REKLAMA
Znaleziono 66 wyników
Trwa budowa odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia pomiędzy Łanami a Długołęką [ZDJĘCIA]
Jak informuje inwestor - Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK), zaawansowanie prac na budowie północnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW) pomiędzy Łanami a Długołęką wynosi aktualnie 68,6% (stan na 31 marca). Koszt całej inwestycji to 164,7 mln zł. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
Podpisano umowę na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Podpisano umowę na budowę ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
W poniedziałek 30 czerwca Dolnośląska Służba Dróg i Kolei (DSDiK) podpisała umowę na budowę ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Wybuduje go firma SKANSKA z Warszawy. To jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku przez samorząd województwa i bardzo ważna arteria komunikacyjna powstająca w obszarze Wrocławia i aglomeracji wrocławskiej. Budowa całej trasy podzielona była na etapy.
Wkrótce rozpocznie się budowa ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławiaartykuł
Pokaż artykuł
Wkrótce rozpocznie się budowa ostatniego, brakującego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia
Bardzo dobra informacja na koniec 2024 roku. Rozstrzygnięto w końcu przetarg na realizację odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia od ronda przy Grota-Roweckiego do al. Karkonoskiej.
Rusza Program Kolej Plus – pociągi wrócą do Bogatyni i Złotoryiartykuł
Pokaż artykuł
Rusza Program Kolej Plus – pociągi wrócą do Bogatyni i Złotoryi
Trzy dolnośląskie projekty kolejowe zostaną zrealizowane z dofinansowaniem w ramach programu Kolej Plus. Rządowy program jest dopełnieniem samorządowych planów rozwoju kolei w regionie i walki z wykluczeniem komunikacyjnym. Dofinansowanie otrzymały trzy projekty, a Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski w obecności Marszałek Sejmu Elżbiety Witek oraz Andrzeja Adamczyka – Ministra Infrastruktury oraz przedstawicieli PKP podpisał umowy na ich realizację.
[Wrocław] Ponad 100 mln złotych za północny odcinek WOW. Kiedy nim pojedziemy?artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Ponad 100 mln złotych za północny odcinek WOW. Kiedy nim pojedziemy?
Coraz bliżej startu budowy północnego odcinka wschodniej obwodnicy Wrocławia, który połączy Łany z D...
Wschodnia Obwodnica Wrocławia (Bielany-Łany-Długołęka)inwestycja
Pokaż inwestycję
Wschodnia Obwodnica Wrocławia (Bielany-Łany-Długołęka)
REKLAMA