Rozbudowa kompleksu Hama Polska pod Poznaniem zakończonaMateriały prasowe

Rozbudowa kompleksu Hama Polska pod Poznaniem zakończona

Orzech
Orzech
REKLAMA

W wielkopolskim Robakowie zakończyła się rozbudowa kompleksu firmy Hama Polska. Inwestycję zaprojektowało oraz zrealizowało WPIP Construction. Dzięki temu powierzchnia magazynowa zakładu zwiększyła się do 9 tys. mkw. Powstała ponadto część socjalno-techniczna, drogi wewnętrzne oraz nowe miejsca parkingowe.

Rozbudowa obejmowała kompleks Hama Polska, który jest zlokalizowany w Robakowie (powiat poznański, gmina Kórnik). Efektem pracy WPIP Construction, czyli generalnego wykonawcy i projektanta inwestycji, jest m.in. powiększenie powierzchni magazynowej o 4,5 tys. mkw. Dzięki budowie nowej hali, wynosi ona teraz 9 tys. mkw. Jednak objętość części magazynowej kompleksu wzrosła o ponad 100 proc. dzięki większej wysokości nowej hali. Wynosi ona 16 m.

Nowy obiekt posiada m.in. instalację tryskaczową. Hala została ponadto wyposażona w stalowy dach przeznaczony do montażu instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo powstała część socjalno-techniczna o powierzchni 200 mkw. oraz infrastruktura zewnętrzna – nowy wjazd na działkę, drogi i parkingi wewnętrzne, pompownia, zbiorniki przeciwpożarowe i retencyjne.

– Zrealizowana właśnie inwestycja jest kontynuacją współpracy z Hama Polska, która trwa od wielu lat i zaowocowała wcześniej budową hali magazynowej oraz trzykondygnacyjnego biurowca – mówi Janusz Signetzki, prezes zarządu WPIP Construction. – To wiele mówi o filozofii działania naszej firmy nastawionej na sprawne projektowanie oraz budowanie, wysoką jakość wykonania, kompleksową obsługę inwestora i partnerskie relacje. Dzięki temu wielu klientów decyduje się na ponowne korzystanie z usług WPIP Construction.

REKLAMA

– Hama to firma, która jest obecna na rynku europejskim od 100 lat, stawiając na rzetelność, uczciwość oraz długoterminowe relacje z partnerami biznesowymi – dodaje Małgorzata Deckinger, prezes zarządu Hama Polska. – Dokładnie takie samo podejście dostrzegliśmy w WPIP Construction. Firmę charakteryzuje szacunek do ludzi, profesjonalne podejście, uczciwość oraz terminowość, poczynając już od fazy projektu. Dlatego realizacja budowy nowego obiektu była dla nas przyjemnością.

Materiały prasowe

O inwestorze:

Hama ­to wiodący na świecie, niemiecki producent i dystrybutor akcesoriów oraz sprzętu elektronicznego, który już od 100 lat śledzi najnowsze trendy i tworzy praktyczne rozwiązania w wielu obszarach konsumenckich: multimedia, GSM, smart home, RTV, audio, konektyka i fotografia.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA