Nowe Ogrody w Poznaniu wciąż w budowieźródło: Materiały inwestora

Nowe Ogrody w Poznaniu wciąż w budowie

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Na poznańskich Jeżycach praca wre. Budowlańcy w pocie czoła realizują równocześnie IV oraz V etap osiedla Nowe Ogrody. Budynki pną się w górę, a wszystkie działania przebiegają zgodnie z harmonogramem. Po zakończeniu prac ulica Meissnera wzbogaci się łącznie o 234 mieszkań.
Generalnym wykonawcą dwóch budynków przy ulicy Meissnera jest firma Alfa-Bet Sp. z o.o. Sp. k., która od wielu lat realizuje inwestycje w całej Polsce. Jak zdradza deweloper, niektóre działania w czwartym budynku nawet wyprzedzają założony plan. – Elewacja pięciokondygnacyjnego budynku jest już wykonana w 99%. Trwają także ostatnie prace na dachu, gdzie zgodnie z pomysłem architekta znajdą się rośliny. Generalny Wykonawca w trzech klatkach schodowych kładzie kafelki, a w mieszkaniach systematycznie montuje grzejniki. Równolegle prowadzone są prace przed budynkiem. Układana jest goekratka pod trawę oraz chodniki – informuje Marlena Zapalska, prezes spółki Nowe Ogrody. Po zakończeniu tego etapu powstanie kompletny, wewnętrzny dziedziniec z zaaranżowaną małą architekturą (w tym placem zabaw) przeznaczoną wyłącznie dla mieszkańców osiedla. – W ofercie pozostały ostatnie mieszkania o powierzchni od 48 do 81 mkw. – dodaje Marlena Zapalska.
W tym samym czasie trwają prace nad V etapem osiedla. W przygotowanym projekcie znalazły się mieszkania o powierzchni od 27 do 103 mkw. Dostępne są kawalerki oraz dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale. Dodatkowo inwestycja wzbogaci się o 168 miejsc postojowych, 8 lokali usługowych oraz 40 boksów rowerowych. – Obecnie nasi budowlańcy wykonują strop nad halą garażową oraz ciągi komunikacyjne – mówi Marlena Zapalska. Finalizacja inwestycji planowana jest na IV kwartał 2020 roku.
REKLAMA
Zainteresowanie lokalizacją u boku Rusałki oraz Ogrodu Botanicznego jest duże, dlatego inwestor prowadzi intensywne prace nad kolejnymi budynkami. Warto nadmienić, że otoczenie osiedla tworzy niska zabudowa jednorodzinna. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli poczuć ciszę i spokój, a dzięki uruchomieniu nowej linii autobusowej, dojazd do centrum Poznania będzie jeszcze przyjemniejszy.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA