W Gdyni powstanie nowy kompleks wielofunkcyjny Wolski Architekci, batory.com.pl

W Gdyni powstanie nowy kompleks wielofunkcyjny

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W sierpniu ma się rozpocząć budowa nowego kompleksu wielofunkcyjnego przy alei Zwycięstwa w Gdyni. Inwestorem jest gdyńska firma Batory Projekt. Najbardziej znanym, zrealizowanym obiektem z portfolio tego inwestora jest Centrum Handlowe Batory.

22 lutego inwestor - Batory Projekt Orłowo Square Sp. z o.o. otrzymała pozwolenie na budowę budynku usługowego o funkcjach: handlowej, gastronomicznej, biurowej i apartamentach na wynajem wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną.

Inwestycja zostanie zrealizowana zrealizowana na działkach nr 1288, 1291, 1297, 1298 (Obręb 226201_1.0022), przy skrzyżowaniu al. Zwycięstwa z ul. Wielkopolską w dzielnicy Orłowo w Gdyni. Za projekt przedsięwzięcia odpowiedzialny jest pracownia Wolski Architekci sp. z o.o. z Sopotu.

W ramach inwestycji powstanie 4-kondygnacyjny budynek usługowy Orłowo Square, w którym znajda się apartamenty, biura, lokale handlowo-usługowe oraz miejsca na gastronomię. W ramach planowanego do realizacji przedsięwzięcia powstaną także tereny zielone oraz miejsca wypoczynku.

Projektowany budynek będzie miał 15 metrów wysokości i łączną powierzchnię użytkową wynoszącą ok 4,7 tys. metrów kwadratowych. W Orłowo Square znajdzie się 65 lokali usługowych i handlowo-usługowych o metrażach od 28 do 1682 mkw., z możliwością zaadoptowania ich także na apartamenty. Pod budynkiem wybudowana zostanie hala garażowa dla klientów lokali handlowych i usługowych.

Realizacja tej inwestycji ma ruszyć w sierpniu tego roku i potrwać około 2,5 roku.

WIZUALIZACJE:

Wolski Architekci, batory.com.pl
Wolski Architekci, batory.com.pl
Wolski Architekci, batory.com.pl
REKLAMA
Wolski Architekci, batory.com.pl
Wolski Architekci, batory.com.pl
Wolski Architekci, batory.com.pl

LOKALIZACJA:

GUNB
GUNB
GUNB

O inwestorze:

BATORY Projekt Sp. z o.o. to doświadczony, dobrze znany na lokalnym rynku właściciel powierzchni komercyjnej i deweloper, który nieustannie rozwija nowe inwestycje na terenie Gdyni i Trójmiasta. Oferuje domy na sprzedaż oraz biura i lokale na wynajem.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
M.(gość)
W tym miejscu taki kolos absolutnie nie pasuje!?
REKLAMA