W Gdyni powstanie osiedle Nowa Dąbrowa Allcon / B1 Architekci

W Gdyni powstanie osiedle Nowa Dąbrowa

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

Allcon rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Dąbrowa w Gdyni. Inwestycja powstaje w zachodniej części miasta, przy ul. Rdestowej, w dzielnicy Dąbrowa. W I etapie zostanie wybudowany pięciopiętrowy budynek z 60 mieszkaniami i siedmioma lokalami usługowymi.

Docelowo osiedle Nowa Dąbrowa składać się będzie z pięciu budynków mieszkalno-usługowych z lokalami mieszkalnymi o metrażach od 27 do 95 mkw. Wszystkie będą miały przestronne tarasy lub ogródki. Projekt architektoniczny inwestycji przygotowało biuro B1 Architekci.

Osiedle powstanie w otoczeniu lasu, w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ma być samowystarczalne – na terenie inwestycji powstanie plac z lokalami usługowymi oraz ogródkami, a także ulica handlowa. W planach uwzględniono lokale zaprojektowane z myślą o przedszkolu i przychodni.

Allcon / B1 Architekci
Allcon / B1 Architekci
REKLAMA

– Architekci oraz urbaniści pracujący przy projekcie Nowej Dąbrowej wzięli pod uwagę wszystkie kluczowe aspekty komfortowego życia. Na terenie osiedla mieszkańcy będą mogli zaspokoić codzienne potrzeby. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie odpowiednia zarówno dla wypoczynku, jak i rozrywki. Wszystko w miejscu z dogodnym dojazdem, który zapewnia szybkie połączenie z całym Trójmiastem – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską – podkreśla Anna Maj, kierownik działu marketingu Allcon.

Na terenie osiedla przewidziano m.in. ogrody deszczowe, place zabaw oraz przestrzeń spacerową. W Nowej Dąbrowej zaplanowano także stojaki na rowery, a w halach garażowych będzie można skorzystać z gniazd do ładowania samochodów elektrycznych.

Allcon / B1 Architekci
Allcon / B1 Architekci

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA