Zobacz panoramę Wrocławia i okolic z tarasu widokowego na szczycie Sky Tower
NOWE ZDJĘCIA: http://www.tuwroclaw.com/fotogaleria,zo ... -2482.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Mam nadzieję, że punkt widokowy uatrakcyjni to miejsce. w pobliżu Renoma i Arkady także natężenie spore. w Sky towerze kina nie ma nie ? :P
Przy takiej inwestycji jeśli mieszkania i apartamenty by się sprzedawały i najem biur też się kręcił to galeria to ważny ale dodatek. Dywersyfikacja modne słowo kilka lat temu odnośnie gazu i ropy :P
Zaloguj aby dodać komentarz
Zupelnie przypadkowo trafilem tam w piatek kolo 19. To chyba standardowo tloczny moment dla galerii. Obszedlem ze dwa razy pietro bo nie moglem znalezc umowionych znajomych. Na pietrze bylo moze z 5 osob. To tam taki standard? Z tego da sie utrzymac galerie?
Zaloguj aby dodać komentarz
Przy wejściu do Sky Tower powstało graffiti (ZDJĘCIA)
Wejście do galerii Sky Tower zostało upiększone specjalnym graffiti. Do końca dnia będzie malowane jedno z wejść do Sky Tower. Wykonuje je grupa MonkeyZ z Brzegu, którą tworzą Sebastian Skarżyński oraz Michał Tubielewicz. Graficiarze z Brzegu zostali wyłonieni w konkursie. Zdaniem kierownictwa Sky Tower to oni zaprezentowali najciekawszy projekt. W nagrodę dostaną 3 tys zł.
Więcej + ZDJĘCIA: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Zaloguj aby dodać komentarz
W Sky Tower szykują wielki bilardowy turniej
W dniach 27-29 września we wrocławskim Bandaclub rozegrany zostanie największy krajowy turniej w pool bilard. Do stolicy Dolnego Śląska zjadą m.in. medaliści mistrzostw świata i Europy, czy też bilardziści, którzy stawali na podium najbardziej prestiżowej imprezy bilardowej - World Pool Masters. Organizatorzy spodziewają się nawet 150 graczy z Polski i z zagranicy.
Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,w-s ... 16642.html
Zaloguj aby dodać komentarz
W wieżowcu Sky Tower wymalowali niezwykłe graffiti
Więcej + ZDJĘCIA: http://www.tuwroclaw.com/fotogaleria,w- ... -2457.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Tak jak w podpisie do zdjęcia. Coś tam widać jeszcze kombinują przy żaglu. Pytanie do fachowców - co to może być?
Zaloguj aby dodać komentarz
"Orzech" napisał:
:?: 
http://wroclaw.dolny-slask.org.pl/3966128,foto.html
O co chodzi? O to jakby "rusztowanie"?
Zaloguj aby dodać komentarz
Polecam! http://dolny-slask.org.pl/3855841,foto.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Jeżeli te ceny będą w tym przedziale, co podałeś, to myślę, że ten punkt widokowy będzie się cieszył bardzo dużym powodzeniem.
Zaloguj aby dodać komentarz
Cena biletu ma być w przedziale 5-10 zł.
ps: A z tymi woreczkami nie żartowałem :) Zawsze to taniej wyjdzie, niż póżniejsze sprzątanie po kimś o słabszym żołądku :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Serio, ale nie żartuję... jakoś cały mój obiad podszedł mi do gardła :) Już nie wspominając o przymusowym legitymowaniu się przy wejściu. Kontrola na każdym kroku, nawet windy sam sobie nie ustawisz, zrobi to za Ciebie Pan ochroniarz, by biedna owieczka nie zabłądziła i wysiadła na odpowiednim piętrze.
A jeśli chodzi o cenę biletu to ponoć ma być symboliczna...hmmm....dla Czarneckiego to i pewnie 100 zł jest symboliczne ;)
Ale mamy wielkoluda, chociaż przy Mercury City Tower to wrażenia nie robię, ale cóż nie jesteśmy Moskwą i to nie "wielkość" Putina :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Powinni w tej windzie, która będzie zawoziła chętnych na taras widokowy na 50 kondygnacji, zamontować półeczkę z woreczkami foliowymi (w cenie biletu) ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
Miałam możliwość wejścia do niższej kondygnacji od strony Gwiaździstej. Windy są jakby w trzonie także widoki można podziwiać jedynie z biur.
Na 20 piętro winda zajechała dosłownie w kilka sekund także siła bezwładności była znaczna (niezbyt przyjemne uczucie).
Zaloguj aby dodać komentarz
Co widzą? Najwyższy budynek w Polsce (jak na razie) :)
Zaloguj aby dodać komentarz
nie wiem co ludzie widzą w tym budynku, kiedyś pojechałam tam na zakupy i takiego wyludnienia to jeszcze nie widziałam
Zaloguj aby dodać komentarz
Deweloperzy boją się wysokości
Wieżowce: Polska wciąż nie może się pochwalić dużą liczbą wysokich budynków z luksusowymi mieszkaniami. I prawdopodobnie nieprędko się to zmieni.
Więcej: http://nieruchomosci.pb.pl/3186102,5429 ... -wysokosci
Zaloguj aby dodać komentarz
W porę zmienili przeznaczenie, bo jakby zostało tyle mieszkań co planowano, to kicha byłaby na pełnej linii!
Zaloguj aby dodać komentarz
Z tego co wiem, w części biurowej Sky Tower, na chwilę obecną do wynajęcia pozostało już tylko niespełna 3 tys mkw.
Zaloguj aby dodać komentarz
Wrocławscy informatycy programują dla Amerykanów. I przenoszą się do Sky Tower:
Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wro ... 16276.html
Zaloguj aby dodać komentarz
:)http://www.skytower.ro/en/ :)
Zaloguj aby dodać komentarz
"WroFanatyk" napisał:
Wybuchający Sky Tower i płonący Wrocław ;)
Mocne!!! :)
Zaloguj aby dodać komentarz
Wybuchający Sky Tower i płonący Wrocław ;)
Zaloguj aby dodać komentarz
W SKY TOWER pozostało jeszcze tylko 5600 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia.
Zaloguj aby dodać komentarz
Wrocław z wysokości
Na dachu najwyższego wrocławskiego budynku - Sky Tower - ma zostać otwarty taras widokowy. Pod koniec wakacji Wrocław będzie więc można oglądać z wysokości 205 metrów, ma to być najwyższy tego typu punkt widokowy w Polsce.
Więcej: http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/r ... i/11197082
Zaloguj aby dodać komentarz
W galerii Sky Tower otworzą nowe sklepy. Będzie też włoska Piazza di Moda
Nowe sklepy popularnych młodzieżowych marek, większe powierzchnie dotychczas działających sklepów oraz gratka dla znawców włoskiej mody i szyku, czyli mutlibutik Piazza di Moda, już wkrótce zaczną działać w galerii handlowej Sky Tower.
Więcej: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,w-g ... 16054.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Najwyższy polski wieżowiec ma rok. Tak wygląda ze śmigłowca
Dzisiaj mija dokładnie rok od otwarcia wrocławskiego Sky Tower, najwyższego w Polsce wieżowca. Kompleks przy ul. Powstańców Śląskich ma 212 metrów i mieści w sobie apartamenty, biura oraz galerię handlową, którą odwiedza co miesiąc prawie pół miliona osób.
Cały tekst + ZDJĘCIA: : http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... da_ze.html
Zaloguj aby dodać komentarz
Miłośnicy graffiti będą tworzyć w Sky Tower
Zaprojektuj, wygraj i wykonaj! Stwórz własny projekt graffiti, zgarnij 3 tysiące złotych i zrealizuj swoje dzieło w Galerii Handlowej Sky Tower - tak organizatorzy akcji zachęcają do wzięcia udziału w nietypowym evencie.
Nie lada gratka czeka na wszystkich miłośników graffiti. Wrocławska Galeria Sztuki DNA wraz z Galerią Handlową Sky Tower ogłaszają konkurs na autorski projekt graffiti, który zdobić będzie jedno z dwóch wskazanych miejsc w Galerii Sky Tower.
Więcej informacji: http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,mil ... 16049.html
Zaloguj aby dodać komentarz

Foto: Lulek 89 - Skyscrapercity
Zaloguj aby dodać komentarz