Trwa budowa parku handlowego Koszalin Power Center Materiały prasowe

Trwa budowa parku handlowego Koszalin Power Center

FILM
Orzech
Orzech
REKLAMA

Trwają prace przy budowie centrum handlowego Galeria Koszalin w formacie Power Center. To największy i najnowocześniejszy kompleks handlowy w regionie Koszalina realizowany we współpracy z Leroy Merlin i Agata, w którym na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. powstanie 30 sklepów. Otwarcie całego kompleksu zaplanowano na I kwartał 2024 r.

Generalnym wykonawcą parku jest firma Dekpol, która na działce zlokalizowanej bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6 oraz ulicy Koszalińskiej (przedłużenie ul. Władysława IV) zbuduje zaprojektowane z niezwykłym rozmachem, największe i najnowocześniejsze w regionie centrum handlowe w formacie Power Center.

– Cieszymy się bardzo z tego, że nasz projekt tak dynamicznie przeszedł do etapu prac budowlanych. Stanowi on już ostatnią prostą realizacji naszego centrum handlowego w Koszalinie i już teraz wyczekujemy uroczystego otwarcia obiektu w I. kwartale 2024 r. Jesteśmy także bardzo zadowoleni z komercjalizacji obiektu. Zaowocowała ona doskonale dobraną ofertą zakupową, która na rok przed planowanym otwarciem jest już ostatecznie skompletowana. – mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner Acteeum Central Europe.

Otwarcie gotowego obiektu, który jest już w pełni skomercjalizowany, planowane jest już na I kwartał 2024 r. Koszalińskie Power Center na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. zaoferuje ponad 30 sklepów, w tym wielkopowierzchniowy market budowalny Leroy Merlin, pierwszy i jedyny w regionie salon meblowy Agata, supermarket Lidl oraz całą gamę sklepów popularnych i cenionych przez klientów marek. Ponadto, ten niezwykle dogodnie skomunikowany obiekt zaoferuje przestronny parking na ok. 1100 pojazdów, restaurację drive-thru, stację paliw, a także możliwość ładowania samochodów elektrycznych.

REKLAMA

– Nasze zaangażowanie w koszalińskie Power Center stanowi konsekwentną realizację strategii budowy portfela obiektów handlowych. Zakłada ona stworzenie sieci atrakcyjnych parków handlowych o najwyższej jakości typu Power Center, które zajmować będą dominujące pozycje w danym rejonie. Takim też projektem jest Koszaliński obiekt, który we współpracy z Acteeum tworzymy, aby na stałe zmienić krajobraz zakupowy Koszalina i całego regionu – mówi Piotr Piechocki, założyciel i prezes zarządu, Falcon Investment Management.

Materiały prasowe

79. sklep Leroy Merlin w Polsce

– Cieszę się, że jesteśmy częścią tego wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest koszaliński kompleks handlowy. Nasz nowy sklep w Koszalinie będzie 79 obiektem Leroy Merlin w Polsce i trzecim w województwie zachodniopomorskim, obok Szczecina Kołbaskowo i Kołobrzegu. Dzięki temu będziemy jeszcze bliżej mieszkańców Koszalina i okolic z kompleksową ofertą produktów i usług niezbędnych podczas budowy, remontu i dekoracji domu oraz ogrodu. W czasie trwania budowy koszalińskiego sklepu zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego leroymerlin.pl, gdzie oprócz produktów budowlanych, remontowych i dekoracyjnych, można też znaleźć sporo inspiracji. – podkreśla Magdalena Kołodziejska, Rzeczniczka prasowa Leroy Merlin Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA