DODAJ

Nowe Rokitki rozbudowują się pod Tczewem

Mieszkania i domy / Rokitki
Nowe Rokitki rozbudowują się
Kajtman
2019-03-04 15:50:01
W V i VI etapie realizowanego pod Tczewem osiedla Nowe Rokitki powstaje 9 kameralnych budynków zaprojektowanych w nowoczesnym stylu. Każdy z nich pomieści zaledwie od 10 do 18 mieszkań. Do końca marca istnieje możliwość zakupu lokalu wraz z darmowym miejscem parkingowym. Przewidywany termin odbioru mieszkań w inwestycji przypada na IV kwartał 2019 r.

Inwestycja Nowe Rokitki realizowana jest przez spółkę Dekpol Deweloper wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej Dekpol. Nowoczesne mieszkania powstają w miejscowości Rokitki pod Tczewem. W okolicy jest rozbudowana strefa ekonomiczna oferująca liczne miejsca pracy. W pobliżu znajduje się też wiele udogodnień w postaci m.in. prywatnej szkoły podstawowej, sklepu czy siłowni.

Osiedle charakteryzuje klasyczna i kameralna zabudowa. W każdym z 9 budynków realizowanych w ramach V i VI etapu inwestycji będzie mieścić się zaledwie od 10 do 18 komfortowych mieszkań. W ofercie dostępne są jeszcze lokale o metrażach od 40 do 77 mkw. Zostały one zaprojektowane z myślą o zapewnieniu domownikom wysokiego komfortu życia. Lokale posiadają funkcjonalne układy pomieszczeń i są proste w aranżacji, co ułatwia późniejsze wykończenie i umeblowanie wnętrz. Ważny atut inwestycji stanowią konkurencyjne ceny mieszkań względem tych oferowanych np. na rynku trójmiejskim. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach zostaną wzbogacone o przestronne balkony. Dzięki temu mieszkańcy będą w pełni cieszyć się spokojnym, malowniczym otoczeniem osiedla. Właściciele lokali będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty wykończenia pod klucz z użyciem wysokiej jakości materiałów. 

Deweloper przygotował specjalną ofertę dla nabywców mieszkań w inwestycji. Do końca marca mają oni możliwość zakupienia lokalu wraz z miejscem postojowym w nowoczesnej hali garażowej. Dzięki promocji klienci zaoszczędzą nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, które będą mogli wykorzystać np. do wykończenia swojego nowego "M".

Nowe Rokitki są budowane przede wszystkim z myślą o potrzebach rodzin. Na terenie inwestycji powstaną dwa place zabaw obfitujące w atrakcje dla najmłodszych mieszkańców. Osiedle realizowane jest w otoczeniu licznych terenów rekreacyjnych, których obecność sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w gronie familijnym. Spokojna, zielona okolica pozwala na długie spacery, jogging czy wycieczki rowerowe. Nieopodal kompleksu znajduje się m.in. urokliwe jezioro ze strefą wypoczynkową stanowiącą doskonałe miejsce na rodzinny piknik. 

Osiedle jest również doskonale skomunikowane z pobliskim Tczewem, do którego mieszkańcy dojadą samochodem bez stania w korkach w zaledwie 15 minut. Nowe Rokitki mieszczą się także w bliskiej odległości od autostrady umożliwiającej szybki dojazd do Trójmiasta. Przewidywany termin odbioru mieszkań w inwestycji nastąpi w IV kwartale 2019 roku.

Źródło: materiały prasowe