W stolicy Dolnego Śląska powstaje nowy kompleks magazynowy P3 Wrocław City. Inwestycja realizowana jest przy ulicy Rakietowej, na działce o powierzchni około 4 ha, położonej w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego. Obiekt magazynowy o powierzchni 18 474 metrów kwadratowych buduje dla inwestora, P3 Logistic Parks, wrocławska firma Atlas Ward Polska.
Nowoczesne centrum logistyczne, które powstaje w stolicy Dolnego Śląska, to kolejny przykład realizacji zgodnej z zasadami zrównoważonego budownictwa.
P3 Wrocław City objęty jest certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie i rozwiązania budowlane, Atlas Ward Polska zadba, aby obiekt dostosowany był do najwyższych wymogów logistyki i magazynowania, a realizowana inwestycja odpowiadała na dynamicznie rozwijające się potrzeby branży.
Inwestycja P3 Wrocław City powstaje w niedalekim sąsiedztwie Portu Lotniczego we Wrocławiu i autostrady A8. Atlas Ward Polska zrealizuje obiekt magazynowy wraz z czterema biurowcami na działce o powierzchni 4 ha. Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na koniec lipca 2023 r.
Generalny wykonawca odpowiedzialny będzie także za stworzenie infrastruktury wokół obiektu – dróg wewnętrznych, chodników, placów manewrowych i parkingów. Za kompleksową realizację instalacji sanitarnych i elektrycznych odpowiadać będzie Inplag – spółka będąca członkiem Grupy Atlas Ward Polska.

Dotychczasowa współpraca Atlas Ward Polska i P3 Logistic Parks to już blisko 200 000 metrów kwadratowych powierzchni. Inwestycje, które deweloper powierzył wrocławskiej spółce, realizowane były na Śląsku, Mazowszu i w Wielkopolsce.
Atlas Ward Polska specjalizuje się w budowie parków logistycznych, zakładów produkcyjnych, centrów dystrybucyjnych, obiektów apartamentowych, biurowych i handlowo-usługowych. Firma obecna jest na rynku od blisko 25 lat. Prowadzi inwestycje na terenie całego kraju, a ich dotychczasowa łączna powierzchnia to przeszło 5,1 mln mkw. Spółka stawia na nowoczesne i zrównoważone budownictwo – jest jednostką certyfikującą BREEAM i członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC.



![Powstaje odcinek drogi ekspresowej S10 Solec - Toruń Zachód [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/90/90/78682_100x70.jpg)
![Panorama Warszawy wzbogaci się o nowy 150-metrowy wieżowiec [FILM+WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/88/88/78680_100x70.jpg)
![Karkonosze szykują hotelowy boom. W 2026 r. w Szklarskiej Porębie ruszą trzy duże kompleksy [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/86/86/78678_100x70.jpg)
![Polska będzie większa. Powstaje nowa sztuczna wyspa refluacyjna [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/82/82/78674_100x70.jpg)
![W Gdyni powstaje I etap SKYCITY ze 120-metrowym wieżowcem [FILM]](https://investmap.pl/_i/gallery/64/64/653632_100x70.jpg)



![Na Podkarpaciu trwa budowa najdroższego i najbardziej spektakularnego odcinka S19 Via Carpatia [FILMY]](https://investmap.pl/_i/gallery/241/113/688369_100x70.jpg)
![Trwa budowa II etapu Panattoni Park Wałbrzych [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/112/112/52336_100x70.jpg)


![[Wrocław] Archicom wprowadza do oferty City Forum – kompleks biurowy w sercu Wrocławia](https://investmap.pl/_i/image/194/66/35522_100x70.jpg)
![[Poznań] Wiecha na dachu nowego dworca PKS – Poznań City Center](https://investmap.pl/_i/image/183/55/4791_100x70.jpg)
![[Wrocław] Opex generalnym wykonawcą I etapu kompleksu biurowego City Forum](https://investmap.pl/_i/image/112/112/38512_100x70.jpg)



![[Warszawa] Firma logistyczna drugim najemcą w Ideal Idea City Park w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/180/52/48820_100x70.jpeg)