LC Corp kupił jednak Sky Tower
Tym razem rynek na transakcję zareagował spokojnie. Zaprocentowała większa otwartość i niezłe warunki płatności.
Więcej: http://nieruchomosci.pb.pl/3471554,9598 ... -sky-tower
Zaloguj aby dodać komentarz
http://pulsinwestora.pb.pl/3466361,9436 ... -sky-tower
Nigdy nie zrozumiem, jak można było zarobić na budowie Sky Tower. Ktoś to potrafi normalnie wyliczyć i pokazać takie głupkowi jak ja?
Zaloguj aby dodać komentarz
LC Corp zapłaci za Sky Tower 259 mln zł
LC Corp zawarł ze spółką LC Corp BV umowę, w której deweloper zobowiązuje się do kupna 100 proc. akcji Sky Tower za 259 mln zł - podał LC Corp w komunikacie. Zysk spółki będzie stanowił istotny składnik wyników grupy już w roku 2014.
http://budownictwo.wnp.pl/lc-corp-zapla ... 1_0_0.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Ciekawe zdjęcie: http://wroclaw.fotopolska.eu/477193,foto.html?p=277
Zaloguj aby dodać komentarz
Za każdym razem gdy patrze na Sky Tower to przypomina mi sie plan budowy opolskiego "Kaskada Sky Tower" 143 m . Ale opinią Rady Miasta ustalono niedawno, że koncepcja zaproponowana przez prywatnego inwestora nie pasuje, niszczy tkankę miejską, jest wbrew planowi zagospodarowana przestrzennego, posiada za mało powierzchni parkingowej. Co jest niewątpliwą prawdą
http://wiezowce.blox.pl/2008/06/Kaskada ... tanie.html
Ostatecznie projekt przekształcono i wybudowano tylko kilka pięter.Lewy górny róg drugiego foto.
Zaloguj aby dodać komentarz
Cztery zastępy straży pożarnej pod Sky Tower
Strażacy z jednostki nr 9 ćwiczą w budynku Sky Tower. Przed budynkiem zaparkowano cztery wozy straży pożarnej. Czytelnicy poinformowali nas o tym fakcie, pytając jednocześnie, czy coś groźnego dzieje się w budynku. Remigiusz Adamańczyk, rzecznik prasowy komendy miejskiej straży pożarnej tłumaczy, że to są standardowe ćwiczenia, które odbywają się w każdej jednostce.
Więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Sondaż "Gazety". Czy wrocławianie lubią Sky Tower?
Górujący nad miastem ponaddwustumetrowy wieżowiec bywa często krytykowany za to, że nijak nie pasuje do zabudowy Wrocławia. Ale okazuje się, że mieszkańcy lubią Sky Tower.
Na pytanie "Czy podoba Ci się wieżowiec Sky Tower?" 61 proc. respondentów odpowiedziało "tak", 24 proc. "nie", a 15 proc. stwierdziło, że nie ma na temat wieżowca zdania.
Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... ower_.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Będzie punkt widokowy w Sky Tower
Straż zgodziła się na punkt na 49 piętrze
Więcej: http://www.wroclaw.pl/bedzie-punkt-widokowy-w-sky-tower
Zaloguj aby dodać komentarz
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw, ... 73771.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Straż znów nie zgadza się na taras na Sky Tower: To niebezpieczne
Nie będzie tarasu widokowego na 50. piętrze Sky Tower. Po raz kolejny nie zgodziła się na to straż pożarna. - Taką decyzję wydał komendant wojewódzki. Teraz inwestor może odwołać się już tylko do komendanta głównego. Jego decyzja w tej kwestii będzie ostateczna - mówi Krzysztof Gielsa, rzecznik dolnośląskiej komendy straży.
Więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Nie będzie tarasu widokowego na szczycie Sky Tower. W zamian punkt widokowy piętro niżej
Taras widokowy na szczycie Sky Tower nie zostanie uruchomiony. Na jego oddanie do użytku nie zgodziła się straż pożarna, wskazując na możliwe zagrożenia związane z jego korzystaniem. Z wieżowca będziemy mogli jednak podziwiać panoramę Wrocławia, bo wkrótce udostępniony ma zostać punkt widokowy na 49 piętrze.
Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,nie ... 18129.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Sky Tower bez tarasu widokowego
Wojewódzki komendant straży pożarnej nie wydał zgody na jego otwarcie na szczycie wrocławskiego drapacza chmur.
Powodem są względy bezpieczeństwa. Z punktu widokowego jest tylko jedno wyjście.
Więcej: http://www.prw.pl/articles/view/31767/s ... widokowego
Zaloguj aby dodać komentarz
Zaloguj aby dodać komentarz
[...] "Dodaje, że na razie nie ma także mowy o usytuowaniu na najwyższych kondygnacjach kawiarni, co również zapowiadał właściciel drapacza chmur. - Zmiany w projekcie tego nie przewidują. Poza tym, inwestor zapowiedział, że jednocześnie w tym miejscu będzie przybywać tylko 20 osób - tłumaczy rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu." [...]
Zaloguj aby dodać komentarz
Do piątku wrocławska straż pożarna ma zdecydować, co dalej z tarasem widokowym, który miał powstać na dachu Sky Tower. Na razie nie chce się zgodzić na jego otwarcie. Strażacy przekonują, że dla bezpieczeństwa gości tarasu konieczne są przynajmniej dwie klatki schodowe. A na 50. piętro wrocławskiego drapacza chmur prowadzi tylko jedna. Teraz - gdy wieżowiec jest już gotowy - drugiej klatki dobudować się już nie da - czytamy w Gazecie Wrocławskiej.
Zaloguj aby dodać komentarz
Sky Tower widziany z..........Silver Tower Center:

Foto: Bulers - Skyscrapercity
Zaloguj aby dodać komentarz
Taras Sky Tower na 50. piętrze będzie dostępny dla turystów
Wkrótce otwarty zostanie najwyżej położony taras we Wrocławiu. - Jeśli otrzymamy wszystkie pozwolenia, taras zacznie funkcjonować nawet w tym tygodniu - mówi Wojciech Sury, rzecznik Sky Tower.
Cały tekst + ZDJĘCIA: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,14973305.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Co się dzieje z otwarciem tarasu widokowego w Sky Tower?
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Zaloguj aby dodać komentarz
No tak ...wersja dla ubogich...30-100 zł a ile szczęścia i radości :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Zawsze pozostaje jeszcze przykleić wielką fototapetę na ścianę z widokami z wieży Sky Tower na miasto ;)

Zaloguj aby dodać komentarz
20 mln ale jaki widok z okien :) ...kurcze zanim wygram w totka to już ktoś je wykupi ....szkoda :/

Zaloguj aby dodać komentarz
http://www.nieruchomosci.egospodarka.pl ... ,80,1.html
Zaloguj aby dodać komentarz
31.10.2013 - Widok na Sky Tower z Placu Powstańców Śląskich:

Foto: Maras - www.dolny-slask.org.pl Zaloguj aby dodać komentarz
:)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... nt_count=2
Zaloguj aby dodać komentarz
Tak wyglądają wnętrza apartamentów pokazowych w wieżowcu Sky Tower
ZOBACZ: http://www.tuwroclaw.com/fotogaleria,ta ... -2734.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Za najtańszy apartament w Sky Tower trzeba zapłacić niespełna milion złotych. A za najdroższy...
http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,za- ... 17776.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Synexus w Sky Tower
Kolejna globalna firma wybiera Wrocław na centrum usług
W czwartek, 24 października, otwarto nowe biuro firmy Synexus. W pomieszczeniach na 23. piętrze biurowca Sky Tower we Wrocławiu będzie się mieścić centrum usług dla Europy Środkowej i Wschodniej. Początkowo ma obsługiwać obszary usług finansowych i informatycznych. Planowany jest jego szybki rozwój wraz z ekspansją działalności grupy w regionie.
Więcej: http://www.wroclaw.pl/synexus-w-sky-tower
Zaloguj aby dodać komentarz
Co z tarasem widokowym? Kiedy oficialne otwarcie?
Zaloguj aby dodać komentarz
https://lp.lionshouse.pl/lp/skytower-ap ... kazowy-09/
Zaloguj aby dodać komentarz
http://wroclaw.fotopolska.eu/458521,foto.html
Zaloguj aby dodać komentarz