PageGroup, międzynarodowa firma doradztwa personalnego, obejmująca marki Michael Page oraz Page Executive od września br. zajmuje blisko 1 400 mkw. powierzchni biurowej na 10. piętrze Varso Tower.
PageGroup zajęła biuro w nowoczesnym kompleksie, który łącznie oferuje 70 tys. mkw. powierzchni. Varso Tower został zaprojektowany w pracowni Foster + Partners. Budynek jest jednym z symboli dzisiejszej Warszawy. W jego skład wchodzą biura, hotel, centrum innowacji oraz pasaż handlowy mieszczący m.in. restauracje, klub fitness i przychodnię. Lokalizacja, przestronna przestrzeń pracy, reprezentacyjne lobby oraz taras widokowy są kluczowymi atutami nowego biura PageGroup.
– Zależało nam na nowoczesnym budynku, spełniającym światowe standardy, także w zakresie zrównoważonego rozwoju, który jest dla nas ważnym obszarem. Nowe miejsce jest wygodne dla naszych pracowników, partnerów biznesowych oraz kandydatów. Doskonałe połączenia komunikacyjne, spektakularne widoki z panoramicznych okien oraz świadomość przebywania w najwyższym budynku w Unii Europejskiej mają być inspiracją i atrakcją dla każdego, kto przekroczy progi naszego biura – mówi Radosław Szafrański, Managing Director, Country Head of PageGroup Poland.
PageGroup to globalny lider w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. Firma, założona w 1976 roku Londynie, posiada dziś biura w 37 krajach na 6 kontynentach. W skład grupy wchodzą w Polsce: Michael Page, rekrutujący specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla oraz Page Executive, poszukujący osób na najwyższe stanowiska zarządzające (C-level).
Poza siedzibą w Warszawie, PageGroup w Polsce dysponuje oddziałami w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.
– Choć w innych miastach Polski także stawiamy na prężny rozwój i rozbudowujemy dynamicznie nasze zespoły, Warszawa pozostaje dla nas jedną z kluczowych lokalizacji. Nie bez powodu wybraliśmy centralną część miasta zapewniającą zarówno dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami, jak i prestiż. Centrum i Centralny Obszar Biznesu to strefy, które w Warszawie cieszą się największym zainteresowaniem najemców szukających biur, dlatego cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym gronie – dodaje Radosław Szafrański, Managing Director, Country Head of PageGroup Poland.
Na co dzień w warszawskim biurze PageGroup pracować będzie ok. 90 pracowników spośród liczącego 150 osób zespołu firmy w Polsce.
Umowa najmu została podpisana z HB Reavis, międzynarodową firmą specjalizującą się w tworzeniu przestrzeni pracy, zaś PageGroup w transakcji reprezentowali doradcy firmy Colliers.









![Kraków najlepszym miastem w Europie do pracy zdalnej [RAPORT]](https://investmap.pl/_i/image/135/7/80519_100x70.jpg)


![Zamiast krytego basenu, przy Zespole Szkół Łączności w Krakowie powstanie nowoczesna hala. Ogłoszono przetarg [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/127/127/80511_100x70.jpg)
![NDI Development rozpoczyna komercjalizację historycznej części cukrowni w Pruszczu Gdańskim [FILM+WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/gallery/193/65/692929_100x70.jpg)


![Na Podlasiu powstaje odcinek drogi ekspresowej Via Carpatia S19 Krynice – Dobrzyniewo – Białystok Zachód [FILMY]](https://investmap.pl/_i/gallery/97/97/659041_100x70.jpg)
![Powiększy się terytorium Polski będzie większe. Powstaje nowa sztuczna wyspa refluacyjna [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/115/115/80499_100x70.jpg)
![Poznaliśmy oferty w przetargu na odcinek drogi ekspresowej S11 Szczecinek - Piła [LISTA]](https://investmap.pl/_i/image/111/111/80495_100x70.jpg)

![[Warszawa] Światowy pośrednik pracy powiększa biuro w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/85/85/41301_100x70.jpg)
![[Warszawa] Heidrick & Struggles od kwietnia w Nowym Domu Jabłkowskich](https://investmap.pl/_i/image/202/74/714_100x70.jpg)

![Warszawa: Varso Tower – najwyższy budynek w UE pnie się w górę mimo pandemii koronawirusa [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/166/38/49830_100x70.jpeg)
![[Warszawa] Narady firmowe w amfiteatrze](https://investmap.pl/_i/image/175/47/22959_100x70.jpg)

![W Warszawie trwa budowa 310-metrowej wieży Varso Tower [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/69/69/51525_100x70.jpg)
![W Warszawie powstaje najwyższy budynek w Unii Europejskiej [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/131/3/51843_100x70.jpg)
![W Warszawie trwa budowa Varso Tower, najwyższego budynku w UE [FILM + ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/52/52/52276_100x70.jpg)