REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Rzeszów] Budynek Mieszkalny, Plac Śreniawitów 9inwestycja
Pokaż inwestycję
[Rzeszów] Budynek Mieszkalny, Plac Śreniawitów 9
Rzeszów, Grota-Roweckiego, Plac Śreniawitów 9
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Centrum Spotkań
Warszawa, Mokotów, Mangalia 1
Parking, Al. Jana Pawła IIinwestycja
Pokaż inwestycję
Parking, Al. Jana Pawła II
Kraków, Al. Jana Pawła II
Krowoderska 55inwestycja
Pokaż inwestycję
Krowoderska 55
Kraków, Śródmieście, Krowoderska 55
Szkoła, ul. Rzemieślnicza 4ainwestycja
Pokaż inwestycję
Szkoła, ul. Rzemieślnicza 4a
Kraków, Podgórze, Rzemieślnicza 4a
Port we Władysławowie zostanie zmodernizowanyartykuł
Pokaż artykuł
Port we Władysławowie zostanie zmodernizowany
Kolejny polski port morski zostanie zmodernizowany. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku poinformowała o rozpoczęciu postępowania dotyczącego wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla projektu pod nazwą „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury portowej we Władysławowie w celu wsparcia obsługi serwisowej morskich farm wiatrowych”.
Avon otworzył centrum badawczo-rozwojowe w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
Avon otworzył centrum badawczo-rozwojowe w Polsce
Kolejna znana, globalna firma stawia na Polskę. Amerykańska firma Avon konsekwentnie inwestuje w rozwój w Polsce, w Garwolinie (woj. mazowieckie), gdzie działa największa i najbardziej zaawansowana technologicznie fabryka firmy na całym świecie.
Niemiecki koncern BSH otworzył we Wrocławiu nowoczesne laboratorium innowacji produkcyjnychartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern BSH otworzył we Wrocławiu nowoczesne laboratorium innowacji produkcyjnych
Niemiecki koncern BSH po raz kolejny stawia na stolicę Dolnego Śląska. Otworzył na terenie swojego kompleksu fabryk lodówek i piekarników przy ul. Żmigrodzkiej we Wrocławiu nowoczesne laboratorium innowacji produkcyjnych – InnoLab. Powstawać w nim będą najnowsze rozwiązania, które zostaną zastosowane w fabrykach tego wielkiego, znanego, światowego koncernu. BSH zainwestował od 2017 roku, od chwili wejścia do Wrocławia, łącznie ok. 900 mln złotych w nowe obiekty i nowoczesne systemy produkcyjne. Z roku na rok wzrasta też systematycznie zatrudnienie.
Amerykański koncern Collins Aerospace rozbudowuje fabrykę pod Rzeszowemartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern Collins Aerospace rozbudowuje fabrykę pod Rzeszowem
Collins Aerospace, spółka należąca do grupy RTX, rozbudowuje swój zakład produkcyjny w Tajęcinie pod Rzeszowem, w województwie podkarpackim. Systemy podwozia tej firmy wykorzystywane są w samolotach cywilnych i wojskowych na całym świecie. Polski oddział będzie największym poza Stanami Zjednoczonymi.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Wrocław] Fabryka telewizorów Itsumi
Wrocław, Fabryczna
[Gdańsk] Zakład produkcyjny Weyerhaeuser Polandinwestycja
Pokaż inwestycję
[Gdańsk] Zakład produkcyjny Weyerhaeuser Poland
Gdańsk, Kokoszki
Rosyjscy miliarderzy inwestują prawie 300 milionów w budowę fabryki na Dolnym Śląskuartykuł
Pokaż artykuł
Rosyjscy miliarderzy inwestują prawie 300 milionów w budowę fabryki na Dolnym Śląsku
W Wykrotach w gminie Nowogrodziec, na terenie podstrefy Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicz...
Amerykański gigant technologiczny Dell stawia na Polskę! Otworzy centrum badań i rozwoju oprogramowania artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański gigant technologiczny Dell stawia na Polskę! Otworzy centrum badań i rozwoju oprogramowania
Bardzo dobra informacja. Kolejny światowy gigant technologiczny stawia na Polskę. Amerykańska firma Dell Technologies, zdecydowała się na otwarcie w naszym kraju centrum badań i rozwoju oprogramowania.
Chiński gigant z branży EMS inwestuje pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Chiński gigant z branży EMS inwestuje pod Wrocławiem
Kolejna duża inwestycja zagraniczna na terenie Aglomeracji Wrocławskiej i gminy Kobierzyce. Chiński gigant z branży EMS zainwestuje ponad 100 mln zł w rozbudowę swojego zakładu produkcyjnego na terenie Tarnobrzeskiej SSE EURO-PARK WISŁOSAN w Biskupicach Podgórnych.
W Skierniewicach powstaje nowa fabryka słodyczyartykuł
Pokaż artykuł
W Skierniewicach powstaje nowa fabryka słodyczy
W Skierniewicach w województwie łódzkim realizowana jest kolejna duża inwestycja z branży spożywczej. Polska firma Moderno Concept z Łodzi buduje w tym 46-tysięcznym mieście nową fabrykę słodyczy.
Jawor: Coraz bliżej uruchomienia produkcji silników dla Mercedesaartykuł
Pokaż artykuł
Jawor: Coraz bliżej uruchomienia produkcji silników dla Mercedesa
Pod koniec tego roku w jaworskiej fabryce silników Mercedesa zamontowane zostaną pierwsze urządzenia...
Ważna, strategiczna inwestycja w woj. łódzkim. PERN podpisał umowę na rozbudowę Bazy Paliw w Koluszkachartykuł
Pokaż artykuł
Ważna, strategiczna inwestycja w woj. łódzkim. PERN podpisał umowę na rozbudowę Bazy Paliw w Koluszkach
PERN podpisał we wtorek 17 marca 2026 r. umowę z firmą Aldesa Construcciones Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na budowę nowego zbiornika na olej napędowy w Bazie Paliw nr 1 w Koluszkach (woj. łódzkie). Nowa inwestycja o wartości blisko 40 mln zł obejmuje budowę zbiornika na olej napędowy o pojemności 33 tys. m³ wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Inwestycja zwiększy potencjał operacyjny bazy i wzmocni logistykę paliwową w centralnej Polsce.
[Dolny Śląsk] Szwajcarska firma z branży automotive buduje fabrykę pod Legnicąartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Szwajcarska firma z branży automotive buduje fabrykę pod Legnicą
Kolejna firma z branży automotive postawiła na Polskę i Dolny Śląsk. W Gniewomierzu w gminie Legnick...
[Warszawa] Orska i Quality wybrały projekt rewitalizacji dawnej Fabryki Norblina ArtNartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Orska i Quality wybrały projekt rewitalizacji dawnej Fabryki Norblina ArtN
Butik Anny Orskiej oraz luksusowa Perfumeria Quality uzupełnią swoimi oryginalnymi i ekskluzywnymi p...
Na początku 2023 roku ruszy nowa, wielka fabryka PepsiCo pod Środą Śląską na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Na początku 2023 roku ruszy nowa, wielka fabryka PepsiCo pod Środą Śląską na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]
Budowa największej i najbardziej zrównoważonej środowiskowo fabryki przekąsek PepsiCo w miejscowości Święte pod Środą Śląską, na Dolnym Śląsku przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Na terenie budowy pracuje zespół ok. 300 osób. Minął rok od położenia kamienia węgielnego, a zakład jest w ponad 50% gotowy do oficjalnego otwarcia fabryki, które nastąpi w pierwszym półroczu 2023 r. Powołano także dyrektora zakładu.
REKLAMA