Trei Real Estate Poland wybuduje park handlowy we WrocławiuTrei Real Estate

Trei Real Estate Poland wybuduje park handlowy we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA

W stolicy Dolnego Śląska powstanie nowy park handlowy. Wybuduje go firma Trei Real Estate Sp. z o.o. należąca do niemieckiej grupy Tengelmann. Nowy obiekt zostanie zrealizowany w północno-wschodniej części Wrocławia, na osiedlu Psie Pole.

Inwestycja zostanie zrealizowana w pobliżu skrzyżowania ulic Kiełczowskiej i Poleskiej. Inwestor złożył 2 dni temu wniosek o pozwolenie na budowę budynku handlowego wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem, na działkach nr AR_12.1/67, AR_12.1/48 (Obręb 026401_1.0059). Kubatura projektowanej zabudowy wynosi 9437 m3. Za projekt odpowiedzialny jest architekt Leszek Wdowiak.

Głównym najemcą i operatorem spożywczym Vendo Park, bo taką nazwę będzie nosił nowy obiekt na wrocławskim Psim Polu, będzie niemiecka sieć ALDI, która otworzy w nim swój kolejny market w stolicy Dolnego Śląska.

Najemcami nowego parku handlowego będą także: Media Expert, Dealz, Rossmann, Pepco, KiK, TEDi i Sinsay. Inwestor nie ujawnia terminu rozpoczęcia inwestycji. Aktualnie czeka na wydanie pozwolenia na budowę.

W Polsce Trei Real Estate posiada już 32 obiekty funkcjonujące pod marką Vendo Park, a w budowie jest pięć kolejnych. Obiekt we Wrocławiu będzie trzecim na Dolnym Śląsku. Dwa pozostałe działają w Jaworze i Świdnicy.

WIZUALIZACJE:

REKLAMA
Trei Real Estate
Trei Real Estate

O inwestorze:

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Düsseldorfie, inwestuje, rozwija i zarządza dostosowanymi do indywidualnych potrzeb mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi. W kontekście długoterminowej strategii, spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, w Portugalii i USA. Oprócz istniejącego portfela o wartości około 1.2 miliarda EUR, Trei Real Estate GmbH, realizuje projekty o łącznej wartości około 900 milionów euro. Pod marką Vendo Park firma buduje i wynajmuje parki handlowe w Polsce, Czechach i na Słowacji.

We Wrocławiu Trei Real Estate wybudował także osiedle mieszkaniowe na Bartoszowicach (Wielka Wyspa) - Bacciarellego 54.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA