Tuż przy centrum Białegostoku powstają Apartamenty ZwycięstwaMateriały inwestora

Tuż przy centrum Białegostoku powstają Apartamenty Zwycięstwa

Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Apartamenty Zwycięstwa to nowoczesny czteropiętrowy apartamentowiec położony w Białymstoku, w centralnej części miasta, nieopodal dworca. Deweloper oferuje mieszkania o wysokim standardzie wykończenia oraz dogodną lokalizację.

W budynku znajduje się 110 lokali mieszkalnych o układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Metraże apartamentów zaprojektowano w przedziale od 32 do 77 mkw. Każdy z nich posiada balkon lub ogródek. Można zakupić mieszkanie w stanie deweloperskim lub skorzystać z oferty wykończenia wnętrza pod klucz.

W części parterowej obiektu zostały wydzielone przestrzenie na lokale usługowe. Mieszkańcy mają dostęp do parkingu zewnętrznego. Za dodatkową opłatą można wykupić miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej. Do udogodnień należy również zaliczyć cichobieżne windy zjeżdżające do poziomu garaży. Warto dodać, że inwestycja została dostosowana do osób z niepełnosprawnością ruchową. Budynek ma również własną strefę wypoczynkową.

Każdy apartament został starannie zaprojektowany, aby zapewnić komfort i funkcjonalność. Duże okna i podwyższone pomieszczenia nadają wnętrzom przestronności i światła. Wykorzystane materiały i wykończenia są wysokiej jakości, co dodaje mieszkaniom poczucia luksusu i komfortu – mówi Remigiusz Rogowski, Prezes Zarządu Rogowski Development Sp. z o.o.

Apartamenty Zwycięstwa – wszystko w zasięgu ręki

Apartamenty Zwycięstwa są usytuowane w pobliżu centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do głównych atrakcji, sklepów, restauracji, parków i innych udogodnień. W okolicy znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w tym hipermarket Auchan, sklep z materiałami budowlanymi Leroy Merlin oraz sklep sportowy Decathlon. W bliskim sąsiedztwie są: Biedronka, Lewiatan, Żabka, sklep meblowy JYSK, mechanik samochodowy, stacja paliw oraz kilka restauracji.

Rodziny z dziećmi, które zamieszkają w Apartamentowcu powinny być zadowolone z bliskości przedszkoli i szkół podstawowych. Z kolei Wyższa Szkoła Ekonomiczna i Centrum Nauki i Biznesu "Żak" znajdujące się nieopodal inwestycji, oferują usługi edukacyjne dla młodzieży i dorosłych.

REKLAMA

W przypadku konieczności konsultacji medycznych można skorzystać z usług w pobliskich punktach opieki medycznej tj.: Medoli Centrum Medycznego, NZOZ poradni kardiologicznej, laboratorium medycznego oraz Apteki.

Mieszkańcy Apartamentów Zwycięstwa powinni być zadowoleni z oferty rekreacyjnej w okolicy. Można wybrać się na pobliską siłownię, do klubu fitness czy na basen, aby spalić nieco kalorii. Bardziej emocjonująca może okazać się wyprawa na strzelnicę znajdującą się na terenie osiedla Antoniuk. Warto również spędzić wieczór w towarzystwie bliskich osób w klubie bilardowym.

Wygodny dojazd do centrum oraz blisko do dworca kolejowego

Inwestycja mieści się 300 metrów od ważnej arterii miasta – Alei Solidarności, która prowadzi do Centrum. W pobliżu kursują liczne linie komunikacji publicznej, a najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 150 metrów od budynku.

Jednym z głównych atutów inwestycji jest znakomita lokalizacja z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. W odległości 400 metrów od Apartamentów Zwycięstwa znajduje się Dworzec Kolejowy Białystok, dzięki któremu można się dostać pociągiem do innych miast. Poza tym pobliska ulica Zwycięstwa prowadzi bezpośrednio do drogi wylotowej na Warszawę, co umożliwia szybkie i wygodne wydostanie się z miasta tłumaczy Remigiusz Rogowski.

Dlaczego inwestycje dewelopera są tak przyjazne dla każdego mieszkańca?

Apartamenty Zwycięstwa to inwestycja firmy Rogowski Development, która buduje mieszkania m.in. w Białymstoku i Warszawie. Do zrealizowanych projektów należy zaliczyć: Zielone Dojlidy, Apartamenty Tysiąclecia, Słoneczne Tarasy, Zielony Nugat czy Apartamenty Wilanowska. Nadrzędnym celem dewelopera jest tworzenie miejsc funkcjonalnych, przyjaznych i estetycznych. Poza tym zależy jemu na pozostawieniu mieszkańcom przestrzeni wypoczynku i rekreacji. Aby to osiągnąć skupia się na właściwym zagospodarowaniu działek. Każda inwestycja dewelopera jest starannie przygotowywana, tak jakby była tworzona dla swoich najbliższych.

REKLAMA