Sprzedaż III etapu osiedla Przy Alejach w Gdańsku rozpoczętaźródło: Materiały inwestora

Sprzedaż III etapu osiedla Przy Alejach w Gdańsku rozpoczęta

Kajtman
Kajtman
Przy Alejach
adresGdańsk, Powstańców Wielkopolskich
inwestorDEVELIA S.A.
REKLAMA
Develia, jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, wprowadza do sprzedaży III etap osiedla Przy Alejach. Na Zaspie, w nadmorskim pasie Gdańska, powstanie kameralna inwestycja obejmująca 48 mieszkań o metrażach od 42 do 89 metrów kwadratowych.
Nową propozycję Develii cechuje elegancka, subtelna architektura – na biało-szarej elewacji 6-kondygnacyjnego budynku będą wyróżniać się drewniane elementy i stolarka okienna. Dzięki dużym, przeszklonym balkonom mieszkańcy wyższych pięter będą mogli cieszyć się widokiem na Park Millenium Gdańska. Z kolei do lokali na najniższych kondygnacjach przypisane zostaną ogródki. Mieszkańcy III etapu osiedla Przy Alejach będą mieli do dyspozycji również podziemną halę garażową z pomieszczeniami na jednoślady.  
Nowy etap osiedla Przy Alejach to uniwersalna propozycja dla wszystkich grup nabywców. Mieszkania 2-pokojowe zostaną z pewnością docenione przez singli i młode pary, z kolei większe lokale to oferta dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych. Osoby rozważające zainwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe również znajdą tu coś dla siebie, jako że pas nadmorski w Gdańsku jest już gęsto zabudowany i inwestycji o równie korzystnej lokalizacji nie powstanie już zbyt wiele – przewiduje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A. 
Niezaprzeczalnym atutem inwestycji Przy Alejach jest jej nadmorska lokalizacja i bliskość terenów zielonych – z ulicy Braci Majewskich, gdzie jest realizowany III etap do plaży i mola w Brzeźnie jest niewiele ponad 1,5 km. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się również aż trzy gdańskie parki – Ronalda Reagana, Jana Pawła II oraz Millenium Gdańska wraz z ich placami zabaw, ścieżkami rowerowymi, trasami spacerowymi i strefami rekreacji. W okolicy nie brakuje też szkół, przedszkoli, placówek ochrony zdrowia i sklepów. 
REKLAMA
Pod względem infrastruktury komunikacyjnej Zaspa jest jedną najlepiej rozwiniętych dzielnic Gdańska. Aleja Rzeczypospolitej oraz Aleja Jana Pawła II zapewniają szybki dojazd do wszystkich części miasta, a nowy Tunel pod Martwą Wisłą znajdujący się w sąsiadującej z Zaspą Letnicy pozwala na szybki dojazd do głównych tras drogowych S6, S7 oraz autostrady A1. Dojazd do najważniejszych punktów Gdańska jest możliwy nie tylko samochodem, ale także licznymi liniami autobusowymi, tramwajowymi lub Szybką Koleją Miejską, co z pewnością docenią osoby młode i studenci.
Ceny mieszkań w III etapie osiedla Przy Alejach zaczynają się od 11 300 zł za metr kwadratowy. Budowa ma zakończyć się w IV kwartale 2022 roku. 
W pasie nadmorskim Gdańska Develia realizuje także dwie inne inwestycje, w których dostępne są wolne mieszkania. Są to Baltea Apartments na Przymorzu oraz Osiedle Latarników w Letnicy. Obie inwestycje będą gotowe w drugiej połowie 2022 r.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA