Sztuka w pokojach hotelu Molo

Sztuka w pokojach hotelu Molo

Sopot
alicjaUR
REKLAMA
Prawdziwie nadmorskie lobby Hotelu Molo w Sopocie autorstwa dr Jana Sikory cieszy się dużym uznaniem. Z końcem września przyszła pora na sztukę w pokojach.
Hotel swoim charakterem i wystrojem nawiązuje do tego, co w Sopocie najpiękniejsze, dlatego też zaproponowano współpracę jednemu z najbardziej charakterystycznych sopockich artystów. O magicznej twórczości Pera Oscara Dahlberga mówi się, że nie zna linii prostej. Autor rysunków miękką, kreską zaprasza do świata niczym z baśni i snu, ukazując najbardziej rozpoznawalne miejsca w Sopocie. Wśród prac wyeksponowanych w obiekcie pierwsze skrzypce grają budynki znajdujące się w centrum miasta – bezpośredniej okolicy Hotelu Molo.
REKLAMA
Niezwykłe prace Pera Dahlberga każdy z gości będzie mógł podziwiać w swoim pokoju gdyż prace rysownika nie będą wyeksponowane w lobby, czy specjalnie wydzielonym pokoju, a w każdym z 70 hotelowych pokoi. Hotel Molo prezentuje jako pierwszy wyjątkowe grafiki w kolorze, które dotychczas znane były z wersji monochromatycznych.  W hotelowym lobby czeka wyeksponowany album "Sopot w Rysunkach”, który stanowi zbiór wszystkich prac artysty.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA