REKLAMA
Znaleziono 4658 wyników
Polska firma logistyczna nowym najemcą Prologis Park Poznań IIartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma logistyczna nowym najemcą Prologis Park Poznań II
Rok-Log Logistic - polska firma oferująca kompleksowe rozwiązania logistyczne: od magazynowania, przez co-packing, konfekcjonowanie, składanie z wypełnieniem standów ekspozycyjnych, oraz obsłudze e-commerce, zdecydowała się na wynajęcie powierzchni magazynowej w Prologis Park Poznań II w miejscowości Sady pod Poznaniem. W procesie wyboru lokalizacji Rok-Log Logistic było wspierane przez AXI IMMO.
Grant Thornton stawia na Poznań i powiększa swoją siedzibęartykuł
Pokaż artykuł
Grant Thornton stawia na Poznań i powiększa swoją siedzibę
Grant Thornton, wyłączny polski przedstawiciel znanej, międzynarodowej sieci Grant Thornton International, przedłużył umowę najmu swojego biura w poznańskim kompleksie Malta Office Park, zarządzanym przez EPP. Firma zdecydowała się również na ekspansję, co oznacza, że jej pracownicy będą mogli korzystać z prawie 4200 mkw. bezpiecznej, komfortowej i zrównoważonej powierzchni biurowej. Nowa umowa została podpisana na 5 lat.
Mondelēz zainwestuje 620 mln złotych w fabrykę ciastek w Płońskuartykuł
Pokaż artykuł
Mondelēz zainwestuje 620 mln złotych w fabrykę ciastek w Płońsku
Mondelēz International zainwestuje 620 milionów złotych w płońską fabrykę ciastek, gdzie od prawie pięciu dekad powstają kultowe w Polsce Delicje Szampańskie. Dzisiaj fabryka produkuje także inne marki słodkich wypieków m.in. ciastka Milka czy Lubisie.
Budowa drugiej wielkiej morskiej farmy wiatrowej ORLENU coraz bliżej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Budowa drugiej wielkiej morskiej farmy wiatrowej ORLENU coraz bliżej [FILM]
ORLEN wykonał kolejny krok na drodze do budowy silnego sektora morskiej energetyki wiatrowej w Polsce. Projekt Baltic East otrzymał wydaną przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Gdańsku decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla morskiej farmy wiatrowej. Jej moc zainstalowana sięgnie ok. 1 GW. Tym samym zasili ona czystą energią ponad 1,25 mln gospodarstw domowych.
Wrocław planuje w 2026 roku rekordowy budżet. Wśród priorytetów inwestycje w infrastrukturę drogowąartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław planuje w 2026 roku rekordowy budżet. Wśród priorytetów inwestycje w infrastrukturę drogową
Stolica Dolnego Śląska planuje w 2026 roku rekordowy budżet – ponad 9,40 miliarda złotych wydatków i 8,46 miliarda złotych dochodów. Wrocław utrzymuje stabilną sytuację finansową i zwiększa nakłady na inwestycje. Wśród priorytetów znajdują się inwestycje w infrastrukturę drogową.
Druga farma wiatrowa ORLENU coraz bliżej. Jest decyzja środowiskowa dla Baltic Eastartykuł
Pokaż artykuł
Druga farma wiatrowa ORLENU coraz bliżej. Jest decyzja środowiskowa dla Baltic East
ORLEN wykonał kolejny krok na drodze do budowy silnego sektora morskiej energetyki wiatrowej w Polsce. Projekt Baltic East otrzymał wydaną przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Gdańsku decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla morskiej farmy wiatrowej. Jej moc zainstalowana sięgnie ok. 1 GW. Tym samym zasili ona czystą energią ponad 1,25 mln gospodarstw domowych.
Biurowiec VIBE w Warszawie w pełni skomercjalizowanyartykuł
Pokaż artykuł
Biurowiec VIBE w Warszawie w pełni skomercjalizowany
VIBE, najnowszy projekt Ghelamco w biznesowym centrum Warszawy, sukcesywnie zapełniają wprowadzający się do niego najemcy. Biurowiec został oddany do użytku i jest już w pełni wynajęty. Wśród firm, które zaczęły w nim pracować jest m.in. Reckitt, międzynarodowy potentat zajmujący się produkcją i promocją dóbr konsumpcyjnych.
Castorama otworzyła 107. sklep w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Castorama otworzyła 107. sklep w Polsce
Na zakończenie wakacji, 28 sierpnia, Castorama otworzyła nowy sklep w parku handlowym BIG Ostróda przy ul. Górka 16a. Z tej okazji na klientów czeka szeroki wybór produktów, a także specjalne oferty i promocje. Jest to 107. sklep sieci Castorama w Polsce.
Kolejna duża inwestycja GLP w woj. śląskim. Firma z branży automotive pierwszym najemcąartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna duża inwestycja GLP w woj. śląskim. Firma z branży automotive pierwszym najemcą
GLP rozpoczęło budowę swojego drugiego centrum logistycznego w Lędzinach. Budynek będzie miał docelowo 40 tys. mkw. powierzchni, a pierwszym najemcą została firma D&H Engineering specjalizująca się w zaawansowanej obróbce elementów metalowych dla sektora automotive.
Nowe inwestycje za 1,7 mld zł zapewnią ciepło mieszkańcom Warszawy i Pruszkowaartykuł
Pokaż artykuł
Nowe inwestycje za 1,7 mld zł zapewnią ciepło mieszkańcom Warszawy i Pruszkowa
PGNiG TERMIKA S.A. i Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie podpisały umowy, w ramach których powstaną jedne z największych instalacji pomp ciepła na ściekach w Unii Europejskiej. Będą one współpracować z Elektrociepłowniami Siekierki, Żerań oraz Pruszków.
Koleje Dolnośląskie gotowe na paliwo przyszłości. Chcą kupić pociągi na baterie i wodórartykuł
Pokaż artykuł
Koleje Dolnośląskie gotowe na paliwo przyszłości. Chcą kupić pociągi na baterie i wodór
Niespotykane na kolei postępowanie na nowe pociągi ogłosiły Koleje Dolnośląskie. Może go wygrać… dwóch producentów, którzy w ciągu dwóch i pół roku będą musieli dostarczyć prototypy łącznie czterech pojazdów. Mają być napędzane dwoma systemami – zarówno z sieci trakcyjnej, jak i dowolną inną technologią. Jedynym założeniem dla drugiego rodzaju napędu ma być bezemisyjność.
Nowy rozdział w historii Przedmieścia Oławskiego. Dawne zabudowania przy ul. Traugutta odzyskują blask i zamienią się w tętniącą życiem przestrzeń [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Nowy rozdział w historii Przedmieścia Oławskiego. Dawne zabudowania przy ul. Traugutta odzyskują blask i zamienią się w tętniącą życiem przestrzeń [WIZUALIZACJE]
Jedna z najbardziej wyczekiwanych metamorfoz architektonicznych na mapie Wrocławia staje się faktem. Deweloper OKRE by Koramic (d. OKRE Development) rozpoczyna proces przywracania do życia historycznego zespołu medycznego przy ul. Traugutta. Projekt Traugutta nad Oławą to nie tylko nowe mieszkania, to przede wszystkim odpowiedzialna rewitalizacja nadrzecznej tkanki miasta i szansa na stworzenie tętniącej życiem enklawy w sercu Przedmieścia Oławskiego.
Centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu zapowiada rekordową liczbę nowych najemców artykuł
Pokaż artykuł
Centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu zapowiada rekordową liczbę nowych najemców
Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku Magnolia Park, zapowiada rekordową liczbę nowości. W wyniku podpisania kolejnych umów, oferta obiektu wzbogaci się o siedmiu rozpoznawalnych najemców.Na liście debiutów znalazł się skandynawski świat wnętrz Søstrene Grene, drugi we Wrocławiu oficjalny sklep LEGO®, polskie rzemiosło i design od marek Balagan i Elementy oraz butik kosmetyczny Hdrey. Ania Kruk otworzy biżuteryjny butik w nowym koncepcie marki, a listę nowości zamyka koncept kawiarniany So Coffee Park.
Nowe miejsca pracy! 7R buduje dla Pepco wielkie, nowoczesne centrum dystrybucyjne pod Gdańskiemartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy! 7R buduje dla Pepco wielkie, nowoczesne centrum dystrybucyjne pod Gdańskiem
7R realizuje dla Pepco nowoczesne centrum logistyczne w Barniewicach (gmina Żukowo, powiat kartuski), w sąsiedztwie Gdańska. W ramach długoterminowej umowy najmu spółka Pepco Polska wynajęła ponad 51 000 metrów kwadratowych funkcjonalnej powierzchni magazynowej wraz z częścią biurową.
We Wrocławiu planowana jest budowa nowego, wielkiego osiedla SIM (tzw. "neoTBS") [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu planowana jest budowa nowego, wielkiego osiedla SIM (tzw. "neoTBS") [WIZUALIZACJE]
Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Wrocław, będąca współwłaścicielem miasta i Krajowego Zasobu Nieruchomości, uzyskała decyzję kredytową Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) na realizację projektu Wojszyce 1 (I etap inwestycji). Inwestycja obejmie 405 mieszkań, a nabór najemców, będących jednocześnie partycypantami, ma rozpocząć się w czerwcu 2024 roku.
Jeden z najpiękniejszych i największych zabytkowych dworców kolejowych w Polsce odzyska dawny blask!artykuł
Pokaż artykuł
Jeden z najpiękniejszych i największych zabytkowych dworców kolejowych w Polsce odzyska dawny blask!
Budimex SA podpisał umowę na realizację przebudowy oraz zmianę sposobu użytkowania zabytkowego dworca kolejowego w Nowych Skalmierzycach w województwie wielkopolskim. W ramach inwestycji obiekt zostanie przekształcony w nowoczesny budynek użyteczności publicznej o funkcjach wystawienniczo-muzealno-naukowych. Wartość kontraktu wynosi blisko 43,8 mln zł brutto, a realizacja potrwa 21 miesięcy.
Kopankainwestycja
Pokaż inwestycję
Kopanka
Dąbrowa, Kopanka
[T04824] Niepodległości 1inwestycja
Pokaż inwestycję
[T04824] Niepodległości 1
Nowa Ruda, ul. Niepodległości 1
metraż
1 832 m2
cena
2 000 000
[T09558] Stanisława Dubois 8inwestycja
Pokaż inwestycję
[T09558] Stanisława Dubois 8
Brześć Kujawski, ul. Stanisława Dubois 8
metraż
1 023 m2
cena
790 000
[T08709] Zwycięstwa 8inwestycja
Pokaż inwestycję
[T08709] Zwycięstwa 8
Dobre Miasto, ul. Zwycięstwa 8
metraż
958 m2
cena
665 000
REKLAMA