Trzy budynki osiedla Nowe Żegrze w Poznaniu gotoweźródło: Materiały inwestora

Trzy budynki osiedla Nowe Żegrze w Poznaniu gotowe

Poznań
REKLAMA
Pod koniec lipca bieżącego roku zakończyła się budowa kolejnych dwóch budynków wielorodzinnych, na osiedlu Nowe Żegrze. Łącznie powstało 108 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.
Osiedle Nowe Żegrze to docelowo 4 kameralne budynki wielorodzinne, o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z podziemną halą garażową. W pierwszym kwartale 2019 roku oddano budynek D. Natomiast pod koniec lipca bieżącego roku zakończono realizację budynków A i B – łącznie 108 mieszkań. Trwają odbiory. Aktualnie w sprzedaży są lokale z budynku C, który będzie liczył 84 mieszkania o powierzchni od 30,15 do 84,70 mkw. Tym samym na klientów czekają kawalerki oraz lokale 2, 3 i 4-pokojowe. Istnieje także możliwość łączenia mieszkań w jedno większe. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a na piętrze – przestronne balkony. – W sprzedaży są mieszkania z ostatniego już budynku powstającego w ramach realizacji całego osiedla. Planowane zakończenie to II kwartał 2020 roku. Na klientów czeka także kilkanaście ostatnich lokali z budynku A i B – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Dodatkowo deweloper oferuje także możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Żegrze mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów – idea lub perfect. Na terenie osiedla powstanie wiele elementów, tak istotnej dla komfortu mieszkańców, tzw. małej architektury, czyli m.in. plac zabaw, siłownia plenerowa, tereny zielone, oświetlenie, chodniki czy ławki. Dostępne będą także naziemne miejsca postojowe. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7100 zł brutto za mkw. 
REKLAMA
Osiedle Nowe Żegrze powstaje u zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej na poznańskich Ratajach, czyli we wschodniej części Poznania. Lokalizacja ta umożliwia sprawny i szybki dojazd do centrum czy innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (przystanki linii autobusowej i tramwajowej, w tym także linie nocne). W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Nie brakuje także szkół, przedszkoli oraz licznych sklepów i punktów handlowo-usługowych (Biedronka, Lidl, galerie handlowe Posnania i Malta).
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA