Przy granicy Wrocławia otwarty zostanie nowy park handlowy N-Park Łany. Obiekt jest już niemal gotowy Materiały prasowe

Przy granicy Wrocławia otwarty zostanie nowy park handlowy N-Park Łany. Obiekt jest już niemal gotowy

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA

Park Handlowy N-Park, realizowany właśnie w gminie Czernica, w miejscowości Łany na granicy z Wrocławiem powoli przygotowuje się do otwarcia dla klientów. Trwają prace wykończeniowe w lokalach najemców. Gotowy jest już parking, rozpoczęto również prace nad przystankiem komunikacji gminnej dla linii Z2.

Powierzchnia najmu N-Parku w Łanach to ponad 5 tys. mkw. Swoje sklepy w nowym obiekcie otworzą Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT i Restauracja Wok&Spice. W kolejnym etapie realizacji N-Park wzbogaci także sieć gastronomiczna KFC. Zostanie także uruchomiona stacja paliw Lotos i myjnia samoobsługowa.

Inwestorem jest firma Napollo z Warszawy a za projekt architektoniczny N-Park Łany odpowiada Q2Studio z Wrocławia.

Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Q2Studio
Q2Studio
Materiały prasowe
Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe

N-Park w Łanach powstaje przy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, w pobliżu Ronda Ułańskiego. Dojazd do parku handlowego będzie ułatwiony dzięki uruchomieniu specjalnego, dodatkowego przystanku komunikacji wewnątrzgminnej. Na klientów zmotoryzowanych czeka darmowy parking na około 150 miejsc.

– Nasz plan budowy i oddania do użytkowania N-Parku w Łanach realizowany jest zgodnie z założeniami. Prawdopodobnie już w maju otworzymy obiekt dla klientów komentuje Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji i zarządzania w Grupie Napollo.

– Wiemy, że format parków handlowych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też jeszcze wiosną 2022 roku planujemy jeszcze jedno otwarcie N-Parku – w Pszczynie, przy ulicy Bielskiej. Podobnie jak w Łanach mamy tam komplet najemców na powierzchni ponad 6 tys. mkw – dodaje Beltrani.

W tym momencie w Polsce czynnych jest 11 N-Parków, ale liczba wciąż rośnie. Napollo planuje otwierać kilka obiektów rocznie i kupować nowe działki pod kolejne inwestycje.

Będzie to kolejny N-Park we Wrocławiu i Aglomeracji Wrocławskiej zrealizowany przez Napollo. Wcześniej powstały parki przy ulicach: Maślickiej, Gagarina oraz Ślężnej we Wrocławiu. Kolejny powstanie przy ul. Karwińskiej 1-9, tuż obok skrzyżowania ulic Opolskiej i Krakowskiej na Księżu Małym. Obiekty o takim charakterze przeżywają obecnie na terenie całej Polski swój ogromny rozkwit oraz w 100 % spełniają oczekiwania zarówno inwestorów, jak i klientów.

O inwestorze:

Napollo od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. Napollo zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.

Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA