DODAJ

Ursus Factory – Victoria Dom rozbudowuje się na zachodzie Warszawy [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Ursus Factory – Victoria
Mariusz Bartodziej
2019-03-25 08:55:24
Warszawski deweloper inwestuje tuż obok miejsca, w którym Ronson Development planuje wybudować 1600 mieszkań. W trzecim etapie Ursusa Factory powstanie niemal 180 lokali.

Victoria Dom S.A. wprowadziła 21 marca do sprzedaży trzeci etap osiedla powstającego w warszawskim Ursusie. Poprzednie będą zlokalizowane przy ulicy Traktorzystów, a ten – przy ul. Posag 7 Panien.

Bliska odległość do stacji kolejki miejskiej oraz rozbudowana infrastruktura drogowa zapewnia mieszkańcom szybki dojazd do centrum Warszawy. Położenie inwestycji gwarantuje z kolei większą przestrzeń, dostęp do terenów zielonych, a w szczególności to, co szczególnie ważne, konkurencyjną cenę mieszkań – podkreśla Monika Śliwa, dyrektor marketingu Victoria Dom.

Materiały inwestora


Na trzeci etap Ursusa Factory złoży się dwubryłowy budynek. Niższa część osiągnie pięć kondygnacji, a wyższa – osiem. Znajdzie się w nim 175 mieszkań w cenie od 6590 zł/mkw. Są dostępne w metrażach od 28 do 75 mkw., przy czym średnia powierzchnia wynosi ok. 45 mkw., w układach od jedno- do czteropokojowego. Do wszystkich przynależą ogródki, balkony lub taras. Na terenie osiedla powstanie wspólna część rekreacyjna. Miejsca parkingowe będą dostępne w garażu oraz na zewnątrz.

Pierwszy etap trafi do użytku jeszcze w tym kwartale, a drugi – za rok. Deweloper realizuje w ramach niego 178 mieszkań.

Więcej wizualizacji w galerii.

Wieloetapowe osiedle po sąsiedzku

Tuż obok, przy ul. Gierdziejewskiego, ruszy wkrótce z budową Ronson Development SE. W tym miesiącu rozpoczął przedsprzedaż ponad 100 mieszkań w Ursusie Centralnym. Docelowo powstanie ich 1600, a ponadto lokale usługowe, wewnętrzny bulwar z elementami rekreacyjnymi oraz kompleks szkolno-edukacyjny.

Wizualizacje dostępne w galerii.

fot. Jakub Zazula