REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Fabryka wody mineralnej Nałęczów Zdrójinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka wody mineralnej Nałęczów Zdrój
Nałęczów, Drzewce 35
Fabryka Izeryinwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka Izery
Jaworzno
Ruszyła wielka inwestycja za 7 mld zł, budowa bloków gazowo-parowych w Kozienicachartykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła wielka inwestycja za 7 mld zł, budowa bloków gazowo-parowych w Kozienicach
Ruszyła wielka inwestycja za 7 mld zł, budowa bloków gazowo-parowych w Kozienicach. Powstaną dwa gazowe bloki energetyczne w technologii CCGT w Elektrowni Kozienice, w woj. mazowieckim. Nowe jednostki o łącznej mocy 1336 megawatów brutto mają zostać oddane do użytku w pierwszej połowie 2029 roku. Inwestycja warta ponad siedem miliardów złotych w przeważającej części będzie realizowana siłami polskich firm.
Masowe zwolnienia w starachowickiej fabryce autobusów MANartykuł
Pokaż artykuł
Masowe zwolnienia w starachowickiej fabryce autobusów MAN
Utrzymująca się trudna sytuacja rynkowa i sprzedażowa wymusza dalszą restrukturyzację działalności autobusowej MAN, także w Polsce. Zlikwidowane może zostać aż 860 miejsc pracy w polskim zakładzie w Starachowicach, w województwie świętokrzyskim. Planowane są oferty pracy dla pracowników w innych lokalizacjach firmy.
firma
Pokaż firmę
50-106 Wrocław reprezentowana przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej "CENTRUM" Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
50-077 Wrocław reprezentowana przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej "CENTRUM" Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
50-113 Wrocław reprezentowana przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej "CENTRUM" Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
50-114 Wrocław reprezentowana przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej "CENTRUM" Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
50-134 Wrocław reprezentowana przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej "CENTRUM" Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
50-140 Wrocław reprezentowana przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej "CENTRUM" Sp. z o.o.
firma
Pokaż firmę
50-130 Wrocław reprezentowana przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej "CENTRUM" Sp. z o.o.
Surowcowa suwerenność Polski: Grupa Elemental zainwestuje miliardy w Zawierciuartykuł
Pokaż artykuł
Surowcowa suwerenność Polski: Grupa Elemental zainwestuje miliardy w Zawierciu
Szykuje się kolejna wielka inwestycja w województwie śląskim. Do 2030 roku w Zawierciu powstanie nowoczesny zakład odzysku pierwiastków ziem rzadkich. Inwestycja o wartości 800 milionów dolarów, realizowana przez Grupę Elemental, została wpisana na listę strategicznych projektów Unii Europejskiej.
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo planuje nową inwestycję w Dąbrowie Górniczej. Drugi zakład światowego giganta stworzy nowe miejsca pracy artykuł
Pokaż artykuł
Włoski koncern motoryzacyjny Brembo planuje nową inwestycję w Dąbrowie Górniczej. Drugi zakład światowego giganta stworzy nowe miejsca pracy
Światowy lider w produkcji układów hamulcowych – planuje budowę nowoczesnej odlewni na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To będzie drugi zakład firmy w mieście, obok istniejącej fabryki przy ul. Roździeńskiego. Inwestor właśnie otrzymał decyzję środowiskową, która określa warunki realizacji przedsięwzięcia.
Wrocław: Zabytkowy most Osobowicki czeka remont. Miasto dokłada ponad pół miliona do projektuartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Zabytkowy most Osobowicki czeka remont. Miasto dokłada ponad pół miliona do projektu
Wyłonienie zwycięzcy (PBW Inżynieria) przyniósł dopiero trzeci przetarg. Prace projektowe nad przepr...
Garo, producent inteligentnych ładowarek do samochodów elektrycznych otworzył nową fabrykę w Szczecinieartykuł
Pokaż artykuł
Garo, producent inteligentnych ładowarek do samochodów elektrycznych otworzył nową fabrykę w Szczecinie
Garo, producent inteligentnych ładowarek do samochodów elektrycznych otworzył 5 września nowy zakład. Fabryka powstała w Szczecińskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.
Należąca do Dino Polska S.A. firma Agro-Rydzyna otwiera duży zakład produkcyjny w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Należąca do Dino Polska S.A. firma Agro-Rydzyna otwiera duży zakład produkcyjny w Wielkopolsce
Kolejna duża inwestycja w Wielkopolsce. Firma Agro-Rydzyna, należąca do Grupy Dino Polska, zakończyła budowę nowego zakładu rozbioru mięsa wieprzowego w Jastrowiu (woj. wielkopolskie). Firma obecna na rynku od 1992 r., stanowi część Grupy Dino Polska i zaopatruje wyłącznie sieć marketów Dino w świeże mięso.
Dolny Śląsk: Powstała pierwsza w Polsce regionalna sieć promocji gospodarczejartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Powstała pierwsza w Polsce regionalna sieć promocji gospodarczej
Na Dolnym Śląsku ruszyła pierwsza w Polsce regionalna sieć promocji gospodarczej pn. "Gminne Centra...
[Warszawa] Naturex nowym najemcą w Adgar Plaza A, jednym z najnowocześniejszych biurowców w Warszawieartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Naturex nowym najemcą w Adgar Plaza A, jednym z najnowocześniejszych biurowców w Warszawie
Adgar Postępu sp. z o.o. podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza A z firmą...
Wrocław: Zabytkowy budynek na Zaciszu dalej niszczeje. Inwestor kupił i sprzedaje drożejartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Zabytkowy budynek na Zaciszu dalej niszczeje. Inwestor kupił i sprzedaje drożej
Państwowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego już w 2009 roku nakazał wyremontować obiekt przy ulicy Śni...
Wrocław: Okre Development wybuduje mieszkania i obiekty usługowe na terenie opuszczonego szpitalaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Okre Development wybuduje mieszkania i obiekty usługowe na terenie opuszczonego szpitala
Warszawski deweloper zapłacił Urzędowi Marszałkowskiego za nieruchomość 28 mln 280 tys. zł. Planuje...
REKLAMA