Ruszyła budowa nowego centrum logistycznego Hillwood ZgierzHillwood

Ruszyła budowa nowego centrum logistycznego Hillwood Zgierz

Orzech
Orzech

Hillwood Polska rozpoczął budowę nowego centrum logistycznego Hillwood Zgierz. To kolejny projekt dewelopera w tym regionie (poprzednie inwestycje zrealizowane zostały w Kutnie i Strykowie). Pierwszą umowę na wynajem 17 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej podpisano z 3LP SA, jednym z czołowych operatorów logistycznych w kraju.

Park Hillwood Zgierz wyróżnia doskonałe położenie, zaledwie 2,5 km od wjazdu na autostradę A2, w niewielkiej odległości od skrzyżowania autostrad A1 (północ–południe) i A2 (wschód–zachód). Lokalizacja zapewnia szybki i sprawny dojazd do granic z Niemcami, Czechami i Białorusią, a także do portów morskich w Gdańsku i Gdyni.

Hillwood
Hillwood
REKLAMA