REKLAMA
Znaleziono 1159 wyników
[mazowieckie] Kolejne warstwy na autostradzie A2artykuł
Pokaż artykuł
[mazowieckie] Kolejne warstwy na autostradzie A2
Ponad 24 procent warstwy wiążącej przybyło w ciągu ostatniego tygodnia (9-15 kwietnia 2012) na odcin...
Kraków: Wielicka 179 – prawie sto nowych mieszkań w dzielnicy Bieżanów-Prokocim [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Kraków: Wielicka 179 – prawie sto nowych mieszkań w dzielnicy Bieżanów-Prokocim [WIZUALIZACJE]
Osiedle powstające przy ulicy Wielickiej realizuje krakowski deweloper MTW Development. Stawia dwa b...
[Aglomeracja Wrocławska] W Mirkowie powstanie kolejne, wielkie centrum dystrybucyjno-magazynoweartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] W Mirkowie powstanie kolejne, wielkie centrum dystrybucyjno-magazynowe
Po ogłoszeniu swoich inwestycji magazynowo-dystrybucyjny przez MLP Group (centrum o powierzchni najm...
[Wrocław] Jak ma biec wschodnia obwodnica do alei Karkonoskiej - jest aż 6 wariantówartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Jak ma biec wschodnia obwodnica do alei Karkonoskiej - jest aż 6 wariantów
Do budowy ostatniego z odcinków wschodniej obwodnicy Wrocławia - między aleją Karkonoską a rondem w...
[Wrocław] Wciąż nie wiadomo jak będzie przebiegać wschodnia obwodnica z Bielan do Żernikartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wciąż nie wiadomo jak będzie przebiegać wschodnia obwodnica z Bielan do Żernik
Odcinek od Żernik Wrocławskich do Bielan jest kolejnym etapem trasy Bielany - Łany - Długołęka, czyl...
Jest zielone światło dla budowy kolejnego odcinka autostrady A2artykuł
Pokaż artykuł
Jest zielone światło dla budowy kolejnego odcinka autostrady A2
Wojewoda Lubelski wydał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na budowę autostrady A2 pomiędzy rejonem m. Kijowiec a węzłem Dobryń. To fragment autostrady, który umożliwi w przyszłości m.in. dojazd do terminala samochodowego Koroszczyn (woj. lubelskie).
[Kraków] Nadbudowa kamienicy, ul. Mogilska 67inwestycja
Pokaż inwestycję
[Kraków] Nadbudowa kamienicy, ul. Mogilska 67
Kraków, Śródmieście
[Toruń] Przetarg na dwie jednostki kogeneracyjne o mocy 100MWeartykuł
Pokaż artykuł
[Toruń] Przetarg na dwie jednostki kogeneracyjne o mocy 100MWe
EDF Polska CUW ogłosił przetarg na przygotowanie projektu i budowę dwóch jednostek kogeneracyjnych o...
[Poznań] Wiadukt Górczyński - przebudowaartykuł
Pokaż artykuł
[Poznań] Wiadukt Górczyński - przebudowa
Dwanaście firm wzięło udział w przetargu "Przebudowa wiaduktu Górczyńskiego Wschodniego w Poznaniu (...
[Lublin] MLP Group pozyskało pierwszego najemcę w Lublinieartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] MLP Group pozyskało pierwszego najemcę w Lublinie
Pierwszym najemcą nowego parku logistycznego MLP Lublin będzie spółka ABM Greiffenberger Polska, któ...
[Wrocław] Arkop wybuduje wille na Muchoborze Wielkimartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Arkop wybuduje wille na Muchoborze Wielkim
Wrocławski deweloper ponownie inwestuje w południowo-zachodniej części miasta. Blisko zbiegu ulic Bu...
Polski producent opakowań z tektury rozbuduje fabrykę w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent opakowań z tektury rozbuduje fabrykę w Wielkopolsce
Kolejna polska, rodzinna firma zrealizuje nową inwestycję dzięki wsparciu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK", w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Tym razem w województwie wielkopolskim.
W podwrocławskim Kiełczowie planowana jest kolejna inwestycja mieszkaniowaartykuł
Pokaż artykuł
W podwrocławskim Kiełczowie planowana jest kolejna inwestycja mieszkaniowa
W liczącej ponad 10,5 tysiąca mieszkańców (oficjalnie, nieoficjalnie podobno o wiele więcej), jednej z największych wsi i najszybciej rozwijających się miejscowości w Polsce, podwrocławskim Kiełczowie (gmina Długołęka, powiat wrocławski), planowane jest kolejne nowe osiedle domów jednorodzinnych.
Wody Polskie wzmocnią bezpieczeństwo lewobrzeżnej części Sandomierzaartykuł
Pokaż artykuł
Wody Polskie wzmocnią bezpieczeństwo lewobrzeżnej części Sandomierza
Wzmacniamy ochronę przeciwpowodziową Sandomierza. Podpisaliśmy umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn: „Poprawa bezpieczeństwa przeciwpowodziowego lewobrzeżnej części Sandomierza od ujścia rzeki Koprzywianki do Gór Pieprzowych”. Zadanie to znacząco pomoże w przyszłości chronić Sandomierz przed wielką wodą. Docelowo rozbudowane zostaną wały przeciwpowodziowe i obiekty hydrotechniczne.
[Wrocław] Na Ustroniu – Archicom inwestuje w nowe osiedle na Swojczycachartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Na Ustroniu – Archicom inwestuje w nowe osiedle na Swojczycach
Na przestronnej działce przy ul. Byczyńskiej Grupa Archicom zlokalizuje nowe osiedle mieszkaniowe. K...
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wałbrzych] Ul. Sikorskiego z węzłem z ulicą 1-go Maja (przebudowa)
Wałbrzych
[śląskie] Powstaje ogromne centrum handlowe przy autostradzie w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Powstaje ogromne centrum handlowe przy autostradzie w Gliwicach
Przy autostradowym węźle Gliwice - Sośnica powstaje handlowy gigant - Europa Centralna. Jak zapowiad...
Panattoni uzyskało finansowanie i rusza z budową Panattoni Park Ruda Śląska Vartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni uzyskało finansowanie i rusza z budową Panattoni Park Ruda Śląska V
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, ruszył z budową swojego piątego parku w Rudzie Śląskiej. Nowa inwestycja obejmie dwa budynki o łącznej powierzchni 67 000 mkw. Kredytu w wysokości 30 mln euro na realizację parku udzielił bank Santander. Kompleks jest już wynajęty w połowie przez firmę REGESTA.
Co słychać na budowie ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie ostatniego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia? [FILM]
Trwa budowa ostatniego, blisko czterokilometrowego, odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW), który połączy ul. Grota-Roweckiego z Aleją Karkonoską. WOW to jedna z największych inwestycji drogowych realizowanych na Dolnym Śląsku, a jej łączna wartość sięga 900 milionów złotych.
Stacja Olsztyn Główny: w czerwcu podróżni wsiądą do pociągu z nowych peronów [ZDJĘCIA+FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Stacja Olsztyn Główny: w czerwcu podróżni wsiądą do pociągu z nowych peronów [ZDJĘCIA+FILM]
Ze wszystkich zmodernizowanych peronów na stacji Olsztyn Główny podróżni skorzystają już w czerwcu. Postępują także prace przy budowie przejścia pod torami, które zapewni bezpieczne dojście nie tylko od strony budynku dworca, ale także od Zatorza. Montowane są już pierwsze schody ruchome i elementy wind, co ułatwi podróżnym dostęp na perony. Inwestycja za kwotę 423 mln zł netto współfinasowana jest ze środków Unii Europejskiej z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.
REKLAMA