REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Belgijski inwestor kupuje kolejną działkę w centrum Warszawy. Co na niej powstanie?artykuł
Pokaż artykuł
Belgijski inwestor kupuje kolejną działkę w centrum Warszawy. Co na niej powstanie?
Firma Matexi Polska, należąca do belgijskiego dewelopera Matexi, zakupiła kolejną nieruchomość pod inwestycję w centrum Warszawy. Spółka nabyła działkę o powierzchni 0,33 ha przy ul. Grzybowskiej na warszawskiej Woli. Wcześniej właścicielem tej nieruchomości była firma deweloperska Dantex.
Equal Business Park w Krakowie pozyskał nowych najemcówartykuł
Pokaż artykuł
Equal Business Park w Krakowie pozyskał nowych najemców
Apollo-Rida właściciel i zarządca Equal Business Park w Krakowie, wynajmuje kolejne powierzchnie w kompleksie biurowym zlokalizowanym przy ulicy Wielickiej 16, w dzielnicy Podgórze. Spółka podpisała nowe umowy najmu i umacnia rynkową pozycję Equal Business Park.
Sprzedano jedną z najatrakcyjniejszych działek w centrum Warszawyartykuł
Pokaż artykuł
Sprzedano jedną z najatrakcyjniejszych działek w centrum Warszawy
W Warszawie doszło do kolejnej transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych. Nowego właściciela znalazła jedna z najatrakcyjniejszych działek znajdujących się w ścisłym centrum stolicy.
Develia S.A. kupiła działkę pod nową inwestycję mieszkaniową na Pradze-Północartykuł
Pokaż artykuł
Develia S.A. kupiła działkę pod nową inwestycję mieszkaniową na Pradze-Północ
Jeden z największych deweloperów w Polsce - Develia S.A. z Wrocławia - kontynuuje swoją ekspansję na rynku mieszkaniowym w stolicy. Wczoraj pisaliśmy o nabyciu nieruchomości pod inwestycję mieszkaniową w dzielnicy Ursus, a spółka pozyskała też kolejny nowy teren w Warszawie.
Francuski koncern Lactalis zainwestuje około 20 milionów złotych w rozbudowę swojego zakładu na Mazowszuartykuł
Pokaż artykuł
Francuski koncern Lactalis zainwestuje około 20 milionów złotych w rozbudowę swojego zakładu na Mazowszu
Nowa inwestycja w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Winnicy (powiat pułtuski) w województwie mazowieckim.
Oto nowe Osiedle Olimpijczyk w Łodzi! [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Oto nowe Osiedle Olimpijczyk w Łodzi! [ZDJĘCIA]
Osiedle Olimpijczyk powstało na działce o powierzchni 1 hektara. Inwestycję tworzą dwa budynki z jedną kondygnacją podziemną, gdzie znajdzie się garaż podziemny i 76 miejsc postojowych i sześcioma naziemnymi. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 8 560 mkw. W sumie zbudowanych zostało 166 mieszkań o funkcjonalnych i atrakcyjnych w adaptacji rozkładach.
Ceny domów jednorodzinnych w Polsce oszalałyartykuł
Pokaż artykuł
Ceny domów jednorodzinnych w Polsce oszalały
Polacy coraz ostrożniej podchodzą zarówno do zakupu, jak i budowy domów jednorodzinnych, co może w najbliższej przyszłości skutkować korektą cen na rynku nieruchomości.
Nowe mieszkania komunalne w Łodzi. Pierwsze lokalizacje już wybrane! [SZCZEGÓŁY]artykuł
Pokaż artykuł
Nowe mieszkania komunalne w Łodzi. Pierwsze lokalizacje już wybrane! [SZCZEGÓŁY]
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wkrótce rozpocznie się pierwszy etap budowy nowych mieszkań dla łodzian. Osiedla zostaną wybudowane przy ul. Młynarskiej 20 i Pabianickiej 5/13. W 2026 roku, w 181 lokalach będzie mogło zamieszkać aż 500 nowych najemców.
Duży polski producent mięsa z kurczaka i indyka inwestuje w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Duży polski producent mięsa z kurczaka i indyka inwestuje w woj. śląskim
Kolejna polska firma zdecydowała się na nową inwestycje w województwie śląskim, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Przedsiębiorstwo Sandra zrealizuje nową inwestycję w Dobieszowicach, (w gminie Bobrowniki, powiat będziński). To już trzecia decyzja o wsparciu dla inwestorów z tej grupy kapitałowej.
W centrum Gdyni zostanie otwarty nowy hotelartykuł
Pokaż artykuł
W centrum Gdyni zostanie otwarty nowy hotel
Trójmiejski rynek hotelowy wzbogaci się o kolejny obiekt. Zostanie otwarty w samym centrum Gdyni, u zbiegu ul. Władysław IV I Armii Krajowej. Grupa Inwestycyjna Hossa w kompleksie Plac Unii, w którego skład wchodzi pięć budynków (cztery z nich to budynki mieszkalne, wielorodzinne), zamierza otworzyć hotel.
Unitube inwestuje w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Unitube inwestuje w woj. opolskim
Kolejna inwestycja w Strefie Aktywności Gospodarczej, w gminie Ujazd, w miejscowości Olszowa, w województwie opolskim. Firma Unitube buduje halę do magazynowania, serwisowania i cięcia rur oraz profili stalowych. To kolejna polska spółka, która zdecydowała się na inwestycję w strefie przy autostradzie A4.
Wszystkie biura serwisowane w Cube Flex w Cube Office Park w Gdańsku, zostały wynajęteartykuł
Pokaż artykuł
Wszystkie biura serwisowane w Cube Flex w Cube Office Park w Gdańsku, zostały wynajęte
Wszystkie powierzchnie w Cube Flex, elastycznej przestrzeni biurowej w kompleksie Cube Office Park w Gdańsku, zostały wynajęte.
DEVELIA zrealizuje III etap osiedla Centralna Vita w Krakowie. Trwa przedsprzedaż mieszkań [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
DEVELIA zrealizuje III etap osiedla Centralna Vita w Krakowie. Trwa przedsprzedaż mieszkań [WIZUALIZACJE]
Jeden z największych i najbardziej znanych deweloperów w Polsce - DEVELIA S.A. z Wrocławia, uruchomiła przedsprzedaż mieszkań w ramach III etapu krakowskiej inwestycji Centralna Vita – nowoczesnego, wieloetapowego osiedla, które realizuje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, zaledwie ok. 5 km od Rynku Głównego.
Globalny gigant planuje kolejne inwestycje w Gliwicachartykuł
Pokaż artykuł
Globalny gigant planuje kolejne inwestycje w Gliwicach
Kolejna znana, globalna firma planuje inwestycje w Gliwicach. Tym razem jest to francuski koncern przemysłowy Saint-Gobain. Należąca do niego spółka Saint-Gobain Construction Products Polska otrzymała decyzję o wsparciu swoich nowych inwestycji w Gliwicach.
Na energooszczędność nigdy nie jest za późno – jak przeprojektować dom z technologii tradycyjnej na prefabrykowaną?artykuł
Pokaż artykuł
Na energooszczędność nigdy nie jest za późno – jak przeprojektować dom z technologii tradycyjnej na prefabrykowaną?
Jeśli po zakupie projektu lub w trakcie budowy domu w technologii tradycyjnej zapragniemy zostać pos...
[Katowice] Prace przy budowie płyty postojowej i modernizacji dróg kołowania na lotnisku w Pyrzowicach na półmetkuartykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] Prace przy budowie płyty postojowej i modernizacji dróg kołowania na lotnisku w Pyrzowicach na półmetku
Mimo trwającego w pełni sezonu urlopowego, prace budowlane w Międzynarodowym Porcie Lotniczym K...
Wrocław: Ponad 400 mln zł na budowę tramwajów na Nowy Dwór i Popowice. Miasto szuka wykonawcówartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Ponad 400 mln zł na budowę tramwajów na Nowy Dwór i Popowice. Miasto szuka wykonawców
Prace nad utworzeniem siedmiokilometrowej trasy autobusowo-tramwajowej wzdłuż m.in. ulic Strzegomski...
Wrocław: WARR szuka wykonawcy nowej siedziby na granicy Kleciny i Oporowa. Będą też biura na wynajemartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: WARR szuka wykonawcy nowej siedziby na granicy Kleciny i Oporowa. Będą też biura na wynajem
Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego chce przenieść się w 2020 roku do nowego budynku – także prz...
Na początku 2023 roku ruszy nowa, wielka fabryka PepsiCo pod Środą Śląską na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Na początku 2023 roku ruszy nowa, wielka fabryka PepsiCo pod Środą Śląską na Dolnym Śląsku [ZDJĘCIA]
Budowa największej i najbardziej zrównoważonej środowiskowo fabryki przekąsek PepsiCo w miejscowości Święte pod Środą Śląską, na Dolnym Śląsku przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Na terenie budowy pracuje zespół ok. 300 osób. Minął rok od położenia kamienia węgielnego, a zakład jest w ponad 50% gotowy do oficjalnego otwarcia fabryki, które nastąpi w pierwszym półroczu 2023 r. Powołano także dyrektora zakładu.
ElectroMobility Poland pozyskuje prawo do nieruchomości na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, na którym powstanie fabryka Izeryartykuł
Pokaż artykuł
ElectroMobility Poland pozyskuje prawo do nieruchomości na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, na którym powstanie fabryka Izery
W wyniku postępowania przetargowego przeprowadzonego przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE) oraz Urząd Miasta Jaworzno, spółka ElectroMobility Poland S.A. (EMP) zostanie właścicielem działki o powierzchni 117 ha, zlokalizowanej na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego (JOG). Tym samym spółka realizująca projekt polskiej marki samochodów elektrycznych Izera zostaje pierwszym inwestorem na terenie JOG.
REKLAMA