Trzeci etap osiedla Red Park w Poznaniu pnie się w góręźródło: Materiały inwestora

Trzeci etap osiedla Red Park w Poznaniu pnie się w górę

Poznań
REKLAMA
Budowa trzeciego etapu kompleksowego osiedla Red Park na poznańskim Dębcu trwa. Zakończenie budynku znajdującego się przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. jest planowane na maj 2019 roku. Inwestorem projektu, który docelowo składał się będzie z czterech etapów, jest RED Real Estate Development.
Postępy w budowie – ukończony poziom 0W październiku 2017 roku odbyło się przekazanie placu budowy. – Ukończyliśmy już poziom 0 pod budynkiem mieszkalnym. Oznacza to, że wykonane zostały prace fundamentowe, konstrukcja pionowa i konstrukcja pozioma tzn. podciągi, belki oraz strop z płyt kanałowych. Roboty budowlane zostały wyprowadzone do poziomu terenu. Obecnie zostały wykonane również ściany parteru i ruszamy ze stropem poziomu pierwszego – komentuje Artur Bortnowski, kierownik budowy trzeciego etapu Red Parku, firma Alfa-bet. 
W budynku znajdzie się 137 komfortowych mieszkań o powierzchni od 34,45 do 98,81 mkw. Wszystkie będą posiadały balkony, tarasy lub zielone ogródki. Nowy budynek będzie 13-piętrowym wieżowcem o podwyższonym standardzie wykończenia części wspólnych. W lutym br. ruszyła przedsprzedaż trzeciego etapu – ceny rozpoczynają się od 5900 zł. Klienci zainteresowani mieszkaniem w Red Parku mogą skorzystać z elastycznej formy płatności 20/80 oraz bezpłatnej pomocy doradcy kredytowego. 
Trzeci budynek osiedla Red Park zrealizowany będzie w stylistyce zbliżonej do dwóch poprzednich. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać lokale w stanie deweloperskim o zróżnicowanych układach i metrażach, które mają od 2 do 4 pokoi – dodaje Artur Bortnowski.
REKLAMA
Inwestycja blisko ludziZaletą inwestycji jest jej dogodna lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana z centrum Poznania – niecałe 4 kilometry od Starego Rynku oraz blisko węzła autostrady A2. Zaledwie kilkanaście metrów od inwestycji znajduje się również przystanek autobusowy oraz pętla tramwajowa. Mieszkania usytuowane są między Laskiem Dębieckim, znajdującym się tuż pod oknami, a Galerią Dębiec, która umożliwia wygodne zakupy. Zaletą są również fantastyczne widoki panoramy Poznania rozpościerające się z balkonów i tarasów 13-piętrowego budynku. Rozwiązania takie jak monitoring, ochrona oraz ogrodzenie terenu sprawią, że lokatorzy będą mogli cieszyć się pełnym bezpieczeństwem.
Red Park to również doskonała infrastruktura i bliskość szkół, przedszkoli, ryneczek w odległości zaledwie 300 metrów od inwestycji oraz duża liczba ścieżek rowerowych pozwalająca na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Roma Peczyńska, dyrektor E-marketingu w RED Development.
Generalnym wykonawcą trzeciego etapu inwestycji Red Park na poznańskim Dębcu jest firma Alfa-Bet Polska. Łącznie inwestycja Red Park została podzielona na cztery etapy. Real Estate Development planuje na Dębcu wybudować jeszcze jeden budynek.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA