Turenwerke wybuduje fabrykę na Śląskuźródło: Materiały projektanta

Turenwerke wybuduje fabrykę na Śląsku

REKLAMA
Producent drzwi, firma Turenwerke wybuduje ponad 6 000 mkw. hali produkcyjno-magazynowej z zapleczem socjalno-biurowym. Zakład powstanie w zachodniej części województwa śląskiego, w miejscowości Stanowice.
Turenwerke jest producentem wysokiej jakości drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Firma inwestuje w najnowsze technologie i zautomatyzowane zarządzanie produkcją. Aby sprostać przyjętym założeniom produkcyjnym Turenwerke docelowo wybuduje 25 000 mkw. Inwestycja o takim zakresie oznacza, iż Śląsk zyska nowe miejsca pracy.
Opracowaniem projektu i budową inwestycji zajmie się polsko-holenderska spółka CoBouw. Firma wykona budowę w generalnym wykonawstwie, realizując prace budowlane, począwszy od prac ziemnych i fundamentów, poprzez dostawę i montaż hali a skończywszy na zagospodarowaniu terenu wokół obiektu, budowie dróg, parkingów i placów manewrowych. Prace budowlane poprzedzi przeprowadzenie formalności urzędowych i uzyskanie pozwolenia na budowę. 
REKLAMA
Projekt jest naprawdę nietypowy, podkreśla Aldona Amsing współwłaściciel i dyrektor handlowy firmy CoBouw Polska. Nowoczesność i dynamizm Turenwerke chcieliśmy wyróżnić szczególnym akcentem. Zdecydowaliśmy się na łącznik między obiektami, stanowiący połączenie szkła i stali, podświetlany ledowo barwą energetycznej czerwonej pomarańczy. Jesteśmy pewni, iż będzie to akcent, który nie tylko doda kompleksowi hal charakteru, ale również zapewni firmie rozpoznawalność wśród okolicznych obiektów przemysłowych. 
CoBouw Polska projektuje i buduje obiekty przemysłowe. Firma kreatywnie łączy nowoczesne trendy w architekturze z funkcjonalnością i potrzebami inwestorów, czego doskonały przykład stanowi hala produkcyjno-magazynowa dla Turenwerke. CoBouw posiada bogate portfolio ponad 220 wybudowanych obiektów, co przekłada się na blisko 1 000 000 mkw. wybudowanej powierzchni. 
Więcej informacji na stronie www.cobouw.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA