Kolejny budynek osiedla Nowe Żegrze w Poznaniu w sprzedażyźródło: Materiały inwestora

Kolejny budynek osiedla Nowe Żegrze w Poznaniu w sprzedaży

Poznań
REKLAMA
Pierwsi mieszkańcy wprowadzili się już do mieszkań na osiedlu Nowe Żegrze realizowanym przez spółkę Agrobex. Do sprzedaży trafił także kolejny budynek z 84 mieszkaniami.
Osiedle Nowe Żegrze to docelowo 4 kameralne budynki wielorodzinne o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z podziemną halą garażową. Pierwszy budynek został już ukończony. Z kolei na bardzo zaawansowanym etapie prac są budynki A i B – w sumie 108 mieszkań. Zakończenie tego etapu planowane jest już na III kwartał bieżącego roku. Natomiast niedawno do sprzedaży trafił ostatni budynek C z 84 mieszkaniami o powierzchni od 30,15 do 84,70 mkw. Lokale te mają być gotowe w II kwartale 2020 roku. 
Aktualnie w sprzedaży poza mieszkaniami z budynku C są także ostatnie lokale z budynku A i B. Tym samym do dyspozycji nowych mieszkańców są kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Istnieje także możliwość łączenia mieszkań w jedno większe. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a na piętrze – przestronne balkony. – Do sprzedaży trafił ostatni budynek w ramach realizacji całego osiedla. Na klientów czeka także kilkanaście ostatnich lokali z budynku A i B – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Dodatkowo deweloper oferuje także możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Żegrze mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów – idea lub perfect. Na terenie osiedla powstanie wiele elementów, tak istotnych dla komfortu mieszkańców, tzw. małej architektury, czyli m.in. plac zabaw, siłownia plenerowa, tereny zielone, oświetlenie, chodniki czy ławki. Dostępne będą także naziemnie miejsca postojowe. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7100 zł brutto za mkw. 
REKLAMA
Osiedle Nowe Żegrze powstaje u zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej na poznańskich Ratajach, czyli we wschodniej części Poznania. Lokalizacja ta umożliwia sprawny i szybki dojazdu do centrum czy innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (przystanki linii autobusowej i tramwajowej, w tym także linie nocne). W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Nie brakuje także szkół, przedszkoli oraz licznych sklepów i punktów handlowo-usługowych (Biedronka, Lidl, galerie handlowe Posnania i Malta).
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA