W Jeleniej Górze dobiega końca budowa nowej galerii handlowej. Wkrótce otwarcieMateriały inwestora

W Jeleniej Górze dobiega końca budowa nowej galerii handlowej. Wkrótce otwarcie

Orzech
Orzech

E.Leclerc nabył od Tesco obiekt handlowy zlokalizowany przy al. Jana Pawła II 17 w Jeleniej Górze. Obecnie budynek znajduje się w trakcie zewnętrznych i wewnętrznych prac rewitalizacyjnych, dzięki którym powstanie nowoczesna galeria handlowa typu convenience o powierzchni 24 500 mkw. ze zróżnicowaną ofertą sklepów i punktów usługowych.

Wśród najemców swoją działalność prowadzi już między innymi Decathlon (2000 mkw.), RTV Euro AGD (ponad 1300 mkw.) oraz Pepco. Wśród najemców znalazły się apteka, salon z odzieżą męska oraz punkty handlowo-usługowe. Otwarta została ponadto stacja benzynowa E.Leclerc. Wkrótce na powierzchni ponad 400 mkw. swój sklep otworzy Rossmann. Umowy finalizuje także kilka znanych i cenionych przez Polaków marek modowych i drogeryjnych. W listopadzie bieżącego roku swoją działalność rozpocznie hipermarket spożywczy E.Leclerc (5500 mkw.). Będzie to pierwszy sklep tej marki w Jeleniej Górze. Otwarcie hipermarketu spożywczego E.Leclerc planowane jest na listopad 2023 roku.

Za koncepcję i komercjalizację centrum odpowiada BOIG The Blue Ocean Investment Group.

REKLAMA