REKLAMA
Znaleziono 1098 wyników
Dolny Śląsk: CCC rozbuduje swoje centrum dystrybucyjne w Polkowicachartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: CCC rozbuduje swoje centrum dystrybucyjne w Polkowicach
Największy producent obuwia w Polsce – dolnośląska spółka CCC S.A. rozbuduje swoje centrum dyst...
Szybko i wygodnie przez południową i zachodnią granicę Polski [RAPORT]artykuł
Pokaż artykuł
Szybko i wygodnie przez południową i zachodnią granicę Polski [RAPORT]
Nasz kraj leży niemal w centrum Europy, na szlakach łączących zachód ze wschodem i północ z południem. Zdecydowana większość dróg szybkiego ruchu prowadzących do granic Polski ma połączenie z siecią drogową, o podobnych parametrach, u naszych sąsiadów.
Star Beta Poland otwiera biuro w Epol Office w Krakowieartykuł
Pokaż artykuł
Star Beta Poland otwiera biuro w Epol Office w Krakowie
Star Beta Poland, firma prop-tradingowa zajmująca się handlem na instrumentach finansowych w wielu klasach aktywów takich jak kontrakty terminowe (futures), akcje, obligacje, surowce oraz waluty otwiera nowe biuro w stolicy Małopolski.
Powstający w Wielkopolsce Pasaż Średzki pozyskał 5 nowych najemców. To znane markiartykuł
Pokaż artykuł
Powstający w Wielkopolsce Pasaż Średzki pozyskał 5 nowych najemców. To znane marki
Do grona najemców, którzy otworzą swoje sklepy w powstającym parku handlowym w Środzie Wielkopolskiej, realizowanym wspólnie przez Refield i RG Leasing, dołączyły kolejne rozpoznawalne marki. W ostatnim czasie umowy najmu podpisały Martes Sport, Rossmann, Big Star, X-Fitness oraz X-Kids. Łącznie zajmą ponad 3000 mkw. powierzchni najmu (GLA).
Unijne pieniądze na drogi rowerowe w Warszawie i metropoliiartykuł
Pokaż artykuł
Unijne pieniądze na drogi rowerowe w Warszawie i metropolii
Warszawa, Marki i Wołomin otrzymały dofinansowanie w wysokości około 58 mln zł ze środków Unii Europejskiej na budowę dróg rowerowych. W stolicy część tych środków została już wykorzystana na wytyczenie nowych lub przebudowę istniejących odcinków tras dla rowerzystów.
W Opolu powstanie nowy most przez Odręartykuł
Pokaż artykuł
W Opolu powstanie nowy most przez Odrę
Opole otrzyma 180 milionów złotych na realizację jednej z kluczowych inwestycji komunikacyjnych – budowę trasy średnicowej z nowym mostem przez Odrę. Nowa droga powstanie z myślą o usprawnieniu ruchu i poprawie jakości życia mieszkańców. Za jej realizację odpowiadać będzie Miejski Zarząd Dróg. Budowa rozpocznie się już w przyszłym roku.
Dolny Śląsk: Coraz bliżej rozbudowy o trzeci pas autostrady A4 Krzyżowa - Legnica artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Coraz bliżej rozbudowy o trzeci pas autostrady A4 Krzyżowa - Legnica
Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska we Wrocławiu wydał decyzję środowiskową (DŚU) dla rozbudowy odcinka autostrady A4 pomiędzy węzłami Krzywa i Legnica.
firma
Pokaż firmę
Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o. o.
[śląskie] A1 nie zapadnie sięartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] A1 nie zapadnie się
Informacje o możliwości zapadnięcia się budowanej autostrady A1 w województwie śląskim są nieprawdzi...
Radny Sebastian Lorenc: Sprawa ulicy Jutrzenki nie jest zamkniętaartykuł
Pokaż artykuł
Radny Sebastian Lorenc: Sprawa ulicy Jutrzenki nie jest zamknięta
Jak twierdzi miejski radny i wiceprzewodniczący Rady Osiedla Oporów, wycofanie się urzędników z prze...
Kraków: Jesienią rusza budowa tramwaju na Górkę Narodowąartykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Jesienią rusza budowa tramwaju na Górkę Narodową
Wykonawca inwestycji, konsorcjum firm Tor-Krak i Intercor, zakończył prace związane z opracowaniem p...
Jest zgoda na rozbudowę DK65 w Grajewieartykuł
Pokaż artykuł
Jest zgoda na rozbudowę DK65 w Grajewie
Wojewoda Podlaski wydał pozwolenie na rozbudowę drogi krajowej nr 65 w Grajewie. Decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) dotyczy odcinka od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 665 (dawniej drogą krajową nr 61) do granicy z województwem warmińsko-mazurskim.
Warmińsko-Mazurskie: Otwarto oferty na rozbudowę DK57 Szczytno - Szymanyartykuł
Pokaż artykuł
Warmińsko-Mazurskie: Otwarto oferty na rozbudowę DK57 Szczytno - Szymany
Poznaliśmy oferty złożone w przetargu na rozbudowę drogi krajowej nr 57 między obwodnicą Szczytna a Szymanami w województwie warmińsko-mazurskim. Realizacją inwestycji zainteresowanych jest pięciu wykonawców.
[śląskie] Rybnik: Skanska wyremontuje ulicę Rudzkąartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Rybnik: Skanska wyremontuje ulicę Rudzką
Zły stan nawierzchni, liczne dziury i koleiny na ulicy Rudzkiej skłoniły Rybnik do wyremontowania te...
Ulica Okrzei na Pradze-Północ przejdzie prawdziwą metamorfozęartykuł
Pokaż artykuł
Ulica Okrzei na Pradze-Północ przejdzie prawdziwą metamorfozę
Nowe Centrum Warszawy przechodzi na prawy brzeg Wisły – Zarząd Dróg Miejskich ogłosił właśnie przetarg na przebudowę ulicy Okrzei na Pradze-Północ. Po zakończeniu prac ulica zmieni się w zieloną przestrzeń przyjazną spacerowiczom i rowerzystom.
Panattoni Park Zgorzelecinwestycja
Pokaż inwestycję
Panattoni Park Zgorzelec
Zgorzelec, Słowiańska
Kolejny krok do rozpoczęcia budowy obwodnicy Trzebnicyartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny krok do rozpoczęcia budowy obwodnicy Trzebnicy
Zrobiono właśnie kolejny krok do rozpoczęcia budowy obwodnicy Trzebnicy w województwie dolnośląskim. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) złożyła do Burmistrza Trzebnicy wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (DŚU) dla budowy obwodnicy tego miasta. To kolejna dolnośląska obwodnica oczekująca na wydanie tej decyzji.
W woj. dolnośląskim trwa rewitalizacja kolejnej linii kolejowej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W woj. dolnośląskim trwa rewitalizacja kolejnej linii kolejowej [FILM]
Samorząd województwa dolnośląskiego rewitalizuje kolejną linię kolejową. Prace na odcinku linii nr 310, pomiędzy podwrocławskimi Kobierzycami a Piławą Górną, znacznie poprawią połączenia między Wrocławiem a południowymi regionami województwa. W jednej z najbogatszych i najszybciej rozwijających się gmin w Polsce – gminie Kobierzyce znajduje się wiele fabryk (miejsca pracy). Realizacja inwestycji pozwoli na szybki i sprawny dojazd z południowej części województwa do Kobierzyc.
Będzie rewitalizacja kolejnych linii kolejowych na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Będzie rewitalizacja kolejnych linii kolejowych na Dolnym Śląsku
Samorząd województwa dolnośląskiego skutecznie walczy z wykluczeniem komunikacyjnym w regionie rewitalizując kolejne nieczynne linie kolejowe. Zakończony został właśnie remont linii z Jeleniej Góry do Karpacza, o czym pisaliśmy wczoraj na Investmap.pl. Pierwsze pociągi ruszą po raz pierwszy po ponad 25 latach już 15 czerwca. To jednak nie koniec ambitnych planów inwestycyjnych, jakie ma Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Wkrótce zostaną zrewitalizowane dwie kolejne nieczynne linie kolejowe na Dolnym Śląsku.
Dolny Śląsk: linia kolejowa nr 322 Kłodzko - Lądek-Zdrój - Stronie Śląskie powróci do życia! [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: linia kolejowa nr 322 Kłodzko - Lądek-Zdrój - Stronie Śląskie powróci do życia! [FILM]
Samorząd Województwa Dolnośląskiego przywróci do życia kolejną nieczynną linię kolejową. Już wkrótce pociągi powrócą po ponad 20 latach na nieczynną linię kolejową nr 322: Kłodzko Nowe przez Lądek-Zdrój do Stronia Śląskiego!
REKLAMA