W Fabryce Norblina w Warszawie powstanie Centrum Mądrej ZabawyMateriały prasowe

W Fabryce Norblina w Warszawie powstanie Centrum Mądrej Zabawy

Orzech
Orzech
REKLAMA

Fabryka Norblina zyska dużą atrakcję dla najmłodszych. Jesienią do tego kompleksu zlokalizowanego przy ul. Żelaznej 51/53 na warszawskiej Woli wprowadzi się Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy. Na 1,55 tys. mkw. powstanie osiem stref dla dzieci łączących zabawę i edukację.

Smart Kids Planet to prywatna inwestycja, w której wszystkie elementy zaprojektowano i wykonano w Polsce. Skupia się na wspieraniu rozwoju kompetencji przyszłości najmłodszych, czyli kreatywności, logicznego myślenia oraz współpracy. W Centrum Mądrej Zabawy maluchy ćwiczyć będą ponadto swoją percepcję, małą i dużą motorykę, a także wyobraźnię przestrzenną.

Innowacyjna i interaktywna propozycja Centrum dedykowana jest dzieciom do lat 10. Do Fabryki Norblina koncept przeniesie się ze swojej dotychczasowej lokalizacji na PGE Narodowym.

REKLAMA

– Nowego domu dla naszego Centrum szukaliśmy ponad pół roku, a kolejne sześć miesięcy trwały prace projektowe. Wybraliśmy Fabrykę Norblina, ponieważ chcemy być tam, gdzie toczy się życie, a rodziny mogą spędzić dobrze swój wolny czas. Jest to wyjątkowy obiekt, dobrze skomunikowany i z niepowtarzalną ofertą, której naturalnym dopełnieniem będzie nasze Centrum. Zaczynamy właśnie budowę i zaprosimy naszych gości już jesienią. Do powstania Smart Kids Planet zainspirowały nas nasze dzieci - to one sprawiają, że z taką pasją tworzymy wyjątkowe miejsce, do którego zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 0-10 lat oraz ich opiekunów – mówi prezes Smart Kids Planet Karol Gaweł.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA