Ruszyła budowa parku handlowego Koszalin Power CenterMateriały prasowe

Ruszyła budowa parku handlowego Koszalin Power Center

Orzech
Orzech
REKLAMA

Wraz z początkiem lutego rozpoczęły się prace przy budowie centrum handlowego Galeria Koszalin w formacie Power Center. To największy i najnowocześniejszy kompleks handlowy w regionie Koszalina realizowany we współpracy z Leroy Merlin i Agata, w którym na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. powstanie 30 sklepów. Otwarcie całego kompleksu zaplanowano na I kwartał 2024 r.

Koszaliński park handlowy, powstający we współpracy Acteeum z Falcon Investment Management, wszedł w nowy, finalny etap realizacji. Inwestorzy dokonali wyboru Generalnego Wykonawcy parku handlowego oraz uruchamiają szeroko zakrojone prace budowlane.

Generalnym Wykonawcą parku została firma Dekpol, która na działce zlokalizowanej bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6 oraz ulicy Koszalińskiej (przedłużenie ul. Władysława IV) zbuduje zaprojektowane z niezwykłym rozmachem, największe i najnowocześniejsze w regionie centrum handlowe w formacie Power Center.

– Cieszymy się bardzo z tego, że nasz projekt tak dynamicznie przeszedł do etapu prac budowlanych. Stanowi on już ostatnią prostą realizacji naszego centrum handlowego w Koszalinie i już teraz wyczekujemy uroczystego otwarcia obiektu w I. kwartale 2024 r. Jesteśmy także bardzo zadowoleni z komercjalizacji obiektu. Zaowocowała ona doskonale dobraną ofertą zakupową, która na rok przed planowanym otwarciem jest już ostatecznie skompletowana. – mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Otwarcie gotowego obiektu, który jest już w pełni skomercjalizowany, planowane jest już na I kwartał 2024 r. Koszalińskie Power Center na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. zaoferuje ponad 30 sklepów, w tym wielkopowierzchniowy market budowalny Leroy Merlin, pierwszy i jedyny w regionie salon meblowy Agata, supermarket Lidl oraz całą gamę sklepów popularnych i cenionych przez klientów marek. Ponadto, ten niezwykle dogodnie skomunikowany obiekt zaoferuje przestronny parking na ok. 1100 pojazdów, restaurację drive-thru, stację paliw, a także możliwość ładowania samochodów elektrycznych.

REKLAMA

– Nasze zaangażowanie w koszalińskie Power Center stanowi konsekwentną realizację strategii budowy portfela obiektów handlowych. Zakłada ona stworzenie sieci atrakcyjnych parków handlowych o najwyższej jakości typu Power Center, które zajmować będą dominujące pozycje w danym rejonie. Takim też projektem jest Koszaliński obiekt, który we współpracy z Acteeum tworzymy, aby na stałe zmienić krajobraz zakupowy Koszalina i całego regionu – mówi Piotr Piechocki, założyciel i prezes zarządu, Falcon Investment Management.

Materiały prasowe

79. sklep Leroy Merlin w Polsce

– Cieszę się, że jesteśmy częścią tego wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest koszaliński kompleks handlowy. Nasz nowy sklep w Koszalinie będzie 79 obiektem Leroy Merlin w Polsce i trzecim w województwie zachodniopomorskim, obok Szczecina Kołbaskowo i Kołobrzegu. Dzięki temu będziemy jeszcze bliżej mieszkańców Koszalina i okolic z kompleksową ofertą produktów i usług niezbędnych podczas budowy, remontu i dekoracji domu oraz ogrodu. W czasie trwania budowy koszalińskiego sklepu zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego leroymerlin.pl, gdzie oprócz produktów budowlanych, remontowych i dekoracyjnych, można też znaleźć sporo inspiracji. – podkreśla Magdalena Kołodziejska, Rzeczniczka prasowa Leroy Merlin Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA