III etap Nowych Ogrodów coraz bliżej końca

III etap Nowych Ogrodów coraz bliżej końca

Poznań
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Trwają zaawansowane prace budowlane na III etapie osiedla Nowe Ogrody. Realizowana przez dewelopera Proxin Ogrody inwestycja przy ulicy Meissnera 2, składa się z sześciokondygnacyjnego budynku. Łącznie w budowanym etapie zaaranżowano 107 mieszkań, 6 lokali usługowych, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową.
Nowe Ogrody sukcesywnie zmieniają się i pięknieją w oczach. Elewacja trzeciego budynku jest niemal gotowa, a prace wykończeniowe powoli zmierzają do końca. Budowa potrwa jeszcze kilka miesięcy. Zgodnie z harmonogramem zakończy się w IV kwartale bieżącego roku – Widok III etapu już cieszy, bowiem gotowa jest elewacja budynku. Co prawda brakuje jeszcze zieleni, ale niebawem i ona się pojawi. Ponadto, zadbamy o infrastrukturę. Zagospodarujemy części wspólne – powstaną drogi wewnętrzne, chodniki i oświetlenie, by nadać przyjemny klimat osiedlu – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.  
III etap Nowych Ogrodów to sześciokondygnacyjny budynek. W projekcie przewidziano 107 mieszkań oraz 6 lokali usługowo-handlowych. Powstaną również komórki lokatorskie oraz podziemna hala garażowa. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, natomiast te na piętrze – balkony lub przestronne tarasy. W ofercie znalazły się kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wszystkie zaprojektowane z niezwykłą starannością i dbałością o maksymalną ustawność. Ich powierzchnia waha się od 27 do 78 mkw. Cena rozpoczyna się już od 5 900 zł brutto za mkw.  
REKLAMA
Do tej pory na osiedlu przy ul. Meissnera 2 powstały dwa etapy. W ramach I etapu, w ręce nabywców, przekazano 73 mieszkania oraz 7 lokali usługowo-handlowych. Natomiast II etap wzbogacił inwestycję o kolejnych 86 mieszkań. – Aktualnie trwa specjalna promocja, w której zainteresowani kupując wybrane mieszkanie z II etapu, otrzymują specjalne preferencyjne warunki zakupu, więcej szczegółów w biurze sprzedaży zapraszamy do kontaktu – zachęca Marlena Zapalska. 
Deweloper zdradza plany na rozbudowę osiedla. Obecnie jest w trakcie przygotowywania projektu IV etapu. Docelowo powstanie ich osiem. – Prace przygotowawcze do uruchomienia budowy są już na zaawansowanym etapie. Trwa przetarg na wybór firmy wykonawczej musimy dopracować jeszcze kilka szczegółów i wzbogacimy ofertę inwestycji o kolejny budynek – podkreśla Marlena Zapalska.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA