Pierwsze mieszkania na osiedlu Nowe Żegrze w Poznaniu gotoweźródło: Materiały inwestora

Pierwsze mieszkania na osiedlu Nowe Żegrze w Poznaniu gotowe

Poznań
REKLAMA
Zakończyła się budowa pierwszego budynku osiedla Nowe Żegrze. Od lutego bieżącego roku trwają odbiory mieszkań. Jednocześnie trwa budowa kolejnych dwóch budynków z 108 mieszkaniami łącznie.
U zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej na poznańskich Ratajach powstaje jeden najnowszych projektów mieszkaniowych spółki Agrobex. Osiedle Nowe Żegrze będzie się docelowo składać z 4 kameralnych budynków wielorodzinnych o niskiej, czteropiętrowej zabudowie z podziemną halą garażową. Pierwszy z nich, budynek D z 24 lokalami został ukończony na początku bieżącego roku. Pierwsi mieszkańcy już się wprowadzają. Jednocześnie trwa budowa kolejnych budynków – A i B. Łącznie 108 mieszkań. Zakończenie tego etapu planowane jest na III kwartał 2019 roku. Do dyspozycji mieszkańców są lokale 2- lub 3-pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni od 35 do 52 mkw. Istnieje także możliwość łączenia mieszkań w jedno większe np. 4-pokojowe. Lokale na parterze będą posiadały ogródki, a na piętrze – przestronne balkony. Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Żegrze mogą skorzystać również z możliwości wykończenia mieszkań pod klucz w jednym z dwóch pakietów – idea lub perfect. – Wszystkie mieszkania z budynku D znalazły już swoich właścicieli. Natomiast w sprzedaży są jeszcze lokale z budynku A i B – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex. Na terenie osiedla powstanie wiele elementów, tak istotnej dla komfortu, mieszkańców, tzw. małej architektury, czyli m.in. plac zabaw, siłownia plenerowa, tereny zielone, oświetlenie, chodniki czy ławki. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7350 zł brutto za mkw. 
REKLAMA
Osiedle Nowe Żegrze powstanie na Ratajach, czyli we wschodniej części Poznania. Lokalizacja ta umożliwia sprawny i szybki dojazdu do centrum czy innych części miasta, zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (przystanki linii autobusowej i tramwajowej, w tym także linie nocne). W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Nie brakuje także szkół, przedszkoli oraz licznych sklepów i punktów handlowo-usługowych (Biedronka, Lidl, galerie handlowe Posnania i Malta).
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA