W Katowicach powstanie centrum inżynierskie niemieckiej Grupy BOSźródło: pixabay.com

W Katowicach powstanie centrum inżynierskie niemieckiej Grupy BOS

Orzech
Orzech
REKLAMA
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (KSSE S.A.) wydała kilkanaście dni temu kolejną decyzję o wsparciu dla inwestora z sektora motoryzacyjnego.
Spółka z Grupy BOS - BOS Innovation And Technology Center Sp. z o.o. planuje inwestycję w Katowicach, w ramach projektu Centrum Inżynierskiego powstaną miejsca pracy dla osób posiadających wysokie kompetencje, a w jego ramach prowadzone będą prace badawczo-rozwojowe czy prototypowania nowych produktów.
Warto przypomnieć, że firma BOS należy do jednych z pierwszych inwestorów, którzy zdecydowali się zainwestować w początkach działalności Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A.
Najnowsza inwestycja BOS stanowi namacalny dowód, że kolejne projekty inwestycyjne działających i obecnych już w strefie inwestorów w jeszcze większym zakresie wiążą je z regionem i tworzą stabilne, wysokopłatne miejsca pracy dla odpowiednio kompetentnych pracowników. 
REKLAMA
Na tym etapie inwestor przewiduje utworzenie co najmniej  60 nowych miejsc pracy.
Ta niemiecka firma posiada w Tychach zakład BOS Automotive Products Polska Sp. z o.o., w którym wytwarzane są m.in. rolety bagażnika i siatki zabezpieczające.
Źródło: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA