Z dołu już widać 19, 20, 21 piętro wewnątrz bangla. Są też firanki w apartamentach 7 i 9 pięter od góry od strony Powstańców (od góry szybciej było liczyć ;))
Piękne kobiety będą w weekend prezentować się w Sky Tower
50 kandydatek do tytułu Queen of Poland zaprezentuje się w sobotę i niedzielę w Sky Tower. Panie na czerwonym dywanie pokażą się w strojach kąpielowych i sukniach wieczorowych.
Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... w_Sky.html
Już za kilka tygodni wrocławianie i turyści przyjeżdżający do naszego miasta będą mogli podziwiać stolicę Dolnego Śląska i całą okolicę z tarasu widokowego najwyższego wieżowca w kraju. Wszystko wskazuje na to, że z atrakcji będzie można korzystać od sierpnia - czytamy na portalu tuwroclaw.com
Dla zainteresowanych: Getin Holding wynajął w Sky Tower w sumie 12 000 m2 (umowa przednajmu) i jest to najlepszy wynik w Polsce w I kwartale 2013 roku (rynek powierzchni biurowych - wynajem i przednajem).
Oni już pracują w biurach Sky Tower. Co widzą [FOTO]
W biurach Sky Tower pracuje już tysiąc osób. Docelowo będzie ich trzykrotnie więcej. Prezes Work Service Tomasz Hanczarek na 20. piętrze, 90 m nad ziemią, nie kryje entuzjazmu: - Ja, który mam lęk wysokości, tu do okna podchodzę bez obaw. Bo ten widok wciąga. Stąd widać przyszłość.
Cały tekst + ZDJĘCIA: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3674 ... FOTO_.html
Witam. Co prawda pozostały tylko tzw. odrzuty, które klient pozwolił opublikować, ale udało sie złożyc krótką zajawkę. Widac z niej że na wyższych piętrach jeszcze dość dlugo nikt nie zamieszka.
Też słyszałem podobne informacje. Najpierw myślałem, że to plotka, ale jak widać chyba coś jest na rzeczy.
A z powierzchni biurowych, podobno zostało do wynajęcia w tej chwili zaledwie niecałe 3000 m2. Z tym, że praktycznie na 1200 m2 w kwietniu, po świętach ma być podpisana kolejna umowa.