Wykonawca wszedł już na plac budowy odcinka drogi ekspresowej S19 Haćki – Bielsk Podlaski, a teraz rozpoczęły się prace. To pierwszy, 9-kilometrowy fragment międzynarodowego korytarza transportowego Via Carpatia realizowany w województwie podlaskim.
– Ruszyła budowa pierwszego odcinka szlaku Via Carpatia między Białymstokiem a Lublinem. To kolejny dowód na to, że rząd realizuje swoje deklaracje. W ub. roku zakończyliśmy budowę drogi ekspresowej między Lublinem a Rzeszowem. Czas na kolejny krok. To dobra wiadomość dla mieszkańców woj. podlaskiego i lubelskiego oraz dla wszystkich, którzy dobrze życzą Polsce i chcą jej szybkiego i harmonijnego rozwoju – powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
Północ – południe


![Lubelskie: Zbliża się przebudowa historycznego, zabytkowego dworca w Dęblinie [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/110/110/83822_100x70.jpg)

![Poznań: Setki nowych mieszkań PTBS przy ul. Żelaznej [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/101/101/83813_100x70.jpg)






![W woj. podlaskim powstaje kolejny odcinek drogi ekspresowej S19 Via Carpatia [FILMY]](https://investmap.pl/_i/image/71/71/78663_100x70.jpg)

![[Polska] Via Carpatia szansą dla Polski Wschodniej?](https://investmap.pl/_i/image/190/62/42174_100x70.jpeg)

![S19 Via Carpatia w woj. podkarpackim rośnie mimo zimy [RAPORT]](https://investmap.pl/_i/image/203/75/79307_100x70.jpg)


![Via Carpatia S19: Powstaje najwyższa estakada drogowa w Polsce [FILM]](https://investmap.pl/_i/image/85/85/83029_100x70.jpg)
