REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Amerykańska firma LeverX zwiększa zatrudnienie we Wrocławiu i przenosi się do Retro Office Houseartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma LeverX zwiększa zatrudnienie we Wrocławiu i przenosi się do Retro Office House
Kolejna duża amerykańska firma stawia na swój rozwój w stolicy Dolnego Śląska. LeverX, spółka zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania wynajmie powierzchnię biurową we wrocławskim Retro Office House przy ul. Piłsudskiego 69. Zajmie pomieszczenia liczące około 3 200 mkw. powierzchni. W procesie negocjacji umowy najemcy doradzał JLL. Właścicielem budynku jest Globalworth.
Amerykańska firma LeverX zwiększa zatrudnienie i otwiera nowe biuro w Warszawie artykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma LeverX zwiększa zatrudnienie i otwiera nowe biuro w Warszawie
LeverX, amerykańska firma z główną siedzibą w Miami, otworzyła biuro w Warszawie. Firma zajmująca się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, które pomaga przedsiębiorstwom zautomatyzować procesy biznesowe, zdecydowała się na otwarcie drugiego biura w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku. Firma, zatrudniająca w Polsce już ponad 310 osób, planuje powiększyć swój zespół o 30%. LeverX dąży do zapewnienia jeszcze lepszego wsparcia dla klientów nad Wisłą.
Biurowiec North Gate z nowymi najemcamiartykuł
Pokaż artykuł
Biurowiec North Gate z nowymi najemcami
Savills Polska sfinalizował dwie nowe umowy najmu w North Gate, w wyniku których swoje przestrzenie w biurowcu zajmą H+H Polska oraz renomowany kantor wymiany walut. H+H Polska, będąca częścią Grupy H+H International A/S, wynajęła całe 11. piętro o łącznej powierzchni około 840 m kw. Wynajmującego reprezentował Savills Polska, natomiast najemcę zespół Colliers, co – jak podkreślają uczestnicy transakcji – pozwoliło na sprawne przeprowadzenie procesu w atmosferze otwartej komunikacji i profesjonalizmu.
QEMETICA pomyślnie sfinalizowała proces hibernacji zakładu w Janikowieartykuł
Pokaż artykuł
QEMETICA pomyślnie sfinalizowała proces hibernacji zakładu w Janikowie
QEMETICA, wiodąca grupa chemiczna na rynku europejskim i jeden z największych polskich eksporterów, zakończyła etap wygaszania produkcji sody w Janikowie. Sprawnie przeprowadzony proces, przy jednoczesnym zapewnieniu silnego, ponadstandardowego wsparcia dla pracowników, pozwolił spółce ograniczyć koszty w stopniu przekraczającym pierwotne założenia. Hibernacja lokalnego zakładu to konsekwencja m.in. nasilających się wymogów regulacyjnych oraz rosnącej presji kosztowej, które uniemożliwiły prowadzenie rentownej działalności. Obsługa klientów pozostaje bez zmian – dostawy sody są realizowane bez zakłóceń z pozostałych dwóch fabryk działających w ramach grupy.
Wrocław: Park na Swojczycach znów zacznie przyciągać mieszkańców. Miasto dopłaca do jedynej ofertyartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Park na Swojczycach znów zacznie przyciągać mieszkańców. Miasto dopłaca do jedynej oferty
Osoby żyjące we wschodniej części miasta doczekają się jesienią realizacji projektów zgłoszonych do...
[Warszawa] Dwa brzegi Wisły nareszcie spięte metremartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Dwa brzegi Wisły nareszcie spięte metrem
Mieszkańcy Warszawy doczekali się w końcu centralnej części II linii metra. Miała ona funkcjonować w...
[Grudziądz] Nowe nabrzeże miastaartykuł
Pokaż artykuł
[Grudziądz] Nowe nabrzeże miasta
Rewitalizacja portu i nabrzeża Wisły w Grudziądzu ma kosztować 29 milionów złotych. Wykonawcą będzie...
[śląskie] Fabryka Kabli w Czechowicach-Dziedzicach odżyje dzięki JESSICEartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Fabryka Kabli w Czechowicach-Dziedzicach odżyje dzięki JESSICE
Kino, kręgielnia, a także sala koncertowo-teatralna i centrum konferencyjne, to tylko niektóre z atr...
[Wrocław] W kiosku tuż przy fosie miejskiej ma powstać kawiarnia. Urzędnicy planują remontartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] W kiosku tuż przy fosie miejskiej ma powstać kawiarnia. Urzędnicy planują remont
Zarząd Inwestycji Miejskich szykuje się do rewitalizacji kiosku przy zbiegu ulicy Podwale i Kołłątaj...
Stacja Niepodległości 82inwestycja
Pokaż inwestycję
Stacja Niepodległości 82
Skarżysko-Kamienna, Aleja Niepodległości 82
Kraków Złocieńinwestycja
Pokaż inwestycję
Kraków Złocień
Kraków, Podgórze, Złocieniowa
Waimea Airport Logistics Park Szczecin-Goleniówinwestycja
Pokaż inwestycję
Waimea Airport Logistics Park Szczecin-Goleniów
Goleniów
[Poznań] Podolany w rozbudowieartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Podolany w rozbudowie
W Poznaniu przy ul. Jasielskiej praca idzie pełną parą. Generalny wykonawca buduje aktualnie IV etap...
[Poznań] Nowi mieszkańcy na Podolanachartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Nowi mieszkańcy na Podolanach
W listopadzie zostanie ukończony kolejny budynek na osiedlu Reduta Nowe Podolany. Kameralny, trzypię...
[wielkopolskie] W Komornikach pod Poznaniem powstanie nowe osiedle domówartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] W Komornikach pod Poznaniem powstanie nowe osiedle domów
Gmina Komorniki znajduje się wśród najpopularniejszych miejscowości na przedmieściach Poznania. Chęt...
Wrocław: PKP znalazły po pół roku chętnego na teren przy przystanku kolejowym. Mają tam powstać mieszkaniaartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: PKP znalazły po pół roku chętnego na teren przy przystanku kolejowym. Mają tam powstać mieszkania
Potrzebne były cztery postępowania, by zgłosił się zainteresowany nieruchomością na Zakrzowie. Zapła...
Dobiega końca budowa nowego przystanku kolejowego Wrocław Szczepin [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Dobiega końca budowa nowego przystanku kolejowego Wrocław Szczepin [FILM]
W czerwcu planowane jest udostępnienie podróżnym nowego przystanku kolejowego na terenie Wrocławia....
Historyczny moment, Polska kolej startuje z projektem autonomicznego pociągu.artykuł
Pokaż artykuł
Historyczny moment, Polska kolej startuje z projektem autonomicznego pociągu.
Polska kolej oficjalnie wchodzi w nową erę technologii. Rozpoczął się projekt, którego celem jest stworzenie pierwszego w kraju autonomicznego pociągu pasażerskiego. Branża kolejowa, nauka i biznes połączyły siły, by odpowiedzieć na kluczowe pytanie: czy pociąg bez maszynisty może bezpiecznie przewozić pasażerów?
[Wrocław] Hala Stulecia (rewitalizacja)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Hala Stulecia (rewitalizacja)
Wrocław
[Lublin] Plac Litewski (rewitalizacja)inwestycja
Pokaż inwestycję
[Lublin] Plac Litewski (rewitalizacja)
Lublin, Śródmieście, Plac Litewski
REKLAMA