Sii zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Gdańskuźródło: Materiały prasowe

Sii zwiększy zatrudnienie w swoim centrum w Gdańsku

Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma Sii Polska, jeden z największych dostawców usług IT, inżynieryjnych, cyfrowych i BPO w Polsce w związku z dużym i szybkim rozwojem swojego oddziału w Gdańsku zdecydował się po raz kolejny zwiększyć w nim zatrudnienie.
Oddział w Gdańsku został otwarty w 2008 roku jako drugie biuro tej międzynarodowej firmy w Polsce. Trójmiejskie biuro rozpoczęło pracę, zatrudniając na początku zaledwie 14 inżynierów. W tej chwili jest to nie tylko największy oddział Sii w naszym kraju, ale także trzeci co do wielkości pracodawca w branży IT na Pomorzu. Aktualnie firma zatrudnia w Gdańsku już 1200 specjalistów, a do końca tego roku zamierza zatrudnić kolejne 100 osób. 
– Nasz rozwój w Trójmieście to efekt 3 czynników. Przede wszystkim 15 lat wiedzy biznesowej, doświadczenia na rynku IT i zadowolenia klientów. Po drugie solidna i stabilna kadra zarządzająca w Gdańsku, w większości związana z Sii niemal od samego początku. I wreszcie pozytywne środowisko biznesowe dzięki stale rosnącemu rynkowi IT i inżynierii oraz naturalnemu połączeniu z potencjalnymi klientami z krajów skandynawskich – informuje Michael Desmurs, dyrektor Sii w Gdańsku.
REKLAMA
Grupa Sii została założona w 1979 roku we Francji. Dziś jest globalną firmą świadczącą usługi cyfrowe o zasięgu międzynarodowym, działającą na 4 kontynentach i posiadającą 88 lokalizacji.
Sii Polska jest jednym z największych dostawców usług IT, inżynieryjnych, cyfrowych i BPO w Polsce. Firma działa w naszym kraju od 2006 roku i aktualnie zatrudnia ponad 6000 specjalistów w 15 lokalizacjach, w tym zespół w Szwecji. Do głównych klientów Sii Polska należą takie firmy jak Bombardier, Puma czy Thyssen Krupp

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA