Ruszyła budowa kolejnego marketu Dino w Tomaszowie Mazowieckim fot. Jakub Zazula

Ruszyła budowa kolejnego marketu Dino w Tomaszowie Mazowieckim

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
Dino Grota Roweckiego
adresTomaszów Mazowiecki, Stefana Grota Roweckiego 2
inwestorDino
REKLAMA

Największa polska sieć marketów spożywczo-przemysłowych Dino otworzy kolejny obiekt w Tomaszowie Mazowieckim. Powstanie przy ulicy Grota-Roweckiego. Trwają już pierwsze prace ziemne na terenie budowy.

fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
fot. Jakub Zazula
REKLAMA
fot. Jakub Zazula

Dino Polska S.A. to polska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych, założona w 1999 przez Tomasza Biernackiego (aktualnie jest najbogatszym Polakiem). Sklepy sieci są zlokalizowane głównie w małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast.

Sklepy Dino oferują klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych, a każdy z nich posiada stoisko mięsne z obsługą, w którym można kupić mięso, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane głównie z Zakładów Mięsnych Agro-Rydzyna.

Pierwszy market pod szyldem Dino ruszył w 1999 r., w województwie wielkopolskim. Kilkanaście dni temu sieć informowała, że na koniec czerwca 2022 r. posiadała w Polsce już 1975 obiektów. 2000. sklep zostanie otwarty jeszcze w tym roku, w końcu do okrągłej liczby zostało tylko 25 otwarć, a Dino otwiera w pół roku ok. 160 placówek. Prawie każdego dnia w Polsce uruchamiany jest nowy sklep pod tym szyldem.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA