Q Hotel Plus Wrocław Bielany otwarty! Materiały prasowe

Q Hotel Plus Wrocław Bielany otwarty!

ZDJĘCIA
REKLAMA

W piątek, 2 września przy ulicy Szwedzkiej 7 w Bielanach Wrocławskich, tuż przy granicy z Wrocławiem odbyło się odbyła się oficjalna gala otwarcia najnowszego i największego hotelu sieci Q Hotel w Polsce – Q Hotel Plus Wrocław Bielany.

Hotel, który pierwszych gości przyjął w czerwcu, nastawiony jest przede wszystkim na organizację konferencji i eventów. Dysponuje m.in. 201 pokojami i 3,7 tys. mkw. powierzchni konferencyjno-eventowej.

W obiekcie można wydzielić 19 niezależnych sal konferencyjnych. Winda towarowa umożliwiająca wprowadzenie pojazdów na przestrzeń eventową. Całkowite zagospodarowanie dostępnych sal umożliwia organizację bankietów dla grup powyżej 600 osób.

Wśród pokoi Q Hotel Plus Wrocław Bielany oferuje m.in. osiem typu superior o podwyższonym standardzie, osiem junior suite z aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową, a także osiem apartamentów. Hotel dysponuje także sauną, salą fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym. W hotelu znajdują się trzy restauracje – śniadaniowa, à la carte oraz restauracja Tarasova z tarasem i widokiem na panoramę Wrocławia.

Materiały prasowe
REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Q Hotel Plus Wrocław Bielany położony jest blisko międzynarodowego lotniska we Wrocławiu oraz głównego węzła komunikacyjnego województwa dolnośląskiegoWęzła Bielany.

Za projekt architektoniczny hotelu odpowiada architekt Maciej Ryba z warszawskiego Biura Projektów Kazimierski i Ryba, a za projekty wnętrz Andrzej Chrobak z M.O.T. Studio.

Hotel w Bielanach Wrocławskich jest szóstym obiektem sieci Q Hotel w Polsce, w skład której wchodzą również dwa hotele w Krakowie oraz w Katowicach, Gdańsku i oraz w centrum Wrocławia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA