REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Fabryka batonów i superfoods w Janowie Podlaskim zwiększa zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka batonów i superfoods w Janowie Podlaskim zwiększa zatrudnienie
Firma FoodWell kontynuuje rozwój swojej fabryki zlokalizowanej w Janowie Podlaskim w województwie lubelskim. Firma powstała w 2022 r. w wyniku połączenia się producenta bakalii i zdrowych batonów Bakalland z Purellą. FoodWell Sp. z o.o. planuje rozwijać wszystkie marki, które funkcjonowały do tej pory w obu spółkach, w tym Bakalland. Nowa firma chce być liderem w kategorii zdrowych produktów ze szczególnym wskazaniem na roślinne pochodzenie składników.
Stokrotka otwiera duże centrum dystrybucyjne w Rzeszowieartykuł
Pokaż artykuł
Stokrotka otwiera duże centrum dystrybucyjne w Rzeszowie
W Rzeszowie otwarte zostało nowe centrum dystrybucyjne Stokrotki. Magazyn o wielkości przekraczającej 26 tys. mkw. powierzchni wspiera rozwój sieci w południowo-wschodniej części Polski. Zatrudnienie w nowym magazynie znalazło już prawie 150 osób, a planowane są kolejne rekrutacje.
Kolejna wielka, znana zagraniczna firma zainwestuje w Toruniuartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna wielka, znana zagraniczna firma zainwestuje w Toruniu
Firma CTP – największy w Europie giełdowy deweloper, właściciel i zarządca nieruchomości przemysłowych i logistycznych zainwestuje w Toruniu. Inwestycja powstanie we wschodniej części miasta i będzie zlokalizowana przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie.
Amerykańska firma Harry's stawia na Poznańartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma Harry's stawia na Poznań
Kolejna światowa firma stawia na stolicę Wielkopolski. Marka kosmetyczna Harry's została nowym klientem GXO. Firma zajmie przestrzeń w magazynie współdzielonym w Poznaniu.
Znana amerykańska marka odzieżowa Columbia otworzyła pierwszy sklep w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Znana amerykańska marka odzieżowa Columbia otworzyła pierwszy sklep w Polsce
Amerykańska marka odzieżowa Columbia otworzyła w poniedziałek 22 czerwca 2026 roku swój pierwszy w Polsce salon w Designer Outlet Gdańsk. Nowa placówka, zajmująca powierzchnię blisko 258 metrów kwadratowych, stanowi strategiczne uzupełnienie oferty sportowo-outdoorowej jedynego centrum outletowego na Pomorzu, które od lat przyciąga zarówno mieszkańców regionu, jak i turystów.
[Chełm] Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistycznyinwestycja
Pokaż inwestycję
[Chełm] Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Chełm, Wygon
W Rzeszowie powstaje 161-metrowy apartamentowiec Olszynki Park [FILM+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Rzeszowie powstaje 161-metrowy apartamentowiec Olszynki Park [FILM+WIZUALIZACJE]
W centrum stolicy Podkarpacia powstaje apartamentowiec Olszynki Park. Wieżowiec będzie docelowo jedną z wizytówek Rzeszowa. Budynek będzie miał 161 metrów wysokości. Prace nad budową rozpoczęły się w 2019 roku. Apartamentowiec Olszynki Park realizowany jest przez Apklan. Będzie trzecim, najwyższym budynkiem mieszkalnym w Polsce (161 metrów), zaraz po Sky Tower we Wrocławiu i Złotej 44 w Warszawie.
[Wrocław] Miasto innowacji – wnioski z Property Forum Wrocław 2014artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Miasto innowacji – wnioski z Property Forum Wrocław 2014
Podaż i popyt na rynku nieruchomości komercyjnych we Wrocławiu i województwie dolnośląskim, strategi...
Biedronka wybuduje w woj. łódzkim olbrzymie centrum dystrybucyjne. Kilkaset nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
Biedronka wybuduje w woj. łódzkim olbrzymie centrum dystrybucyjne. Kilkaset nowych miejsc pracy
Jeronimo Martins, właściciel Biedronki, największej sieci sklepów spożywczych w Polsce, planuje kolejną wielką inwestycję. Firma zamierza wybudować nowe, wielkie centrum dystrybucyjne w centralnej części naszego kraju. Na jego lokalizację wybrała województwo łódzkie, w którym znajdują się już dwa istniejące centra, zlokalizowane w Sieradzu i Rawie Mazowieckiej.
Grasera 12inwestycja
Pokaż inwestycję
Grasera 12
Toruń, Grasera 12C
S61 Łomża Zachód – Kolnoinwestycja
Pokaż inwestycję
S61 Łomża Zachód – Kolno
Łomża
Parkowa Novainwestycja
Pokaż inwestycję
Parkowa Nova
Szczecin, Parkowa
[Wrocław] Nie ma chętnych na dawny szpital przy Wiśniowej. Mogą tam powstać mieszkaniaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Nie ma chętnych na dawny szpital przy Wiśniowej. Mogą tam powstać mieszkania
Do ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski przetargu na sprzedaż kompleksu dawnego szpitala przy alei...
Trwa ekspansja niemieckiej sieci sklepów Woolworth w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Trwa ekspansja niemieckiej sieci sklepów Woolworth w Polsce
Kolejna niemiecka sieć handlowa kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. W ostatnich tygodniach w Polsce zostały otwarte kolejne sklepy sieci Woolworth. Docelowo w tym roku ma powstać nawet 40 nowych marketów.
Bilion złotych na energetykę. Czy Polska to największy plac budowy energetycznej w Europie?artykuł
Pokaż artykuł
Bilion złotych na energetykę. Czy Polska to największy plac budowy energetycznej w Europie?
Polska ma w ciągu dekady wydać 1 bln zł na energetykę, w tym 234 mld zł na sieci przesyłowe, 220 mld zł na źródła wytwórcze OZE i magazyny energii oraz 160 mld zł na atom. Jednym z pierwszych sektorów, który pokaże, czy ta przebudowa przynosi efekty, będą centra danych: według PSE ich zapotrzebowanie na energię może wzrosnąć niemal dziesięciokrotnie do połowy lat 30. Zapewniając stabilne moce wytwórcze, szybki i przewidywalny proces przyłączeń oraz dostęp do zielonej energii, wejdzie na dużą skalę do europejskiej gry o infrastrukturę dla AI. Największy plac budowy energetycznej stanowi pokoleniową szansę.
[Dolny Śląsk] Amerykański Hillwood wybuduje wielki park logistyczno-magazynowy pod Zgorzelcemartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Amerykański Hillwood wybuduje wielki park logistyczno-magazynowy pod Zgorzelcem
Hillwood Europe, spółka-córka amerykańskiej firmy z branży logistyczno-magazynowej Hillwood Investme...
[mazowieckie] Wiecha na budowie osiedla Ogrody Ochota IIartykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Wiecha na budowie osiedla Ogrody Ochota II
Tradycyjna wiecha zawisła w piątek 8 maja na placu budowy osiedla Ogrody Ochota II, które buduje w W...
Amerykański Lyten chce jak najszybciej wznowić produkcję w Gdańskuartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański Lyten chce jak najszybciej wznowić produkcję w Gdańsku
Amerykański koncern Lyten, światowy lider w dziedzinie baterii litowo-siarkowych, zamierza niezwłocznie wznowić produkcję systemów magazynowania energii w Gdańsku po zakończeniu przejęcia Northvolt Dwa i planuje dostarczyć produkty już w IV kw. 2025 r. Lyten i Northvolt zamierzają zamknąć transakcję dotyczącą przejęcia zakładu Northvolt Dwa w Polsce oraz portfolio produktów i zespołu inżynierów Northvolt System w Szwecji w III kw. 2025 r.
Gombrowicza 33inwestycja
Pokaż inwestycję
Gombrowicza 33
Gniezno, Gombrowicza 27
Apartamenty Tatarska 4inwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty Tatarska 4
Przemyśl, Stare Miasto, Tatarska 4
REKLAMA