Rozpoczyna się kolejny etap budowy tramwaju do Wilanowa Tramwaje Warszawskie

Rozpoczyna się kolejny etap budowy tramwaju do Wilanowa

MAPY
Orzech
Orzech

Rozpoczyna się kolejny etap budowy tramwaju do Wilanowa. W nocy z piątku na sobotę, z 10 na 11 lutego, wykonawca inwestycji wprowadzi pierwszą część czasowej organizacji ruchu na ul. Jana III Sobieskiego. Większość pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego zostanie na swoich trasach.

Już wkrótce wykonawca trasy tramwajowej do Wilanowa przejmie kolejne fragmenty ulic – ul. Jana III Sobieskiego i al. Rzeczypospolitej między ul. van Beethovena a Branickiego. To umożliwi przebudowę wodociągu i odwodnienia, a następnie przeniesienie rur ciepłowniczych. Wszystkie te prace wiążą się z wykonaniem głębokich wykopów, które muszą zostać odpowiednio zabezpieczone. Z tego powodu na ulicach w rejonie placów budowy wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Roboty przygotowawcze już trwają, m.in. przy przystankach autobusowych.

Zmiany dla kierowców w trzech etapach

REKLAMA