REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
W centrum Warszawy powstaje nowy, 174-metrowy biurowiec The Bridge [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W centrum Warszawy powstaje nowy, 174-metrowy biurowiec The Bridge [FILM + WIZUALIZACJE]
Wieżowiec The Bridge, którego inwestorem jest firma Ghelamco Poland, powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
W Warszawie postępują prace na budowie nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie postępują prace na budowie nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]
W biznesowym sercu Warszawy, przy placu Europejskim, Ghelamco buduje najnowocześniejszy i najbardziej ekologiczny wieżowiec w tej części Europy – The Bridge. Budynek docelowo będzie mieć 174 m wysokości i 47 tys. mkw. powierzchni biurowej. Za jego architekturę odpowiada renomowana holenderska pracownia UNStudio i PBPA Projekt Wieżowiec powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
W Warszawie trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie trwa budowa nowego, 174-metrowego wieżowca The Bridge [FILMY]
W biznesowym sercu Warszawy, przy placu Europejskim, Ghelamco buduje najnowocześniejszy i najbardziej ekologiczny wieżowiec w tej części Europy – The Bridge. Budynek docelowo będzie mieć 174 m wysokości i 47 tys. mkw. powierzchni biurowej. Za jego architekturę odpowiada renomowana holenderska pracownia UNStudio i PBPA Projekt Wieżowiec powstaje w dzielnicy Wola, przy ul. Grzybowskiej i Placu Europejskim, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Bellona.
W Tychach będą montowane chińskie, miejskie auta elektryczneartykuł
Pokaż artykuł
W Tychach będą montowane chińskie, miejskie auta elektryczne
Kolejna zagraniczna inwestycja z branży motoryzacyjnej w Polsce. Jak informuje agencja Bloomberg, chiński producent samochodów elektrycznych, firma Leapmotor, planuje do końca bieżącego roku rozpocząć montaż swoich pojazdów w fabryce Stellantis w Tychach
Dzięki strategicznej inwestycji 4,5 mld zł z KPO, w woj. śląskim powstaje jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie - Polski Hub Elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
Dzięki strategicznej inwestycji 4,5 mld zł z KPO, w woj. śląskim powstaje jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie - Polski Hub Elektromobilności
Dzięki strategicznej inwestycji 4,5 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy (KPO), w Jaworznie powstaje jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie - Polski Hub Elektromobilności. W dobie paraliżu dostaw ropy przez cieśninę Ormuz i gwałtownych wzrostów cen paliw, budowa własnego potencjału technologicznego staje się fundamentem bezpieczeństwa polskich rodzin. To dowód na to, że polski biznes przechodzi do ofensywy, budując gospodarkę odporną na globalne kryzysy i opartą na suwerenności technologicznej, a nie na importowanych surowcach.
[Aglomeracja Wrocławska] W fabryce Toyoty w Jelczu-Laskowicach ruszyła produkcja nowego silnika benzynowegoartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] W fabryce Toyoty w Jelczu-Laskowicach ruszyła produkcja nowego silnika benzynowego
20 lutego, w fabryce Toyota Motor Industries Poland w Jelczu-Laskowicach uroczyście uruchomiono prod...
[dolnośląskie] Koleje Dolnośląskie z kolejnym rekordemartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Koleje Dolnośląskie z kolejnym rekordem
Zaledwie 31 minut potrzebował pociąg Kolei Dolnośląskich na pokonanie trasy Legnica – Wrocław Główny...
Volkswagen zainwestuje 1,5 mld złotych w rozbudowę fabryki pod Poznaniemartykuł
Pokaż artykuł
Volkswagen zainwestuje 1,5 mld złotych w rozbudowę fabryki pod Poznaniem
Zakład Volkswagen Poznań we Wrześni, który w przyszłym roku będzie obchodził jubileusz dziesięciolecia, czeka ważna rozbudowa. W ramach planowanej dalszej elektryfikacji palety produktów Volkswagen Samochody Dostawcze powstaną dwie nowe hale produkcyjne, w których będzie produkowana kolejna generacja w pełni elektrycznego modelu Crafter. W poniedziałek wmurowany został kamień węgielny pod tę wartą 1,5 miliarda złotych inwestycję.
Warszawa: Skysawa – PHN buduje na granicy Woli i Śródmieścia 155-metrową wieżę wartą ponad 300 milionów netto [WIZUALIZACJA]artykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Skysawa – PHN buduje na granicy Woli i Śródmieścia 155-metrową wieżę wartą ponad 300 milionów netto [WIZUALIZACJA]
Kilkudziesięcioletni budynek przy ulicy Świętokrzyskiej, w sąsiedztwie ronda ONZ, już zniknął. W jeg...
[Polska] Czy padnie historyczny rekord sprzedaży mieszkańartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Czy padnie historyczny rekord sprzedaży mieszkań
W Warszawie nowe mieszkania są dziś ponad dwa razy droższe niż w 2004 roku, ale sprzedają się lepiej...
Warszawa: Pierwszy budynek kompleksu Skysawa osiągnął swoją docelową wysokośćartykuł
Pokaż artykuł
Warszawa: Pierwszy budynek kompleksu Skysawa osiągnął swoją docelową wysokość
Pierwszy budynek nowego warszawskiego kompleksu biurowo-handlowego Skysawa osiągnął swoją docelową w...
Zakład recyklingu baterii litowych – Eneris B&Rinwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład recyklingu baterii litowych – Eneris B&R
Żarki, Myszkowska 61
[Polska] Wciąż kupisz mieszkanie w MdMartykuł
Pokaż artykuł
[Polska] Wciąż kupisz mieszkanie w MdM
Jak deweloperzy radzą sobie ze sprzedażą mieszkań w programie MdM po wyczerpaniu środków na dopłaty...
Rusza produkcja kolejnych polskich baterii w fabryce Green Cellartykuł
Pokaż artykuł
Rusza produkcja kolejnych polskich baterii w fabryce Green Cell
Kolejne polskie baterie trafią na rynki europejskie. Do produktów Green Cell z kategorii e-bike wytwarzanych w Skawinie pod Krakowem dołączą cztery modele baterii typu silverfish.
Nowy park handlowy pod Bydgoszczą w całości skomercjalizowanyartykuł
Pokaż artykuł
Nowy park handlowy pod Bydgoszczą w całości skomercjalizowany
W województwie kujawsko-pomorskim zostanie otwarty nowy park handlowy. Zlokalizowany będzie w liczącym ok. 9,5 tysięcy mieszkańców Szubinie (cała gmina liczy niespełna 24 000 mieszkańców), pod Bydgoszczą.
SEGRO certyfikuje całe portfolio w Polsce BREEAM In-Useartykuł
Pokaż artykuł
SEGRO certyfikuje całe portfolio w Polsce BREEAM In-Use
SEGRO, wiodący właściciel, deweloper i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych, konsekwentnie realizuje strategię zrównoważonego rozwoju. W jej ramach firma rozpoczęła kompleksową certyfikację BREEAM In-Use istniejącego portfolio w Polsce. Pierwszy etap przedsięwzięcia realizowany w 2025 r. zakłada objęcie projektem 16 budynków o łącznej powierzchni blisko 335 tys. metrów kwadratowych.
W Łodzi trwa budowa kompleksu biurowego React [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi trwa budowa kompleksu biurowego React [FILM]
Kielecki deweloper zrealizuje przy zbiegu alei Piłsudskiego z ulicą Kilińskiego kompleks biurowy o p...
Panattoni ukończyło w Bieruniu fabrykę dla Grupy Hager. Wartość inwestycji wyniosła ok. 50 mln euroartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni ukończyło w Bieruniu fabrykę dla Grupy Hager. Wartość inwestycji wyniosła ok. 50 mln euro
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, sfinalizował kolejną budowę zakładu produkcyjnego na Śląsku. Deweloper ukończył obiekt o powierzchni 21 500 mkw. dla Grupy Hager – wiodącego dostawcy rozwiązań i usług w zakresie instalacji elektrycznych. Najnowocześniejsza fabryka w portfolio Grupy Hager służyć będzie, przede wszystkim, do produkcji elektrycznych urządzeń zabezpieczających.
100 mln zł na Społeczne Agencje Najmuartykuł
Pokaż artykuł
100 mln zł na Społeczne Agencje Najmu
Wystartował konkurs dla samorządów w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Społeczne Agencje Najmu (SAN) to nowy instrument polityki mieszkaniowej pozwalający wynająć mieszkanie osobom w trudniejszej sytuacji mieszkaniowej czy życiowej lub osobom w tzw. luce czynszowej.
Panattoni buduje Wrocław Campus 39 – firmy e-commerce wynajmują. Powstanie wiele nowych miejsc pracyartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni buduje Wrocław Campus 39 – firmy e-commerce wynajmują. Powstanie wiele nowych miejsc pracy
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, rozkręca największą na Dolnym Śląsku i...
REKLAMA