 mieszkań o powierzchni od 91 m kw. do 123 m kw. w kwocie od 5300 zł m kw. W promocyjnej cenie - od 7290 zł/ m kw. można kupić też gotowe mieszkania w inwestycji Rezydencja Arteco.  
Żaneta Bratkowska, reprezentująca Vastbouw PolskaMamy w ofercie niewiele mieszkań w inwestycjach, w których budowa została zakończona. Dostępne są w nich lokale o większych powierzchniach lub od stron świata, gdzie nasłonecznienie jest mniejsze. Wybór mieszkań jest mocno ograniczony i w takim przypadku klientom pozostaje niewielkie pole manewru. Ceny mieszkań pozostają bez zmian – negocjacji może podlegać zakup garażu, bądź komórki lokatorskiej. 
Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa HoldingowaDuże zainteresowanie klientów warszawskimi projektami Miasto Wola i Stacja Kazimierz sprawia, że w pierwszych etapach tych inwestycji w ofercie dostępnych jest łącznie kilkanaście mieszkań. W Mieście Wola w sprzedaży pozostał ostatni gotowy lokal o powierzchni ponad 126 m kw. usytuowany na szóstym piętrze. W Stacji Kazimierz w sprzedaży zostało 17 mieszkań o metrażu od 43 do 52 m kw. Wyjściowe ceny lokali pozostają niezmienne. Zakup mieszkań w każdym przypadku traktowany jest jak odrębny proces, dlatego ewentualne upusty i zachęty oferowane klientom, uzależnione są od wielu czynników i zawsze rozpatrywane są indywidualnie.
Marcin Zaremba-Śmietański, główny analityk i członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej GEOW naszej ofercie jest kilka inwestycji, w których sprzedaż jest już w ostatnim etapie. We wrocławskim projekcie Nowy Horyzont zostało jeszcze 8 w pełni gotowych do zamieszkania mieszkań. Wśród nich są dwupokojowe lokale o powierzchni ok. 57 m kw. i czteropokojowe o metrażu powyżej 80 m kw. Ceny mieszkań, podobnie jak w dwóch realizowanych budynkach kompleksu, rozpoczynają się od 4300 zł za m kw. Przy zakupie mieszkania w segmencie A3 oferujemy także dodatkowy bonus w postaci miejsca postojowego w podziemnym garażu.Ostatnie gotowe mieszkania oferujemy także w ukończonym kompleksie Biała Polana w Krakowie. Na nabywców czeka jeszcze 5 lokali: trzy dwupokojowe o metrażu 50 m kw., trzypokojowe o powierzchni niemal 62 m kw. i czteropokojowe o wielkości 81 m kw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

ID Logistics uruchomiło magazyn w Zgorzelcu. Pracę w nim znajdzie ponad 700 osób
ID Logistics, specjalista w zakresie dedykowanych rozwiązań logistyki kontraktowej otworzył oficjaln...
Wrocław: Kolejna firma z branży IT wynajmuje powierzchnię biurową w Quorum
Największy projekt mixed-use na Dolnym Śląsku będzie nową siedzibą studia deweloperskiego z branży g...
Leroy Merlin otworzy swój market w Głogowie
Leroy Merlin otworzy w Głogowie swój pierwszy market. Będzie to już dziewiąty sklep tej francuskiej...
Grupa EMC wchodzi do Sky Tower we Wrocławiu
Wrocławski Sky Tower pozyskał nowego, dużego najemcę. Około 1200 mkw. powierzchni zajmie Grupa EMC,...
W Polsce jest już 12 milionów mkw. powierzchni biurowych
Dane za okres I-III kw. 2021 r. wskazują na aktywne zainteresowanie najemców powierzchniami biurowym...
Warta wprowadziła się do nowej siedziby w biurowcu Warsaw UNIT [ZDJĘCIA]
Firma ubezpieczeniowa Warta zakończyła właśnie przeprowadzkę do nowej siedziby w Warszawie. War...
Wella Company otwiera w Łodzi swoje Centrum Usług Wspólnych
Już w listopadzie do łódzkiej Bramy Miasta wprowadzi się Wella Company, najszybciej rozwijający się...
Rusza drugi etap realizacji wielkiej inwestycji Panattoni pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją II etapu swojej na...
Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...
Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie...