REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Nowe Warzymice inwestycja
Pokaż inwestycję
Nowe Warzymice
Rajkowo, Pilchowo, Aleja Śliwkowa
metraże
66 - 103 m2
Nowe Złotnoinwestycja
Pokaż inwestycję
Nowe Złotno
Łódź, Polesie, Traktorowa 20
metraże
40 - 90 m2
zakres cen
od 381 778 zł
Przybywa bezkolizyjnych skrzyżowań na Rail Baltica. W Kobyłce kolejny etap prac [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Przybywa bezkolizyjnych skrzyżowań na Rail Baltica. W Kobyłce kolejny etap prac [ZDJĘCIA]
Bezkolizyjne skrzyżowania zwiększą bezpieczeństwo w ruchu kolejowym i drogowym w Kobyłce na trasie Warszawa – Białystok. Inwestycje realizowane są obecnie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z udziałem środków instrumentu CEF "Łącząc Europę". Projekt, z którego finansowane jest 12 bezkolizyjnych skrzyżowań, wart jest prawie 300 mln zł.
Trwa wielka modernizacja i przebudowa stacji Warszawa Gdańska [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa wielka modernizacja i przebudowa stacji Warszawa Gdańska [FILM]
Na stacji Warszawa Gdańska kończą się prace konstrukcyjne nowego, 180-metrowego przejścia podziemnego pod torami i peronami. Będzie gotowe w drugim kwartale 2026 roku. Ułatwi dojście na perony i do pociągów oraz przesiadki na metro, autobusy i tramwaje. Prace za 80 mln zł netto prowadzone są ze środków budżetowych. Otwarto już perony 4 i 5 a perony 2 i 3 są wyburzane.
Trwają prace związane z modernizacją i przebudową Warszawy Gdańskiej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwają prace związane z modernizacją i przebudową Warszawy Gdańskiej [FILM]
Na stacji Warszawa Gdańska kończą się prace konstrukcyjne nowego, 180-metrowego przejścia podziemnego pod torami i peronami. Będzie gotowe w drugim kwartale 2026 roku. Ułatwi dojście na perony i do pociągów oraz przesiadki na metro, autobusy i tramwaje. Prace za 80 mln zł netto prowadzone są ze środków budżetowych. Otwarto już perony 4 i 5 a perony. Peron 3 jest w trakcie prac wykończeniowych.
Trwają zaawansowane prace związane z modernizacją stacji Warszawa Gdańska [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwają zaawansowane prace związane z modernizacją stacji Warszawa Gdańska [FILM]
Na stacji Warszawa Gdańska kończą się prace konstrukcyjne nowego, 180-metrowego przejścia podziemnego pod torami i peronami. Będzie gotowe w drugim kwartale 2026 roku. Ułatwi dojście na perony i do pociągów oraz przesiadki na metro, autobusy i tramwaje. Prace za 80 mln zł netto prowadzone są ze środków budżetowych. Otwarto już perony 4 i 5 a perony. Peron 3 jest w trakcie prac wykończeniowych.
Trwają prace związane z przebudową i modernizacją stacji Warszawa Gdańska [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwają prace związane z przebudową i modernizacją stacji Warszawa Gdańska [FILM]
Trwają prace związane z modernizacją stacji Warszawa Gdańska. Kończą się prace konstrukcyjne nowego, 180-metrowego przejścia podziemnego pod torami i peronami. Będzie gotowe w drugim kwartale 2026 roku. Ułatwi dojście na perony i do pociągów oraz przesiadki na metro, autobusy i tramwaje. Prace za 80 mln zł netto prowadzone są ze środków budżetowych. Otwarto już perony 4 i 5 a perony. Peron 3 jest w trakcie prac wykończeniowych. Inwestycja realizowana jest w ramach wielkiego projektu modernizacji linii średnicowej w Warszawie.
Rynek biurowy w Polsce dostosowuje się do nowych realiów artykuł
Pokaż artykuł
Rynek biurowy w Polsce dostosowuje się do nowych realiów
Popyt na biura utrzymuje się na wysokim poziomie, ale w budowie jest najmniej powierzchni od kilkunastu lat. Rynek nieruchomości biurowych ulega coraz większym zmianom.
[śląskie] Ruda Śląska: DTŚ i A4 sprzyjają inwestycjomartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Ruda Śląska: DTŚ i A4 sprzyjają inwestycjom
Kilkadziesiąt terenów inwestycyjnych oferują w tym roku potencjalnym inwestorom władze Rudy Śląskiej...
[Wrocław] Skanska rozpoczyna budowę biurowca Green Day we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Skanska rozpoczyna budowę biurowca Green Day we Wrocławiu
Skanska Property Poland rozpoczyna realizację nowej inwestycji we Wrocławiu – przy ulicy Wyszyńskieg...
[Warszawa] Budynek Adgar Plaza A wynajęty w 100%artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Budynek Adgar Plaza A wynajęty w 100%
Grupa Adgar podpisała umowę najmu powierzchni biurowej w budynku Adgar Plaza A z firmą z branży tran...
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
LG Electronics nadal inwestuje pod Wrocławiem
Koreańska firma LG Electronics działająca w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem (gmina Kobierzyce)...
W Warszawie najlepsze usługi dla biznesu w Europieartykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie najlepsze usługi dla biznesu w Europie
Warszawa wzmacnia pozycję jednego z największych i najszybciej rozwijających się ośrodków usług biznesowych w Europie. Potwierdza to najnowszy raport przygotowany przez ABSL (Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych). To kolejne zestawienie, które potwierdza atrakcyjność polskiej stolicy dla inwestorów i turystów.
EPAM otworzy nowe biuro w kompleksie Brain Park w Krakowie [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
EPAM otworzy nowe biuro w kompleksie Brain Park w Krakowie [ZDJĘCIA]
Wraz z wejściem w kolejną fazę wzrostu na polskim rynku, firma EPAM zamierza otworzyć nowe biuro w Krakowie. Spółka bardzo szybko się rozwija. Zwiększyła zatrudnienie z ponad 100 pracowników prawie dekadę temu do obecnie już ponad 6000 w całej Polsce.
Przy lotnisku Olsztyn-Mazury powstanie nowoczesne centrum recyklingu samolotówartykuł
Pokaż artykuł
Przy lotnisku Olsztyn-Mazury powstanie nowoczesne centrum recyklingu samolotów
Nowa, duża inwestycja i nowe miejsca pracy w województwie warmińsko-mazurskim, w północno-wschodniej części Polski. Przy lotnisku Olsztyn-Mazury w Szymanach będzie prowadzony recykling samolotów. We wtorek, 17 czerwca 2025 roku, w terminalu pasażerskim Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w Szymanach odbyła się uroczystość podpisania umowy o współpracy pomiędzy Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatorem warmińsko-mazurskiego lotniska a AMS POLAND Sp. z o.o. – spółką z grupy Poente Technical, specjalizującej się w świadczeniu zaawansowanych usług technicznych dla sektora lotniczego.
QEMETICA pomyślnie sfinalizowała proces hibernacji zakładu w Janikowieartykuł
Pokaż artykuł
QEMETICA pomyślnie sfinalizowała proces hibernacji zakładu w Janikowie
QEMETICA, wiodąca grupa chemiczna na rynku europejskim i jeden z największych polskich eksporterów, zakończyła etap wygaszania produkcji sody w Janikowie. Sprawnie przeprowadzony proces, przy jednoczesnym zapewnieniu silnego, ponadstandardowego wsparcia dla pracowników, pozwolił spółce ograniczyć koszty w stopniu przekraczającym pierwotne założenia. Hibernacja lokalnego zakładu to konsekwencja m.in. nasilających się wymogów regulacyjnych oraz rosnącej presji kosztowej, które uniemożliwiły prowadzenie rentownej działalności. Obsługa klientów pozostaje bez zmian – dostawy sody są realizowane bez zakłóceń z pozostałych dwóch fabryk działających w ramach grupy.
W Bielsku-Białej powstanie zaawansowane centrum przemysłowo-technologiczne artykuł
Pokaż artykuł
W Bielsku-Białej powstanie zaawansowane centrum przemysłowo-technologiczne
Bardzo dobra informacja dla Bielska-Białej i regionu. W nieczynnej fabryce automotive po FCA Poland i Powertrain, powstanie zaawansowane centrum przemysłowo-technologiczne. Wszystko dzięki zakupowi tego terenu przez firmę znanego, dużego inwestora, polska firmę DL Invest Group z Katowic. Spółka prowadzi rozmowy z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, której podstrefa obejmuje grunty w rejonie ulicy Węglowej i Grażyńskiego.
Bytom zyska nowe centrum przemysłowo‑logistyczne. Na 26 hektarach po kopalni Miechowice powstanie Silesia Bytom Park za 200 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Bytom zyska nowe centrum przemysłowo‑logistyczne. Na 26 hektarach po kopalni Miechowice powstanie Silesia Bytom Park za 200 mln zł
Na terenach dawnej kopalni Miechowice w Bytomiu rusza jedna z największych inwestycji poprzemysłowych w regionie. Towarzystwo Finansowe Silesia kupiło 26 hektarów gruntów od Spółki Restrukturyzacji Kopalń za 19,2 mln zł i zapowiada budowę nowoczesnego centrum aktywności gospodarczej. Projekt Silesia Bytom Park ma kosztować około 200 mln zł i stworzyć nowe miejsca pracy.
Młoda Wawainwestycja
Pokaż inwestycję
Młoda Wawa
Warszawa, Rembertów, Młodnicka 17
Kolejne 46 nowych i wyremontowanych Biedronek w całej Polsce [LISTA]artykuł
Pokaż artykuł
Kolejne 46 nowych i wyremontowanych Biedronek w całej Polsce [LISTA]
46 nowych i wyremontowanych placówek w całej Polsce, od Śląska po Warmię czy Pomorze. W okresie przedświątecznym, na przełomie listopada i grudnia, sieć Biedronka otworzyła 17 nowych sklepów, a kolejne 29 istniejących placówek przeszło gruntowną modernizację. Nowe lokalizacje pojawiły się zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się dostępem do najatrakcyjniejszych ofert i wygodnych zakupów.
REKLAMA