Szwedzka sieć Max Premium Burgers otworzy pierwszą restaurację w OlsztynieMateriały prasowe, / Restauracja na terenie Factory Annopol w Warszawie

Szwedzka sieć Max Premium Burgers otworzy pierwszą restaurację w Olsztynie

Orzech
Orzech
REKLAMA

Szwedzka sieć restauracji Max Premium Burgers kontynuuje swoją ekspansję w Polsce. Jednym z lokali, które zamierza otworzyć w tym roku, będzie nowy obiekt w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego – Olsztynie.

Pierwsza restauracja Max Premium Burgers w tym mieście zostanie otwarta na parkingu przed Auchan, przy al. Sikorskiego. Na razie przedstawiciele tej szwedzkiej sieci nie podają dokładnej daty otwarcia lokalu w Olsztynie.

Wiadomo już za to, że marka Max Premium Burgers została jednym ze sponsorów piłkarskiego zespołu Stomilu Olsztyn. Logo firmy ma pojawić się na stronie internetowej klubu i na terenie stadionu w Olsztynie.

Materiały prasowe, / Restauracja na terenie Factory Annopol w Warszawie
REKLAMA
Materiały prasowe, / Restauracja na terenie Factory Annopol w Warszawie

MAX Premium Burgers to sieć restauracji, których korzenie znajdują się w Szwecji. To właśnie tam w 1968 roku powstała pierwsza restauracja założona przez CurtaBergfors i Brittę Fredriksson. Dziś sieć liczy blisko 190 restauracji i zatrudnia ponad 7 000 pracowników. Obecnym prezesem MAX jest Richard Bergfors, natomiast wiceprezesem jego brat Christoffer Bergforssynowie założyciela sieci.

Aktualnie pod szyldem Max Premium Burgers w Polsce funkcjonuje 21 lokali. W lutym otworzyła swoją najnowszą restaurację w naszym kraju, na terenie Factory Annopol, w dzielnicy Białołęka w Warszawie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA